Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11618

Guest
Co się tak dziwisz? Nie pomylił się
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

To fakt ;)
 
Nie no ok. Tak dokładnie to każdy ma inne pojęcie ogórka.
W każdym razie chciałem to tylko zacytować żeby nie zniknęło dla potomnych bo obawiam się że to zniknie bo widzę że na "ogórkowo" wbiła ekipa bliska MG żeby nie powiedzieć jeszcze dosadniej:) a podobno zawsze tylko ekstraliga? Chyba że sama obecność najjaśniejszego zamienia ogórka w kawior:oops:
Liczyłem że jednak będzie inaczej a teraz już głupio się wycofać trzeba ciągnąć ten wózek jakiś czas jeszcze
 

DeletedUser18962

Guest
zechce nas w końcu ktoś zaatakować? w deff sie ustawiłem bo wszedłem po 14 dniach od startu i kapa.
Łaźnie na teatry mamy przerabiać? off nam sie kisi bo czekamy aż defa narobicie bo latanie na pusto nudzi, deff nam sie kisi bo nie atakujecie...
przecież ten cały Art, manfred i ta ekipa siedzą na grepo po 3h dziennie, pozostały czas przeznaczają na zasilanie budżetów podatkiem akcyzowym od napojów po fermentacji i spamieniem na TS

BTW - Art gdzie Twoje zestawienie sojuszy !! ??
 

DeletedUser29075

Guest
zechce nas w końcu ktoś zaatakować? w deff sie ustawiłem bo wszedłem po 14 dniach od startu i kapa.
Łaźnie na teatry mamy przerabiać? off nam sie kisi bo czekamy aż defa narobicie bo latanie na pusto nudzi, deff nam sie kisi bo nie atakujecie...
przecież ten cały Art, manfred i ta ekipa siedzą na grepo po 3h dziennie, pozostały czas przeznaczają na zasilanie budżetów podatkiem akcyzowym od napojów po fermentacji i spamieniem na TS

BTW - Art gdzie Twoje zestawienie sojuszy !! ??
Podpisuję się pod tym apelem!
 
Be urazy dla konkurencji ale zestawienie by tak wyglądało
1. Brothers -szkoda oceniać
2.DW nie oceniam mój sojusz
3.
4
itd -bez sensu
 

DeletedUser24563

Guest
Art pożyczyć trochę zielonej farby? Bo pół topki na zielono macie pomalowane ;):D
 

DeletedUser24563

Guest
No ja wiem, Maniuś dobry dyplomata ale gdzie duch walki Demonków? Lepiej wszystko pomalować na zielono zamiast powalczyć o świat :confused:?
 

DeletedUser29075

Guest
A wasza rola gdzie w tym wszystkim? Ta wiadomość to was się tyczyć teraz powinna, ruszyć dyplomację, zawiązać koalicję :)

Chciałbyś żebyśmy za ciebie ci jeszcze serwer wygrali?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24563

Guest
Oj topka czyli wasi paktowicze na pewno będą na to chętni :D:D
 

DeletedUser29075

Guest
[CENZURA CYTATU]
Byś pograł z nami :V
Swoją drogą - kojarzysz mój nick? Czy z tobą na innym grałem? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Art pożyczyć trochę zielonej farby? Bo pół topki na zielono macie pomalowane ;):D
Stary powiedz mi co jest lepsze dobra dyplomacja i walka u boku graczy takich jak u mnie w soju czy może Twoja strategia być w sojusz który obrywa i uciekać do wroga a za chwilę wymądrzać się na FO z perspektywą ponownego oberwania i ucieczki do jeszcze innego soja??Może tym razem do soja który ma z nami pakt/pon.
 
Art drogi kolego - ucieczka a fuzja to 2 różne rzeczy
Dowaliłeś teraz na max.
Abstrahując od tego że fuzję ugaduje się na poziomie zarządzania sojuszem a nie dostaje masa w stylu Dostajecie od nas i innych sojuszy chodźcie do nas będziecie bici ale pod naszym szyldem, to zazwyczaj w 99.99% przypadków fuzje następują w sposób słabszy-czytaj niższy w rankingu- do silniejszego a u Was nie dojść że to było odwrotnie to jeszcze masowa ucieczka z soja byle bym był pierwszy i się dostał.
Wspomnę na dokładkę że sam osobiście odrzuciłem 23 podania w tym czasie napisane do mnie o przyjęcie -reszta rady u mnie podejrzewam że też sporo takich zapytań miała.
Fuzja -nie ośmieszaj siebie i innych.
 

DeletedUser24563

Guest
Może masz jakąś szklaną kule z której wróżysz i widziałeś takiego masa, bo nic takiego nie było. Szlachetnie z twojej strony że odrzuciłeś 23 podania, szkoda tylko że jakieś 2 tygodnie temu brałeś od żniwiarzy wszystkich jak leci
 

DeletedUser29075

Guest
Może masz jakąś szklaną kule z której wróżysz i widziałeś takiego masa, bo nic takiego nie było. Szlachetnie z twojej strony że odrzuciłeś 23 podania, szkoda tylko że jakieś 2 tygodnie temu brałeś od żniwiarzy wszystkich jak leci
Kolejny co to szlachetność i honor chce tu wplatać XD
Chyba coś ci się pojęcia mylą, więc pomogę.

To że brał, to jest normalne chyba? I na pewno nie jak leci :) A tych 23 odrzuconych nie wziął, bo się nie nadawali lub była już zamknięta rekrutacja.

Skoro pisali chętni o dołączenie, to następowała weryfikacja, jeśli się nadawali to wchodzili, jeśli nie to odrzucano - jakbys na przyszłość potrzebował poradnika to tak rekrutacja działa, bo po waszym sojuszu tego działania widać nie było. :)
 
Powiem tak jakbym brał jak leci to teraz by u mnie był 01 i Zieloony a pewnie i Ty byś chętnie przyszedł ale nie ja nie brałem jak leci to robili Brother-si
Szklanej kuli nie trzeba mieć żeby wiedzieć o masie bo Żniwiarze sami się chwalili zresztą Brothers też -czyli to nie fuzja tylko wieli Ciebie i resztę niedobitków Żniwiarzy łapanki -taki typowy odpad którego nikt nie chciał
 
Do góry