Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
dobrze chłopaki walczcie. Fajnie że jest walka i zabawa o to tu chodzi.

A kozaczenie nie jest potrzebne bo niestety tu nie ma lepszy gorszy. Czasami wyjdzie a czasami nie.
To jest jak z synchro nie da się pokazać jaki jestem dobry bo czasami wyjdzie a czasami nie :)
mi sie podoba gracz naleśnik - super aktywny, co chwile mnie skubie :) pozdrawiam go serdecznie i jego kolega sladox no i adraxus

mam tam z wami urwanie głowy. A wbić wam bunt to już prawdziwa technologia atomowa ile ja musze się namęczyć żeby wypstrykać was z czarów

a co do wioski raz się zdobywa 1 a czasami wcale a czasami 20. Ale jak jest fajna zgrana akcja to czasami cieszy nawet jedna wieś
 

DeletedUser15806

Guest
Cały sojusz? :D Nie wiedziałem, że jestem w takim małym sojuszu, gdzie jest ledwo 6 osób, to faktycznie cały sojusz zmobilizował się.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif


Godzinę później by się nie udało, dwie też, bo bunt by się skończył, takie tłumaczenie. Przecież bw był do 22:40, więc tylko na ostatnią godzinę się przygotowaliście? :)

smiley_emoticons_confusednew.gif
Drogi kolego. Tu sie nikt nie spina. Sladoxowi pogratulowalem od razu po przejeciu i przekazalem gratulacje dla reszty. Moge pokazac korespondencje. A napisalem ze godzine pozniej by sie nie udalo bo plynely wsparcia. Dobrze wiesz bo je potem rozbijaliscie. Mieliscie blisko , 40 atakow weszlo w dobrym synchro . My juz nie moglismy nic zrobic. Dla Was gratulacje , dla nas nauczka, ze 15 K deffa na bunt pod Waszym nosem to za malo. A ze troszeczke Was sprowokowalem, no coz, to bylo zamierzone. Gdzies te PW trzeba zdobywac : ))
 

DeletedUser20436

Guest
Drogi kolego. Tu sie nikt nie spina. Sladoxowi pogratulowalem od razu po przejeciu i przekazalem gratulacje dla reszty. Moge pokazac korespondencje. A napisalem ze godzine pozniej by sie nie udalo bo plynely wsparcia. Dobrze wiesz bo je potem rozbijaliscie. Mieliscie blisko , 40 atakow weszlo w dobrym synchro . My juz nie moglismy nic zrobic. Dla Was gratulacje , dla nas nauczka, ze 15 K deffa na bunt pod Waszym nosem to za malo. A ze troszeczke Was sprowokowalem, no coz, to bylo zamierzone. Gdzies te PW trzeba zdobywac : ))
No z waszych wcześniejszych wypowiedzi to raczej widać, że duma urażona jednak, bo niby gratulacje, niby fajnie ale w sumie to tylko wyjątek, my demony i tak jesteśmy lepsze i tak więcej miast zabieramy i tak wam się udało na farcie. No nikt się nie spina ale musieliście to napisać, żeby każdy to mógł przeczytać ;p.
Wiesz, równie dobrze mogę napisać, że godzinę później wysłalibyśmy więcej wojska, więc nie rozumiem tego, że po godzinie już by się nam nie udało, tym bardziej, że kilka ataków na czysto wleciało i tych wsparć aż tak dużo nie było. Straciłeś to straciłeś, tłumaczysz się jakbyś stracił ich co najmniej 10...Wcześniej pisałeś jaki to jesteś pewny i grałeś pod publiczkę, nawet pisałeś, że szkoda, że nie próbujemy przejmować ci miasta. No to dostałeś pstryczek. Chciałeś żebyśmy powiedzieli B, to masz.
Dzisiaj wy atakujecie nas, stracimy miasta to stracimy, może nawet ja stracę ale nie wyobrażam sobie, żebym dziś czy jutro pisał - a gdyby kolon wszedł później to bym sklinował, a gdyby kolon wszedł godzinę później to już ścianę byście mieli... no szanujmy się :D.
 

