Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31071

Guest
Ach. Sami do tego doszliście. Mimo przeciwności losu i samych godnych przeciwników na swej drodze którzy grają ze sobą kilka światów razem! Gratuluję wam!
 

DeletedUser29075

Guest
Ach. Sami do tego doszliście. Mimo przeciwności losu i samych godnych przeciwników na swej drodze którzy grają ze sobą kilka światów razem! Gratuluję wam!
Dzięki wielkie! Czasem trzeba było się trochę napocić, głównie nad tym, żeby na FO było wesoło.

I tak, sami - nikt nic za darmo nie dał. Ból tyłka mają słabsi i tylko zawsze słabsi ;) A jak ktoś jest słabszy, to niech nie płacze jak dziecko za skradzionym wiaderkiem w piaskownicy tylko tyłek ruszy i to zmieni :)
 

DeletedUser15394

Guest
Spoko nikogo nie chciałem obrazić tylko kiedyś ktoś mówił że dyme to świat jednostronny a tutaj jest jeszcze wieksza przewaga niż my tam mieliśmy
 

DeletedUser29075

Guest
Spoko nikogo nie chciałem obrazić tylko kiedyś ktoś mówił że dyme to świat jednostronny a tutaj jest jeszcze wieksza przewaga niż my tam mieliśmy
Ale jak ktoś wygrywa, to zawsze dla kogoś to był jednostronny świat :) Tak jest odkąd sięgam pamięcią. Nawet jak 90% ludzi mówi, że było fajnie, równa walka, to się znajdzie paru co będzie mówić, że jednostronny świat itd.

Ta sama śpiewka :)

Zresztą, nawet jak już, to czego się ludzie po tym świecie spodziewali? Cofnijcie sobie na pierwsze strony tego forum ;)
 

DeletedUser23402

Guest
Wstawanie co 3/4 dni o 3/4 w nocy aby sklecić synchro na 6 to też nie nasza zasługa hopku przecież,, potem mozolnie odbudować wojo to też nie my :)
 

DeletedUser29075

Guest
Wstawanie co 3/4 dni o 3/4 w nocy aby sklecić synchro na 6 to też nie nasza zasługa hopku przecież,, potem mozolnie odbudować wojo to też nie my :)
No gdzie tam, samo się buduje!
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser23982

Guest
Nie ma jak cała koalicja anty demonom nie potrafi podbić miasta, a my w 3 podbijamy. Widać poziom świata na wysokim poziomie. Szkoda, że po obu stronach są boby budownicze i same nooby
 

DeletedUser28410

Guest
Przybliży ktoś jak wyglądają pakty na tym świece jeśli chodzi o topke? Może być PW w grze, ten sam nick. Z góry dzięki (gram dopiero kilka dni i nie mam pojęcia :oops:) .

Edit. Dzięki Mazak ;)
 

DeletedUser23982

Guest
No dobrze podbiliście ile miast? Poza tym demony na m44 mamy nasze miasta i nie potrafią podbić. Pewnie dlatego, że jesteśmy aktywni, a oni uwielbiają i potrafią podbić tylko mało aktywnych. A niestety tam są gracze co tylko liczą na podbój miasta, w którym najlepiej otworzy się bramy w miastach i ich wpuści
 

DeletedUser25760

Guest
No dobrze podbiliście ile miast? Poza tym demony na m44 mamy nasze miasta i nie potrafią podbić. Pewnie dlatego, że jesteśmy aktywni, a oni uwielbiają i potrafią podbić tylko mało aktywnych. A niestety tam są gracze co tylko liczą na podbój miasta, w którym najlepiej otworzy się bramy w miastach i ich wpuści
Nas na 44 nie ma..
Za to na M45 jesteśmy :p
 

DeletedUser31513

Guest
Mazak, zastanawia mnie w jakim Ty dołku psychicznym musisz być, że takie marne prowo odstawiasz. :D
 

DeletedUser31513

Guest
"Jako iż dzisiaj i tak sporo osób z waszego sojuszu zmieni stronę..
proponuję i Tobie byś uczynił to samo."

Pisanie właśnie takich wiadomości do naszych graczy ;D
 

DeletedUser25760

Guest
"Jako iż dzisiaj i tak sporo osób z waszego sojuszu zmieni stronę..
proponuję i Tobie byś uczynił to samo."

Pisanie właśnie takich wiadomości do naszych graczy ;D
To nie jest prowokacja
To samo życie
Rekrutować Mi nie wolno?
Z resztą..Ty takiej nie dostałeś
Bo Ciebie nie chcę ;P
 

DeletedUser31180

Guest
Nie ma jak cała koalicja anty demonom nie potrafi podbić miasta, a my w 3 podbijamy. Widać poziom świata na wysokim poziomie. Szkoda, że po obu stronach są boby budownicze i same nooby

Pewnie was zlekceważyli bo jest was 3 i tyle. I na tej podstawie oceniasz sytuację na tym świecie?
 
Nie ma jak cała koalicja anty demonom nie potrafi podbić miasta, a my w 3 podbijamy. Widać poziom świata na wysokim poziomie. Szkoda, że po obu stronach są boby budownicze i same nooby
Szczyci się gracz, który podbijał wcześniej swoich lub miasta 2k, a to nowe 2k podbił kolega, który milczy. Cóż podbudować sobie niskie ego trzeba wszystkim pod ręką. Brawo Ty :D
 
Szczyci się gracz, który podbijał wcześniej swoich lub miasta 2k, a to nowe 2k podbił kolega, który milczy. Cóż podbudować sobie niskie ego trzeba wszystkim pod ręką. Brawo Ty :D

Heh bo niektórzy to umieją się tylko chwalić... a mi trochę smutno... Gdybym coś odpaliła wcześniej to te 2 dni temu miałabym blaszkę za obrońce dnia... ale i tak tylko na stracie wiosek zyskałam :)
 
Do góry