Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Krzysiu, a jaki ja dla Ciebie czerwony ? Nigdy ataku ode mnie nie dostales. Zreszta Ci co byli w Bez Nazwy i mnie ze wzgledu na poczatek tego swiata nigdy nie atakowali to ode mnie tez nigdy ataku nie uswiadczyli. Moze to chocby potwierdzic Wariatek. Po prostu niektorzy maja zasady a inni nie.
 

DeletedUser31432

Guest
Dziś Rzymianie (S P Q R) świętują ,podbili kilka miast rozbiórek :D:D:D
 

DeletedUser31180

Guest
Już słyszeliśmy że was pozapraszał pewien miły ex-sojusznik ;)
 
no tak sladox szaraki walnął ciekawe jak się będzie tłumaczył
no w końcu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
musi być wypoczęty , ma 11 dni tylko
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser25760

Guest
10 Dni i nowy świat
Ciekawi Mnie ile osób z tego się zwinie
 

DeletedUser24199

Guest
A nie ma tak tragicznie, nabiliscie mi 30k Pw za friko, te wspaniale ataki bez ogni w obstawie i rozpaczliwe ataki w bonusie, za te 800 birem dostac 30k to chyba az tak zle nie jest. W sumie hitem byl jeden ananasek co poslal cala wioche deffa ladu na atak, oczywiscie bez ogni. Pkt wpadaja jak nigdzie indziej,z tym ze ja nie zaczepiam glupkowatymi wiadomosciami na FO ale jak juz tu sie kolega napina to niech zerknie na statystyki i na gre swoich graczy :) dla przypomnienia to jest 154:24 dla nas czy cos sie zmienilo? :)
Tak wiec zajmij sie gra a nie szukaniem zaczepek [CENZURA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Po to jest wojsko..by je topić :D
Ja nie dziękuje ludzikom od Was za nabicie Mi pw poprzez zostawienie ogni w porcie.
Tylko my bez tych zapałek i tak wioski podbijemy a Wy bez tego woja nie wiem co zrobicie na froncie z nami no chyba że trafi Wam się jakiś nieaktywny to wtedy szacun wioski macie
 

DeletedUser25760

Guest
Tylko my bez tych zapałek i tak wioski podbijemy a Wy bez tego woja nie wiem co zrobicie na froncie z nami no chyba że trafi Wam się jakiś nieaktywny to wtedy szacun wioski macie
Wy podbijacie Nam wioski w ten sam sposób..
Większości nieaktywnych..no ale po co to przyznać?
 
Wy podbijacie Nam wioski w ten sam sposób..
Większości nieaktywnych..no ale po co to przyznać?
Stary my nawet akcji na Was nie mieliśmy ale ok chcesz to dostaniesz akcje na Was zrbimy żebyś był aktywny to podam datę Tobie bo później będziesz płakał że czasu nie miałeś i tak naprawdę byłeś nieaktywny
My do tej pory nawet na czerwono Was nie mieliśmy bi dla nas się nie liczycie
 

DeletedUser25760

Guest
Stary my nawet akcji na Was nie mieliśmy ale ok chcesz to dostaniesz akcje na Was zrbimy żebyś był aktywny to podam datę Tobie bo później będziesz płakał że czasu nie miałeś i tak naprawdę byłeś nieaktywny
My do tej pory nawet na czerwono Was nie mieliśmy bi dla nas się nie liczycie
Zaskoczę Cię
My również nie mamy Was w tym momencie na czerwono..
Więc mogę powiedzieć to samo..nie liczycie się..:D
Spokojnie..zanim coś zaplanujesz będę już o tym wiedział ;)
 
Jednak masz bujną wyobraźnię
Nie liczymy się ale sam pisałeś swego czasu o porozumienie a ostatnio Twój dyplomata to pisał tylko że On to inna bajka gość o 3 pozimy inteligentniejszy niż Ty
 

DeletedUser29075

Guest
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
Mazak, ja bym uważał, w końcu piszesz do panów swojego grepolisowego losu
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Do góry