Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
serdeczne gratulacje panie i panowie za przejęcie tego jednego miasta, to było na prawdę coś, to jest więcej warte niż strata swoich nawet stu miast, po takim przejęciu na prawdę czuje się, że chce się grać xd
ten pan wieśniak z mazowieckiej wsi zadaje na FO pytanie dlaczego grepo umiera a sam nie umie znaleźć odpowiedzi na to pytanie na świecie, który pomalował na zielono i poprzyjmował dosie wszystkich, którzy spełniali wymagania prywatne zgodne z wpisem na forum sojuszu "rekrutacja zamknięta"
życzę temu geniuszowi i jego wszechsojuszom dużej satysfakcji z gry, w końcu to tylko gra przeglądarkowa i przewagę w sadzeniu marchewek można też sobie na starcie wyrobić zwłaszcza kiedy kilku farmerów ma trochę realnej kasy
 

DeletedUser24708

Guest
i czołem, spytacie skąd sie wziąłem ?
smiley_emoticons_oh-no2.gif
smiley_emoticons_drunk.gif
 

DeletedUser24113

Guest
heh lato stulecia, a piwniczaki dalej sobie grają a nawet nie sa swiadomi tego że są przegrywami życiowymi
 

DeletedUser25760

Guest
Bo piwnica dobra jest
w niej wakacje to są fest
Jak się nie chce ludzi znać
i od krzesła nie wstawać
Bo piwniczak to jest gość
Da każdemu mocno w kość
Spróbuj zabrać miasto mu
to wyzłoci mur za stu.
Autorskie..proszę o jakiegoś nobla czy co tam dają za wybitne osiągnięcia jako poeta i wieszcz narodu.
 

DeletedUser15806

Guest
Jak to sie mowi, uderz w stol , a nozyce sie odezwa. A propo zlocenia muru to ja moge dwa slowa. Zloce go , bo sie bronie. Ale zlocenie woja to juz inna para kaloszy. A u mnie na trawniku jeszcze leza szczatki zlotych katapult. :D
 

DeletedUser29075

Guest
Jak to sie mowi, uderz w stol , a nozyce sie odezwa. A propo zlocenia muru to ja moge dwa slowa. Zloce go , bo sie bronie. Ale zlocenie woja to juz inna para kaloszy. A u mnie na trawniku jeszcze leza szczatki zlotych katapult. :D
...z gradem
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser15806

Guest
No , akurat ten ktory najbardziej zlocil nie uzywa raczej gradu. Chlopak ma zasady. Tu szacuneczek. Grad to jest na moralowe wrzody , a nie do codziennego uzytku. Tylko miernoty uzywaja go na codzien.
 

DeletedUser25760

Guest
Jak to sie mowi, uderz w stol , a nozyce sie odezwa. A propo zlocenia muru to ja moge dwa slowa. Zloce go , bo sie bronie. Ale zlocenie woja to juz inna para kaloszy. A u mnie na trawniku jeszcze leza szczatki zlotych katapult. :D
To nie do Ciebie było..
Napisałem bo miałem wenę :D
 

DeletedUser30713

Guest
No , akurat ten ktory najbardziej zlocil nie uzywa raczej gradu. Chlopak ma zasady. Tu szacuneczek. Grad to jest na moralowe wrzody , a nie do codziennego uzytku. Tylko miernoty uzywaja go na codzien.

Jak się ma walca na wyspie, a wrogom brakuje deffa lądowego, albo ma się ochotę na punkciki, to warto zacząć gruzować miasto. Bardzo szybko się wtedy pojawia ląd do zbicia na 0 murku
cwaniak.gif
 
Jezuuuu, nie zaprosiliscie mnie na ta impreze, 4 strony sprawdzilem i malo mi, takie klotnie to lepsze niz ksiazki, seriale, normalne gry czyli nie grepolis :D
Od dzisiaj bede sledzic wasze poczynania, lajki na zachete bede wam dawac, pomoge wsadzic noz do reki jak bedzie trzeba :D
 

DeletedUser31057

Guest
Dzięki wszystkim za wpólną grę do tego momentu, przyszedł czas się pożegnać. Będę czasem zaglądał poczytać spiny na forum :D do zobaczenia kiedyś, na jakimś świecie - jako przyjaciele lub wrogowie. Nick bez zmian :]
 
