Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Zgłaszać tego nie planuję..
Chociaż ktoś tu chyba nie rozumie pojęcia wiadomości prywatnej..
Służę pomocą
jeśli ktoś wysłał coś komuś na priva, zwykle na forum lub na czacie, to wysłał mu to tylko do jego wiadomości, nie udostępniając tego ogółowi użytkowników; słowo potoczne, używane w komunikacji internetowej[/QUOTE]wysłaeś to jako wiadomość Dyplomatyczną i wiedziałeś że to będzie na forum rady jako propozycja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
No niestety prawda taka, że Demony zebrały ludzi którzy faktycznie grają. Mają czas, mają doświadczenie, nawet mają złoto. Moim zdaniem poza topką i tak większość ich ludzi gra tylko na część swoich możliwości a i tak mają przygniatającą przewagę nad koalicją sojuszy z Północy. Poza kilkunastoma graczami z koalicji nie ma tu graczy tej klasy. Natomiast jaki jest sens tego wszystkiego, zebrać najlepszych graczy polskiego grepo by walczyć z małymi sojuszami skupiającymi żółtodziobów zamiast zmierzyć się z Rozbiórkami...razem potem cuda będziecie budować? A jeśli będziecie jednak w przyszłości rywalizować to po co odkładać konfrontację? Jeszcze nie daj Boże ludziom znudzi się takie granie i pójdą na nowy świat a tu pokończą.
 

DeletedUser25760

Guest
wysłaeś to jako wiadomość Dyplomatyczną i wiedziałeś że to będzie na forum rady jako propozycja
Co dalej nie zmienia faktu że wyciągnąłeś to na FO..nie mówię tutaj o radzie..rada to kilka do kilkunastu osób..a tu przeczytać to może kogoś babcia..:D
 
mazak nawet dziadek ale wiedziałeś i wyraziłeś zgodę a co do defowania to nie ważne ile bo my rozbiórką sporadycznie pomagamy tak samo jak Oni nam i w takim razie jest podobnie a Wy płaczecie
 

DeletedUser25760

Guest
mazak nawet dziadek ale wiedziałeś i wyraziłeś zgodę a co do defowania to nie ważne ile bo my rozbiórką sporadycznie pomagamy tak samo jak Oni nam i w takim razie jest podobnie a Wy płaczecie
Wyraziłem zgodę na publikowanie tego na radzie..a nie na FO..to tak dla sprostowania
no trudno żebyście jeszcze ściśle współpracowali
Wtedy ten świat rzeczywiście był by dnem..
Chociaż..skoro wyciągamy wiadomości..to może pochwalisz się że na waszym forum wojna z rozbiórkami to pewnik?Czy takich informacji już nie publikujesz?
 

DeletedUser29075

Guest
Jak ci się nasza polityka nie podoba to znaczy, że idziemy w najlepszym możliwym kierunku
smiley_emoticons_bussi2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
No pewnie, że jest.
Toć skoro sobie "wrogami" jesteśmy, to my mamy robić to, co nie podoba się wam i vice versa :p
 
Wyraziłem zgodę na publikowanie tego na radzie..a nie na FO..to tak dla sprostowania
no trudno żebyście jeszcze ściśle współpracowali
Wtedy ten świat rzeczywiście był by dnem..
Chociaż..skoro wyciągamy wiadomości..to może pochwalisz się że na waszym forum wojna z rozbiórkami to pewnik?Czy takich informacji już nie publikujesz?
nigdy takiego tematu nie było i nie ma takiego planu -pochwal się skąd masz takie info i je pokaż chętnie się dowiem kto co i jak
 

DeletedUser25760

Guest
nigdy takiego tematu nie było i nie ma takiego planu -pochwal się skąd masz takie info i je pokaż chętnie się dowiem kto co i jak
Cóż
Od jednego z waszych graczy?Specjalnie dla Ciebie pogrzebię w wiadomościach w wolnym czasie..i tu zarzucę :)
 

DeletedUser15965

Guest
Bez Nazwy ostatnio byli wspierani przez Starą Gwardię Poganiaczy, to mały sojusz zatem pomoc też imponująca nie była, na pewno nie 20 - 40 k deffa a wy tyle macie na jedno podburzone miasto (ciekawe skad jeśli Rozbiórki wam nie pomagają?). Kiedy poszły akcje na ludzi z Poganiaczy Wielbłądów to tam poszedł deff i Bez Nazwy już dostawali mniej. Ale nie wiem czemu tak stawiacie krzyżyk na tym sojuszu. Potracili miasta, co im przeszkadza zapalikować dużo dalej na północy i się odbudować? Już widziałem na tym świecie takie przypadki.
 

