Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21089

Guest
Bez Nazwy już nie walczą?
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
Co tam tyle urlopów? :D
Szykuj brandery
smiley_emoticons_biggrin.gif

Veni, vidi, vici......
smiley_emoticons_viking.gif

No chyba że się nawinie Ojciec Narodu
smiley_emoticons_cyclops.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale jak na razie to chyba... najwięcej :D
 

DeletedUser15806

Guest
Nie, no oczywiscie. Ja jestem pelen podziwu. Troche tych graczy co prawda wiecej liczac SS razem z Bez nazwy ale i tak szacun. Dawno nikt mnie nie zmusil do takiego wysilku czasowego i finansowego. Nawet wolny dzien w pracy wzialem, czego nawet dla Kasyna nie robilem ;););)
 

DeletedUser27353

Guest
Nie, no oczywiscie. Ja jestem pelen podziwu. Troche tych graczy co prawda wiecej liczac SS razem z Bez nazwy ale i tak szacun. Dawno nikt mnie nie zmusil do takiego wysilku czasowego i finansowego. Nawet wolny dzien w pracy wzialem, czego nawet dla Kasyna nie robilem ;););)
Mamfart?
 

DeletedUser15806

Guest
Nie zawsze ten fart
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Trzeba było jednak iść do pracy ;)
Czy jedno miasto gdzie sie na noc zmobilizowalo caly sojusz na 10 to taki niefart, ja mam inne zdanie. Godzine pozniej i juz by sie nie udalo. Tak czy siak gratki dla Was. Zreszta przekazalem je dla wszystkich przez Sladoxa, ale wyglada , ze nie przekazal.
 

DeletedUser20436

Guest
Czy jedno miasto gdzie sie na noc zmobilizowalo caly sojusz na 10 to taki niefart, ja mam inne zdanie.
Cały sojusz? :D Nie wiedziałem, że jestem w takim małym sojuszu, gdzie jest ledwo 6 osób, to faktycznie cały sojusz zmobilizował się.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Godzine pozniej i juz by sie nie udalo.
Godzinę później by się nie udało, dwie też, bo bunt by się skończył, takie tłumaczenie. Przecież bw był do 22:40, więc tylko na ostatnią godzinę się przygotowaliście? :)
Zreszta przekazalem je dla wszystkich przez Sladoxa, ale wyglada , ze nie przekazal
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Ludzie o co ta spinka trzeba pogratulować SŚ że zabrali nam wioskę i tyle w temacie przecież nie zdarza się to codziennie ani co tydzień ani co miesiąc to wielki sukces SŚ i gratulujmy im tego sukcesu.Nam nikt nie gratuluje przejęcia wiosek SŚ bo zdarza się to nagminnie.


Pozdrawiam Wawa
 

DeletedUser20436

Guest
Z jednej strony po co spinka, z drugiej kozaczenie, żeby wywołać spinkę :D
To tak jak pogratulować, podać rękę i szpileczkę w nią wsadzić :D.
 
Do góry