Sytuacja na świecie Hermonassa

Nie nie nie, Art ciągle umie tylko wspominać jakie to lanie dostaliśmy kiedy Rozbiórki wzięły nas w obie dziury z Demonami. Ile jeszcze czasu będziesz się tym chwalić i puszyć? W każdym twoim poście króluje pycha. Nudne to strasznie. Czemu porównujesz lanie jakie dostaliśmy (łagodnie rzecz ujmując) z tym że Shadow wysyła fejki złożone z 82 szybkich transów i 50 procków? I podobnych fejków była masa, dlatego jest to dla mnie zabawne :)
Ty nawet czytać nie potrafisz, całe szczęście, grepo to gra w dużej części obrazkowa, więc pewnie dajesz radę jakoś.

Nikt nie porównał waszego lania do fejków tylko twój post z... twoim postem. :D Najpierw wyśmiewasz publicznie jakiś sojusz, a jak obrywa się tobie to piszesz, że forum toksyczne.

Jak coś jeszcze wyjaśnić to daj znać.

Przeczytaj wcześniejszy post, wtedy zaczynaj pisać.
W sumie jak Wy jeszcze jakiś czas temu hehe więc nie wiem po co śmiejesz się z kogoś jak Twój sojusz dostarczał tak pkt nam a obronę miał zerową wioski za free
Zamiast obrażać, spójrz na siebie. Art ewidentnie tutaj napisał że nasz sojusz dostarczał wam tak PW czyt. wysyłał fejki. Jeśli chcesz to możemy porozmawiać prywatnie, zauważyłem że do dziecinnych tekstów i pyskówek to jesteś pierwszy.
Dziękuję za jakże owocną rozmowę. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

[CENZURA] Napisałeś post, w którym zacząłeś wyśmiewać jakiś sojusz, że daje wam darmowe PW, jak Art napisał, że robiliście to samo, to ty się spinać zacząłeś że forum jest toksyczne [CENZURA]

Ostatnio edytowane przez moderatora:
"Taka gra, a jak ktoś ma ciągle narzekać, że to nie tak, to nie tak to wtedy jest bez sens. To się już żałosne robi. Jest opcja taka w tej grze? To jest. Komu nie pasuje to przecież nie musi grać, a jak ma wylewać żal na FO to niech idzie poskarżyć się mamie że jest w takiej grze grad i on jest dostępny i gracze go.używają wtedy kiedy chcą! Toż to jest nielegalne. Ja osobiście używam gradu kiedy mam tylko dostęp do tego. Podbijam miasta które zgradowałem ale odbudowa tego zajmuje mi 1-2 dni."

A zdajesz sobie sprawę, ze jak ty używasz grady to przeciwnik też może zacząć to robić ale wykorzysta nie na ciebie a na twoich kolegów z sojuszu do których łatwiej mu się będzie dobrać? Czy masz na swoich kolegów kompletnie "wyjebane"? Mi ten świat nie pasował także i z tego względu, że pod koniec musiałem grać i po stronie tych co gradu używają. Gdyby nie zaszłości z początku świata dla mnie byłby to wystarczający powód by po prostu pójść co czerwonych - bo ich gra jest bardziej honorowa.

Krzysiu, a jaki ja dla Ciebie czerwony ? Nigdy ataku ode mnie nie dostales. Zreszta Ci co byli w Bez Nazwy i mnie ze wzgledu na poczatek tego swiata nigdy nie atakowali to ode mnie tez nigdy ataku nie uswiadczyli. Moze to chocby potwierdzic Wariatek. Po prostu niektorzy maja zasady a inni nie.

A nie ma tak tragicznie, nabiliscie mi 30k Pw za friko, te wspaniale ataki bez ogni w obstawie i rozpaczliwe ataki w bonusie, za te 800 birem dostac 30k to chyba az tak zle nie jest. W sumie hitem byl jeden ananasek co poslal cala wioche deffa ladu na atak, oczywiscie bez ogni. Pkt wpadaja jak nigdzie indziej,z tym ze ja nie zaczepiam glupkowatymi wiadomosciami na FO ale jak juz tu sie kolega napina to niech zerknie na statystyki i na gre swoich graczy :) dla przypomnienia to jest 154:24 dla nas czy cos sie zmienilo? :)
Tak wiec zajmij sie gra a nie szukaniem zaczepek [CENZURA]

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Po to jest wojsko..by je topić :D
Ja nie dziękuje ludzikom od Was za nabicie Mi pw poprzez zostawienie ogni w porcie.
Tylko my bez tych zapałek i tak wioski podbijemy a Wy bez tego woja nie wiem co zrobicie na froncie z nami no chyba że trafi Wam się jakiś nieaktywny to wtedy szacun wioski macie