No , akurat ten ktory najbardziej zlocil nie uzywa raczej gradu. Chlopak ma zasady. Tu szacuneczek. Grad to jest na moralowe wrzody , a nie do codziennego uzytku. Tylko miernoty uzywaja go na codzien.
Po raz drugi uderzasz chyba do mnie . Ja myśle ze miernoty to sie koloruja na zielono. Kolega gerczix ładnie napisał po co sie uzywa gradu. A za kogo Ty sie uwazasz ze ustalasz własne zasady i innym mowisz jak ma być. Stac Cie na goldy to złocenie jest ok ? grad jest be, bo musisz trzymac zwiazane kilkanascie tysiecy defa w każdej wiosce
smiley_emoticons_bravo2.gif
Przesrane grać o złote majtki a nie dla zabawy :D

Piszesz innym jak to jest na zagranicznych serwerach ,a nie napiszesz ze tam używanie gradu to norma i nikt nikomu tego nie wypomina
 

DeletedUser15806

Guest
Akurat u Ciebie gradu nie widzialem. Za to zlote katy tak. :) I tak, mam takie zasady, ze gradu nie uzywam i moge potepiac tych ktorzy to robia . Wolno mi ? Wolno. To sie odczep. A deffa kilkanascie tysiecy mam tylko w jednej wiosce. Podejrzewam , ze nie jestem w tym osamotniony bedac na czerwonej wyspie. Nic w tym nienormalnego nie ma. I ja akurat o nic wielkiego w tej grze nie gram, juz pisalem, ze mnie nudzi jak cholera. Jestem po prostu grepoholikiem. ;)

ps. Zapomnialem sie odniesc do wypowiedzi kolegi Gerczixa. Tak sie sklada , ze kolega Gerczix nie jest absolutnie autorytetem w tej grze. A do tego u mnie nie zachodzi sytuacja, zeby brakowalo ladu, a gdy ten lad jest to mur w blyskawicznym tempie wznosi sie na poziom 20 + co wlasnie Was irytuje. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
serdeczne gratulacje panie i panowie za przejęcie tego jednego miasta, to było na prawdę coś, to jest więcej warte niż strata swoich nawet stu miast, po takim przejęciu na prawdę czuje się, że chce się grać xd
ten pan wieśniak z mazowieckiej wsi zadaje na FO pytanie dlaczego grepo umiera a sam nie umie znaleźć odpowiedzi na to pytanie na świecie, który pomalował na zielono i poprzyjmował dosie wszystkich, którzy spełniali wymagania prywatne zgodne z wpisem na forum sojuszu "rekrutacja zamknięta"
życzę temu geniuszowi i jego wszechsojuszom dużej satysfakcji z gry, w końcu to tylko gra przeglądarkowa i przewagę w sadzeniu marchewek można też sobie na starcie wyrobić zwłaszcza kiedy kilku farmerów ma trochę realnej kasy
w końcu mam czas to i Tobie go poświęcę zerknij na historię tego świata jak przyszliśmy tutaj z to świat już istniał 2 tyg ba niektórzy mieli po naście wiosek średnia to około 10 wiosek w posiadaniu topowych graczy -wrogich sojuszy -tak tak wrogich sojuszy bo na m44 był sojusz który bił się z nami dokładnie 3 soje z topki -szybko padły podpisany mieliśmy pakt z 3 sojami Rozbiórki które miały masę swoich problemów SPQR które działały z rozbiórkami i dla tego mieliśmy ten pakt i z siewcami którzy byli obok nas walczyliśmy z discordem który szybko padł w między czasie dogadaliśmy się z ZZ które było małym sojuszem a na czerwono było żniwiarze i discord po dwa soje z topki a my gdzie wtedy??? top 16??? może ciut wyżej nie pamiętam po upadku discord i żniwiarzy został nam pakt z rozbiórkami i dogadaliśmy się z dzikimi wariatami -tak założyliśmy dwa kolejne sojusze czemu??? bo mogliśmy bo chcieliśmy bo było warto niektórych przygarnąć do nas ale nadal wojna była z topką a teraz jest koalicja która działa przeciwko nam i rozbiórkom i jest ich więcej niż nas a u nas 30%graczy do nie dawna na urlopach -taki czas więc warto mieć zaplecze.
 
już tyle razy pisałeś o starcie z 2-tygodniowym opóźnieniem, że chyba sam w to uwierzyłeś, a faktycznie było tak:
- 12.06 - start serwera
- 18.06 - utworzenie sojuszu
 
gretsky jak już chcesz być taki dokładny to mogłeś dopisać ,że 18.06 to Art sam "wojował" .
po 2 dniach doszło kilka osób ale tak naprawdę od 21-22.06 zaczął się nabór .

Jakby nie było strata 10 dni to już mała strata ...
 
Do góry