1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Hermonassa

Dyskusja w 'Hermonassa' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 11. Cze 2018.

1. aga289

aga289

hahahah masz rację Arcik - i nawet specjalnie budzika nie trzeba nastawiać :)

2. zakarczemny

zakarczemny

Ja już liczyłem na jakiś spam, a tu dalej cisza. :(

Shannqa lubi to.
  3. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

To coś jak ja, ale jak mi każdego banują to z kim tu spamować? [​IMG]

4. niemal abstynent

niemal abstynent

nie ma o czym spamować, jakby chcieć komentować sytację na świecie, to po dokończeniu posta - ale przed wysłaniem - trzeba by sprawdzić, czy wciąż jest to aktualne :D

5. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Co do świata to na razie tylko tyle: żniwa, żniwa, i po żniwach. [​IMG][​IMG]

6. zakarczemny

zakarczemny

Jakieś krótkie w tym roku się szykują, poleciałem z buntami, a nawet pw nie leci bo się nie bronią :(

7. WarriorRes

WarriorRes

Co do Sojuszu Śmierci widać że trochę śmierć w nim panuje ;)

Big Kamil lubi to.
  8. zakarczemny

zakarczemny

Nazwa zobowiązuje...

Big Kamil lubi to.
  9. EliaSS

EliaSS

Ale rotacji na świecie :p

10. ArtArtWawa

ArtArtWawa

Żniwa zakończone raczej szybciej niż się zaczęły. Teraz braterska miłość zapałała do żniw.Ciekawe czy ta miłość braterska nie jest chwilowa.

11. WarriorRes

WarriorRes

No, no Arcik 4 sojusz jest w planach? :D

12. \*Hoopoe\*

\*Hoopoe\*

Jakbyś się schować chciał to może się coś znaleźć [​IMG]

13. ArtArtWawa

ArtArtWawa

My ogarniamy 3 i to dobrze a Wy nawet jednego nie utrzymaliście. Wbiliście nóż w plecy sojusznikowi dla innego sojusznika to robiąc a On padł po 3 akcjach na nich ale i tak był lepszy od Was na Was jedna akcja wystarczyła. Schowanie się do Brothers nic Wam nie da a ich wykończy.

14. Prawica

Prawica

Oby nie :(

15. lesnikGOD

lesnikGOD

For fun się gra Panowie ;D My ich przyjęliśmy na luzaczku. Wojenki będą i to nie jedne a my nie chcemy oddawać Demonom tak szybko kolejnego morza. Za chwilę na 55 wejdą i co wtedy zrobimy? :O Jeszcze rozbiórki są w środku. lipka będzie z nami hehe jak demoni ich przekonają na ich stronę I świat pograny raczej ale bawimy się i gramy dalej. Prawda jest taka, że wielu ludzi odeszło od żniwiarzy przed walką dobrą poprzez kontakty demonów ;D

16. ArtArtWawa

ArtArtWawa

Nic nie poradzę że znam/znamy wielu ludzi i mnie/nas lubią -chcą u nas grać (mimo reżimu jaki narzucamy)-to samo inni gracze są szanowani to podstawa..
    Liczę na fajną batalię i nieco dłuższą niż ta z Discord-em nie wspominając o wojnie jednodniowej ze żniwiarzami.

17. WarriorRes

WarriorRes

Wasza akcja? Chyba 7 innych sojuszy ;)

18. WarriorRes

WarriorRes

Po za tym Art muszę pochwalić twój spryt, zabranie czołowych graczy do was a dopiero potem atak.

19. lesnikGOD

lesnikGOD

Wiadamo, że lubią, chcą grać i znają jednakże byłbym ciekaw wojny Demonów ze Żniwiarzami. Nie mówmy o tym że Żniwiarze padli po jednej akcji bo jakbyś Art zabrał z rozbiórek topke a potem zaatakował to też by padli w jednej akcji ( przykład ). Wyrobiliście sobie zdanie i kontaktami wygraliście wojnę ze Żniwiarzami oraz oczywiście umiejętnościami choć tutaj kontakty dały czadu hehe

WarriorRes lubi to.
  20. lesnikGOD

lesnikGOD

Batalia musi być.Na tym gra polega. Jesteśmy rozrzuceni ale jak się skupimy i zagęścimy to mam nadzieję będzie lepiej. Obserwacyjnie tu jestem i z nudów klikam ale teraz rozbiórki będą miały główną rolę. I Ty Art i ja dobrze wiemy co to oznacza dla każdej ze stron. Ich decyzja ;D

Do góry