Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20436

Guest
Najwidoczniej nie, skoro musisz się uczyć czytania ze zrozumieniem na forum grepo ;p
 

DeletedUser29075

Guest
Co ty z tą nauką czytania ze zrozumieniem masz? Testów w podstawówce nie zdałeś, że ci taki uraz pozostał? To się leczy jak coś, tak tylko cię uświadamiam.
 

DeletedUser20436

Guest
a to można ich nie zdać? wow nie wiedziałem, że tobie się w takim razie nie udało, z tego by wynikały twoje problemy w edukacji i dlatego masz tak dużo tej nauki ;). Łap lepiej za elementarz, może uda się za rok ;p
 

DeletedUser29075

Guest
Dobra, myślałem, że gorszego głupka to już z siebie nie można zrobić jak czytałem twoje ostatnie posty, ale jesteś już bliski zahaczenia o poziom komedianta i tych innych. Weź ty człowieku jak już zaczynasz się z kimś ciskać to chociaż jakichś dobrych tekstów używaj, bo jak na razie to się czuję jakby miał do czynienia z osiedlowym sebixem spod trzepaka w wieku lat 13. Próbujesz ale ci nie wychodzi, a ja dalej bekę z ciebie mam :D

Przyszedł internetowy wojownik w walce o sprawiedliwość wśród pikseli spinać się o to, że cudem jedno miasto przejęli a teraz kreuje się na Bóg wie kogo... :D Zaszczyciłeś nas już swoją obecnością, teraz dołącz do gułagu niskopoziomowych szczurów pokładowych i daj sobie siana ;)
 

DeletedUser20436

Guest
Przeczytaj swoje, ten poziom już dawno przekroczyłeś ;p .
Internetowy wojownik walczący o sprawiedliwość? Przecież to ty się tu pojawiłeś znikąd gdy odpowiadałem mamfartowi stając w jego obronie
smiley_emoticons_irre.gif
. Zjedz snickersa ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Hmm, kolego Adriaxus, ja to sie tak zaczalem zastanawiac gdzie Ty te moje tlumaczenia widziales ? Chyba oczami wyobrazni, to sie nazywa myslenie zyczeniowe. Jak przegladam moje wpisy to jedyne co stwierdzilem, ze polecieliscie calym sojuszem na jedna wioche ( moze powinienem napisac solidfna czescia sojuszu, ale to niuans). I ze godzine pozniej by sie nie udalo. W domysle, poniewaz plynely wsparcia. O czym wiecie. Pogratulowalem i tyle. Tlumaczen nie znalazlem. Moze mi pokaz albo nie wypowiadaj sie o czytaniu ze zrozumieniem ;)
 

DeletedUser15806

Guest
I jeszcze dodam, ze jakos nie widze odszczekania wypowiedzi o wsparciu dla Bez Nazwy. Nie odniosles sie do cytowanej wypowiedzi jednego z ich graczy. Chyba nie wyssalem sobie tego jednak z palca ? Pasowaloby napisac, tak zawalilismy, zaczelismy ich wspierac dopiero kiedy upomnial sie o to jeden zlotnik na FO ;)
 

DeletedUser31071

Guest
Gmk ale przypominam że część poematu adriaxusa była kierowana do Hoopea i on nijak się do tego odniósł a więc o cytowaniu nie pisz tylko puknij mocno Hoopea w co tam chcesz bo do niego adriaxus nic nie miał a Hopciu jak zwykle prowokuje i potem się tłumaczy że to żarty.
 

DeletedUser29075

Guest
Gmk ale przypominam że część poematu adriaxusa była kierowana do Hoopea i on nijak się do tego odniósł a więc o cytowaniu nie pisz tylko puknij mocno Hoopea w co tam chcesz bo do niego adriaxus nic nie miał a Hopciu jak zwykle prowokuje i potem się tłumaczy że to żarty.
Ja się nie tłumaczę że to żarty. Ja po prostu lubię irytować ludzi, którzy sami w swej istocie są irytujący, takie marty, łoriory i im podobne stworzenia. :D A taki adriaxus czy jak mu tam też fajny jest.

Toć od dawna przecież wiadomo że ja na FO rzadko kiedy wypowiadam się poważnie i jestem tu tylko po to, żeby atmosferę podkręcać
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_lol.gif


Adriaxus to i tak jakiś szaraczek co poszczekać na FO chciał i tak atencję znalazł w myśl zasady - chcesz być dostrzeżony, zacznij pleść bzdury.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20436

Guest
No dla mnie fakt, że według ciebie cały sojusz poleciał i to, że wsparcia akurat doszły godzinę później to tłumaczenia dlaczego straciłeś wioskę, bo gdyby nie to, że nie cały sojusz i to, że nie godzinę wcześniej to by nie doszło do podbicia. Nie wiem jak to mam rozumieć, jak nie tłumaczenia ;) .
Oczywiście, że się odniosłem i raczej nie masz takiego wpływu, że przez twoje słowa coś się zmieni w sojuszu :D
 

DeletedUser31071

Guest
Hopciu ja mam wrażenie że Ty cały czas siedzisz na tym FO.. Co wchodzę zajrzeć to Ty aktywny :D
 

DeletedUser29075

Guest
Hopciu ja mam wrażenie że Ty cały czas siedzisz na tym FO.. Co wchodzę zajrzeć to Ty aktywny :D
Mam odpalone ze 30 kart w przeglądarce i pewnie gdzieś tam się FO też świeci :D
W grepo raz miałem na konwerterze pokazane że 25h byłem aktywny non stop :D
 

DeletedUser31071

Guest
30 kart to moja taktyka :D Ciężko się w tym połapać ale przynajmniej nie muszę pisać bez sensu :p
Ja czekam na nowy świat.. Posłupie trochę jak za dawnych lat.. Porobię brandery i lecę na front po ognie! :D
A co się dzieje tutaj? Jakieś walki, strzały, wybuchy? :)
 
Do góry