DeletedUser29075

Guest
Bez Nazwy ostatnio byli wspierani przez Starą Gwardię Poganiaczy, to mały sojusz zatem pomoc też imponująca nie była, na pewno nie 20 - 40 k deffa a wy tyle macie na jedno podburzone miasto (ciekawe skad jeśli Rozbiórki wam nie pomagają?). Kiedy poszły akcje na ludzi z Poganiaczy Wielbłądów to tam poszedł deff i Bez Nazwy już dostawali mniej. Ale nie wiem czemu tak stawiacie krzyżyk na tym sojuszu. Potracili miasta, co im przeszkadza zapalikować dużo dalej na północy i się odbudować? Już widziałem na tym świecie takie przypadki.
Deffa mamy dużo swojego, rozbiórki owszem, pomagają nam ale sporadycznie równie jak i my im, np. obstawiając 2/3 miasta. Sojusz który jest tak duży ma swojego deffa sporo [uwierz mi, że osobiście i tak z tych liczb zadowolony nie jestem, mogłoby go być znacznie więcej].

Poza tym nie rozumiem na jakiej zasadzie stwierdzasz, że rozbiórki nam nie pomagają jak art parę postów wcześniej napisał, że nam pomagają? :D
 

DeletedUser15965

Guest
Pisał, ze pomoc jest sporadyczna. Ja kojarzyłem, ze Demony grają bez deffa tymczasem na stałkach widzę wojo jak na niejednej obronie miast na strategicznych wyspach się nie widuje. Na podburzone miasta mimo tych potężnych stałek idą kolejne 20 - 30 k lądu. Po pierwsze wg mnie ktos tam kiepsko zarządza u was aktywami deffa (po co aż tyle tego pchać jak nie idą ataki???) a po drugie zdumiewa mnie jednak, że was na to stać. I dużo większe sojusze (przed samym EC) na innych światach nie dają takich obstaw. Oj brakuje wam wojny z Rozbiórkami, brakuje. Teraz to jest mecz do jednej bramki.
 

DeletedUser23379

Guest
(...)
Nie podoba mi się wasza polityka(nie tylko Mi z resztą ona nie pasuje)
Ale skoro Festyniarze Wojny nie widzą w tym nic złego..
(...)

Ale Tobie nie musi pasować, serio :). Kombinujesz na prawo i lewo, spoko, ale nie bądź hipokrytą :).

Bez Nazwy ostatnio byli wspierani przez Starą Gwardię Poganiaczy, to mały sojusz zatem pomoc też imponująca nie była, na pewno nie 20 - 40 k deffa a wy tyle macie na jedno podburzone miasto (ciekawe skad jeśli Rozbiórki wam nie pomagają?). (...)

Z koszar
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23402

Guest
Formiones jak już zauważyłeś że u nas większość wie co ma robić.Wiec nie dziw się że jak wpada na front to ma swój Def by miasto obstawic trochę. Gram ofem ale 12k zawsze ladu mam
 

DeletedUser21237

Guest
Może ciężko Wam to ogarnąć, ale te tysiące deffa to nasze :rolleyes:

Ja sam grając deff, podbijam miasta prawie na każdej akcji sojuszowej i w tym samym momencie mam dość deffa, żeby obstawić własne miasta na froncie i obstawić koledze samemu bunt tymi 20k deffa o którym wspominacie :eek:
 

DeletedUser29075

Guest
Pisał, ze pomoc jest sporadyczna. Ja kojarzyłem, ze Demony grają bez deffa tymczasem na stałkach widzę wojo jak na niejednej obronie miast na strategicznych wyspach się nie widuje. Na podburzone miasta mimo tych potężnych stałek idą kolejne 20 - 30 k lądu. Po pierwsze wg mnie ktos tam kiepsko zarządza u was aktywami deffa (po co aż tyle tego pchać jak nie idą ataki???) a po drugie zdumiewa mnie jednak, że was na to stać. I dużo większe sojusze (przed samym EC) na innych światach nie dają takich obstaw. Oj brakuje wam wojny z Rozbiórkami, brakuje. Teraz to jest mecz do jednej bramki.
Ale ty wiesz, że większość tych stałek to jest deff offowców, którzy mają w głowie to, że jak na front idą to mają sobie wioskę obstawić? :D
Są stałki sojuszowe, które niezbyt popieram, ale są, z tym, że to nie jest tak, że my obstawiamy każdą wioskę :D Tak to powinno działać w normalnym sojuszu, zadziwia mnie też mówienie, że my bez deffa gramy, bo na takiej apolonii mieliśmy więcej deffowców niż offowców
smiley_emoticons_lol.gif
I to było potwierdzone deklaracjami. :D A to, że deffowiec wiochę na akcji podbije, albo offowiec swoją wioskę obstawi, to już inna bajka, jest paru offowców co mają więcej deffa niż offa, albo i tyle samo, ale to wciąż offowcy. :p
 
Do góry