DeletedUser29075

Guest
No z waszych wcześniejszych wypowiedzi to raczej widać, że duma urażona jednak, bo niby gratulacje, niby fajnie ale w sumie to tylko wyjątek, my demony i tak jesteśmy lepsze i tak więcej miast zabieramy i tak wam się udało na farcie. No nikt się nie spina ale musieliście to napisać, żeby każdy to mógł przeczytać ;p.
Wiesz, równie dobrze mogę napisać, że godzinę później wysłalibyśmy więcej wojska, więc nie rozumiem tego, że po godzinie już by się nam nie udało, tym bardziej, że kilka ataków na czysto wleciało i tych wsparć aż tak dużo nie było. Straciłeś to straciłeś, tłumaczysz się jakbyś stracił ich co najmniej 10...Wcześniej pisałeś jaki to jesteś pewny i grałeś pod publiczkę, nawet pisałeś, że szkoda, że nie próbujemy przejmować ci miasta. No to dostałeś pstryczek. Chciałeś żebyśmy powiedzieli B, to masz.
Dzisiaj wy atakujecie nas, stracimy miasta to stracimy, może nawet ja stracę ale nie wyobrażam sobie, żebym dziś czy jutro pisał - a gdyby kolon wszedł później to bym sklinował, a gdyby kolon wszedł godzinę później to już ścianę byście mieli... no szanujmy się :D.
Gmartowi chodziło o to, że np. takim jak ja brakło od 20 do 40 minut żeby podwoić liczbę stojącego tam już deffa, a takich jak ja było więcej :D Po prostu przebiliście nasze minimum deffa jakim obstawialiśmy bunty i chwała wam za to :) Nikt wam niczego nie odbiera, gratki przejęcia miasta i tyle, skorzystaliście z okazji
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20436

Guest
Rozumiem ale ponownie piszę, że my polecieliśmy i tak na półtorej godziny przed końcem buntu, więc gdyby nie ataki to więcej byście nie wysłali, a informację ile kolon płynie to powinniście mieć i się na taką ewentualność przygotować ;p. Dlatego też takie tłumaczenie nie przekonuje mnie, tym bardziej że nie poleciał cały sojusz na to miasto jak to maluje gmk ;p.
 

DeletedUser29075

Guest
I znów kolejne przepychanki na FO przez gmarta są, gdzie się nie pojawi to źle
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser15806

Guest
I znów kolejne przepychanki na FO przez gmarta są, gdzie się nie pojawi to źle
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
Taki dar mam. I nawet jak przyznam ze specjalnie podpuszczalem to i tak zle. No pewnie ze podpuszczalem bo nie po to zloto w mur pakowalem zeby nic z tego nie miec. A ze niektorzy dali sie na to zlapac to przynajmniej jest zabawa.
 

DeletedUser24708

Guest
wartościowy gracz xD
Dorosłość i szacunek w pełnej okazałości :D
chyba za poważnie ktoś ta gre bierze
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif

i jak komus moje emotki nie pasuja to...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Załączniki

  • pobrane.png
    pobrane.png
    224,2 KB · Wyświetlenia: 48

DeletedUser29986

Guest
Taki dar mam. I nawet jak przyznam ze specjalnie podpuszczalem to i tak zle.
Nie wierzę, Ty zyjesz???

Walcie słupa w inne miasta to przestanie pajacować i zdejmie z głowy skarpete - urlop/szaraki jeden ciort tyle zabawy. :) Pozdrawiam Cię Grzesiu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31071

Guest
No właśnie widzę :O Chłopak zaszalał i to za wasze wojska. Ile tam Hoopoe podbili wczoraj miast wam? A ile dziś Wy im? Rewanżyk? ;D
 

DeletedUser29075

Guest
Nam zabrali jedno, nasz bilans ukaże się troszkę później, także cierpliwości, ale już jakieś padły, m.in coś u *gandalf* z tego co widzę.
 

DeletedUser31071

Guest
No okej. Trzymam kciuki za agresorów i obrońców. Hopciu poaatakuj coś branderami! :p
 
Do góry