Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30784

Guest
idź ty wyjdz na dwór, spotkaj się z kolegami (pewnie ich nie masz ale ok), a nie będziesz mi gadać o "honorze" xD
 

DeletedUser29075

Guest
Zaskoczyło mnie tylko to, że są jeszcze ludzie zdziwieni
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser3480

Guest
no tak ellkomiadiante i marta to mieszanka wybuchowa

widać marta okazała się silniejsza :)
 

DeletedUser11447

Guest
Ja Maniuś nie chciałam się w nic mieszać i jakoś się to nawet udawało. Tu żadnego starcia sił nie było, bo też nie było takiej potrzeby - korzystałam z gościnności Kamila. Wiec nie jest tak, ja Ty sobie to wyobrażasz.

Dawna Marta ma już mocno przyp[iłowane pazury, teraz już tak bardzo nie drapie jak kiedyś, bo doszła do wniosku, że po prostu nie warto. Tak jak zresztą starszy już Mamut stał się bardziej leniwy i spokojny niż za wczesnych serwerów :) sorry za przytyk, tym razem nie mogłam się oprzeć
 

DeletedUser3480

Guest
gravi ja to wam tak lekko wspolczuje. Akurat nie ellkomediante bo tego faceta trzeba trzymac w zamkniecia ale ze macie tam martusie.
to ze wam sojek rozwali od srodka bylo pewne jak nic pytanie bylo kiedy :)

bierz graczy załóż nowy sojek a marta niech rzadzi sama soba.
macie tam swietnych graczy i szkoda ich bo sie zmarnuja. jak nic nie zrobisz za max tygodnie nic z twojej pracy nie zostanie
 
Nie rozumiem czemu wszyscy siadacie na mnie?
Ja gram bo lubie grać, mogli wszyscy zauwazyc w Wariatach ze nie wchodzilem w zaden konflikt miedzy graczami lub ich unikalem czy staralem sie wszystko zalagodzic.
Walnalem sobie szaraki bo to mi ma sprawiac przyjemnosc a nie kłotnie bo ten nie lubi tego a tamten tamtego.
Oddalem władze Marcie i BasikOOO bo kobiety uznaly ze z Jednorogim nie wiemy jak prowadzic sojuszu, a ze chcialy i tak zalozyc sojsuz a ja skonczyc gre z jednorogim to wszystko dobrze sie składalo.

I teraz kieruje tą wiadomosc do wszystkich osob co graja lub beda zaczynac grac, gra ma sprawiac przyjemnosc, a nie wprowadzac kłotnie czy zamieszania.
Opinie mam jaką mam, ale nigdy nie zlewalem zadnego gracza u mnei sojuszu.

Gravi a tu co ciebie: jako radny i dyplomata powinienes bardziej odnosic sie z szacunkiem do Marty, prowokowales do kłotni caly czas, nie mówie ze druga strona jest czysta, ale to my decydowalismy o wszystkich i to Marta musiala sie do nas dostosowac.


Manfred nie udzielal sie na mój temat bo ty to wgl niesłowny typ jestes, jedną sprawe mozesz miesiacami ciagnac.

haha i mowi ten co szaraka zrobił :)
No i co z tego?
Ty do konca świata bedziesz zbieral tyle slotow i pw co ja zrobilem w 2miesiace wiec ogarnij pape.

El dziaciako i jego bracia.
Usuń konto proszę cię, bo sobie wstyd przynosisz. Wiedziałem że jesteś niepełnosprytny ale żeby aż tak..
Nie dosc że w głowie pusto to honoru zero. Czego można się spodziewać po 15 latku z mentalnoscia 5latka
Nie pozdrawiam i nie graj już w to.
Dobra festyniarzu marudzisz a mogles dawno od nas odejsc, a sorry ty i tak nic nie robiles.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
jedna rzecz mnie caly czas zastanawia. Czemu mnie zblokowałeś na pw.
przeciez to ty non stop do mnie pisałeś, ty mnie męczyłeś.
jaki byl w tym cel?:)

co do mojej niesłowności no cóż a co ja tam ci obiecałem? przecież ja z tobą nic nie ustalałem
 

DeletedUser3480

Guest
no widze ze juz sojusz wariaty zaczyna dzialac.
lece troche wypoczac. bede zagladal na fo i wam kibicowal
 
Historia się powtarza:cool:
Co do Gravi-odpowiedzialny chłopak, wie co robi;)
Z Komediante..to troszkę jak z....komediami De Funesa.. za każdym razem rozbawiają, ale znamy już ich początek i koniec:D
Za chwilę będzie można się spodziewać się kontry i pyskówki (bo on inaczej nie potrafi):p
 
Historia się powtarza:cool:
Co do Gravi-odpowiedzialny chłopak, wie co robi;)
Z Komediante..to troszkę jak z....komediami De Funesa.. za każdym razem rozbawiają, ale znamy już ich początek i koniec:D
Za chwilę będzie można się spodziewać się kontry i pyskówki (bo on inaczej nie potrafi):p
W sumie bawi mnie to, lepiej walnac szaraki jak sie nie chce grac z kims niz odchodzic do wroga (w twoim stylu)
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser24708

Guest
W sumie bawi mnie to, lepiej walnac szaraki jak sie nie chce grac z kims niz odchodzic do wroga (w twoim stylu)
smiley_emoticons_lol.gif
elcome prawda jest taka ze nie wytrzymałeś presji i dałes sie omotac osobie która namawiała graczy do odejścia (pisała pw do nich)

i po raz kolejny nie pisze o kogo chodzi a każdy wie kto tak robi ...
czasami mnie ponosi śmieszkowanie to prawda ale badz co bądz kazdy wie jaki jestem
 

DeletedUser29075

Guest
Gravi, możesz się zdziwić ale ja nadal uważam że ty spoko gość możesz być, tylko wpadłeś w złe towarzystwo - mam nadzieję że prędzej czy później wrócisz do osoby jaką byłeś jak razem na Eboli graliśmy, nie wyróżniałeś się, ale i złego dużo o tobie powiedzieć nie było można - za to tutaj wpadłeś w szpony tych komediantów i innych koni z rogiem w czole i zaczęło ci trochę do głowy uderzać - beznadziejne szczekanie na FO i zażarte bronienie tyłka tych dwóch spod ciemnej gwiazdy :D

A relacja między Tobą a Martą to mnie mało interesuje, bo ciebie nie znam na tyle, żeby ci zaufać, a o Marcie za dużo ludzi mówi różnych rzeczy i dziwnie u wszystkich ta opinia jest identyczna. :D
 

DeletedUser24708

Guest
Gravi, możesz się zdziwić ale ja nadal uważam że ty spoko gość możesz być, tylko wpadłeś w złe towarzystwo - mam nadzieję że prędzej czy później wrócisz do osoby jaką byłeś jak razem na Eboli graliśmy, nie wyróżniałeś się, ale i złego dużo o tobie powiedzieć nie było można - za to tutaj wpadłeś w szpony tych komediantów i innych koni z rogiem w czole i zaczęło ci trochę do głowy uderzać - beznadziejne szczekanie na FO i zażarte bronienie tyłka tych dwóch spod ciemnej gwiazdy :D

A relacja między Tobą a Martą to mnie mało interesuje, bo ciebie nie znam na tyle, żeby ci zaufać, a o Marcie za dużo ludzi mówi różnych rzeczy i dziwnie u wszystkich ta opinia jest identyczna. :D
bo mnie sie nie da nie lubić.. :D nie no kiedyś moze razem zagramy Obaj za duzo szczekamy xDD
 
Do góry