Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
To coś jak ja, ale jak mi każdego banują to z kim tu spamować?
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Co do świata to na razie tylko tyle: żniwa, żniwa, i po żniwach.
smiley_emoticons_bussi2.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
No, no Arcik 4 sojusz jest w planach? :D
My ogarniamy 3 i to dobrze a Wy nawet jednego nie utrzymaliście. Wbiliście nóż w plecy sojusznikowi dla innego sojusznika to robiąc a On padł po 3 akcjach na nich ale i tak był lepszy od Was na Was jedna akcja wystarczyła. Schowanie się do Brothers nic Wam nie da a ich wykończy.
 

DeletedUser31070

Guest
For fun się gra Panowie ;D My ich przyjęliśmy na luzaczku. Wojenki będą i to nie jedne a my nie chcemy oddawać Demonom tak szybko kolejnego morza. Za chwilę na 55 wejdą i co wtedy zrobimy? :O Jeszcze rozbiórki są w środku. lipka będzie z nami hehe jak demoni ich przekonają na ich stronę I świat pograny raczej ale bawimy się i gramy dalej. Prawda jest taka, że wielu ludzi odeszło od żniwiarzy przed walką dobrą poprzez kontakty demonów ;D
 
Nic nie poradzę że znam/znamy wielu ludzi i mnie/nas lubią -chcą u nas grać (mimo reżimu jaki narzucamy)-to samo inni gracze są szanowani to podstawa..
Liczę na fajną batalię i nieco dłuższą niż ta z Discord-em nie wspominając o wojnie jednodniowej ze żniwiarzami.
 

DeletedUser24563

Guest
My ogarniamy 3 i to dobrze a Wy nawet jednego nie utrzymaliście. Wbiliście nóż w plecy sojusznikowi dla innego sojusznika to robiąc a On padł po 3 akcjach na nich ale i tak był lepszy od Was na Was jedna akcja wystarczyła. Schowanie się do Brothers nic Wam nie da a ich wykończy.

Wasza akcja? Chyba 7 innych sojuszy ;)
 

DeletedUser24563

Guest
Po za tym Art muszę pochwalić twój spryt, zabranie czołowych graczy do was a dopiero potem atak.
 

DeletedUser31070

Guest
Wiadamo, że lubią, chcą grać i znają jednakże byłbym ciekaw wojny Demonów ze Żniwiarzami. Nie mówmy o tym że Żniwiarze padli po jednej akcji bo jakbyś Art zabrał z rozbiórek topke a potem zaatakował to też by padli w jednej akcji ( przykład ). Wyrobiliście sobie zdanie i kontaktami wygraliście wojnę ze Żniwiarzami oraz oczywiście umiejętnościami choć tutaj kontakty dały czadu hehe
 

DeletedUser31070

Guest
Batalia musi być.Na tym gra polega. Jesteśmy rozrzuceni ale jak się skupimy i zagęścimy to mam nadzieję będzie lepiej. Obserwacyjnie tu jestem i z nudów klikam ale teraz rozbiórki będą miały główną rolę. I Ty Art i ja dobrze wiemy co to oznacza dla każdej ze stron. Ich decyzja ;D
 
Do góry