Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Gdybyś grał dla zabawy to nie zachowałbyś się jak szczeniak po podbiciu jakiegoś ochłapu, tylko zrobił sobie z tego żart, poszedł dalej, a po stracie tej wiochy dzisiaj, pogratulowałbyś i bawiłbyś się dalej. Jak chcesz wiedzieć, jak wygląda postawa kogoś, kto naprawdę gra dla frajdy to zapytaj kkulla jak bronił się przed nami na Apolonii, on cię wiele nauczyć może. :)

Ty nie grasz dla zabawy, podchodzisz do tego w jakiś strasznie żenujący ambicjonalny sposób, skoro z ochłapu zrobiłeś sobie trofeum, a po odbiciu tego miasta i podbiciu kolejnego po rozwaleniu niewielkiego bunkra starasz się za wszelką cenę komuś ująć, to naprawdę jest coś nie tak.

A jesteś tam gdzie jesteś, bo jeszcze nie zrozumiałeś jak rodzą się wielcy w tej grze. Z DW już nie wygrasz, jak jak i ciężko jest z tą ekipą wygrać wszędzie, tutaj nie chodzi o to, że jest nas więcej, tutaj chodzi o to, że jest dużo osób dużo lepszych od reszty, to jest poziom jakiego nie jesteś w stanie z takim podejściem przeskoczyć, dlatego pozostała ci frustracja i pozorna zabawa. :)

Jak już to zrozumiesz, to możemy podjąć kolejny etap dyskusji, trollować ludzi, z którymi gdzieś tam kiedyś grałem - niezbyt lubię. ;)
 
I najmniej się wypowiadaj z twoimi 11 miastami, bo znaczysz tyle co nic.
Uuu, kogoś zabolało. Wszedłem niecaly miesiąc temu panie "mędręk pompek ego cudzym wojem"
smiley_emoticons_lol.gif

No i tak 100 osób w postaci 20 graczy chcących porozawalać sobie wojo waszą 5/6+ zaatakowało, o jesusku, jakie to straszne. Skoro nie potrafi się bronić i sojusz się stacza, no to co się dziwisz, że 1vs1 będzie grane. W grepo czy simsy grasz pseudocenzorze?:p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11618

Guest
Z czego się chwalisz? Ciekawi mnie czy byłbyś taki cwany ja uważam, że jakbyśmy dalej mieli tyle wojska ile przed waszą śmieszną akcją to byście się zerwal a nie dali radę.


Wolf nie pogrążaj się. Akcja była spontan :) to ty zacząłeś z tą waszą zaje...ą na co my powiedzieliśmy - SPRAWDZAM :)) i się zesralo bo nigdy nie widziałeś tyle rozwalonego wsparcia hahaha dla twojej wiadomości skrzyknelismy się w 3 a że inni podłączyli się to za to im chwała że poświęcili swój czas na synchro.
Sloty wam się przydadzą na budowanie bazy na m33 hahaha

Takie z was bohatery :)



Ps. Weteranowi to buty możesz czyścić i lepiej dla ciebie i s-ki żeby mu się nie chciało palika na m33 postawić bo szybko zakończycie karierę na tym serwerze ^^
 

DeletedUser23402

Guest
Najlepsze jest to że z tych 20 osób 60%wrocilo bez pw dalej jest to 100vs 1 no tak
 
mało znaczący świat, gra o pietruszkę, więcej emocji na FO niż na samym serwerze:)od początku było wiadomo kto tu będzie dominował, ale takie światy są nudne:confused:
 
Nie chce mi się zapierdzielać na jakieś za...pie za pisklakami od 2k eko. Te 22 miasta to dla mnie pikuś do łyknięcia w chwilę, slot za slotem wpada, jest zabawa
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_manticore.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
meh ja tak czytam Was i już nawet odechciewa mi się wdawać w jakąkolwiek dyskusje... na początku może i to było fajne, ale chyba jednak najbardziej na poziomie jest, jak coś się uda, ale się o tym nie pisze przez pół forum, bo się udało, jak nam całkiem niedawno z pewnym sojuszem pykło :) są dni lepsze i gorsze...

Nawet najlepszą ekipę da się pokonać.... :) I przestańcie się tu już wszyscy nawzajem po kolei licytować, która ekipa jest lepsza.. może wcześniej coś tam pisałam, ale to się nudne już robi... udowodnijmy to grą, a nie szczekaniem do siebie na FO :p Pozdrawiam z urlopu
 

DeletedUser11618

Guest
meh ja tak czytam Was i już nawet odechciewa mi się wdawać w jakąkolwiek dyskusje... na początku może i to było fajne, ale chyba jednak najbardziej na poziomie jest, jak coś się uda, ale się o tym nie pisze przez pół forum, bo się udało, jak nam całkiem niedawno z pewnym sojuszem pykło :) są dni lepsze i gorsze...

Nawet najlepszą ekipę da się pokonać.... :) I przestańcie się tu już wszyscy nawzajem po kolei licytować, która ekipa jest lepsza.. może wcześniej coś tam pisałam, ale to się nudne już robi... udowodnijmy to grą, a nie szczekaniem do siebie na FO :p Pozdrawiam z urlopu


odnioslem sie tylko do tych 3 bohaterow co lubia wklejac pierdoly w profile i prowokowac nazwami miast :)) Przelecielismy sie po nich i nagle lament ze wszystkie wioski na m44 stracili :))

Oni mysla ze ich rzucanie blyskawic, plag czy fejkowanie w nocy mnie rusza, wrecz przeciwnie - mam ubaw ;)) zawsze uwazalem ze rzucanie non stop negatywnych czarow jest oznaka slabosci i tak twierdze dalej.

Pretorian zaczepial, zaczepial i w koncu przyszedl czas aby sie wykazal w obronie po za czarami i marnie jemu to wyszlo :)
 
Ja tu bardziej do Hoope pije, który też kilka dni temu tak swój sojusz zachwalał. Po prostu walczmy, a nie się licytujmy ;p
 
Ty też serio mógłbyś już nie komentować. Czy on, czy Ty... tak samo mnie irytujecie ;p Ty chyba nawet bardziej, ale to ma swoje powody... Serio zakończmy jałową dyskusje ;p na dzień dzisiejszy TOP1 są nadal Rozbiórki... potem Demony, potem my... :) a jak będzie niedługo... czas pokaże.
 

DeletedUser23402

Guest
Avenlie już cię nie lubie!!!!
Wstaje niedziela rano.Mysle włączę Fo hopek pewnie w amoku sobotniej nocy ztrolowal wszystko i wszystkich. Mówię poczytam zrana lekturę.I [CENZURA] blada avenlie uspokoiła wszystkich nie ma co czytać.
Wracając do naszych bohaterów liczyłem na więcej po tym wychwalaniu a tu nawet birem przed ofami nie było gdzie podejrzewam że synchro było widoczne na którą godzinę idzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Avenlie już cię nie lubie!!!!
Wstaje niedziela rano.Mysle włączę Fo hopek pewnie w amoku sobotniej nocy ztrolowal wszystko i wszystkich. Mówię poczytam zrana lekturę.I CENZURA] blada avenlie uspokoiła wszystkich nie ma co czytać.
Wracając do naszych bohaterów liczyłem na więcej po tym wychwalaniu a tu nawet birem przed ofami nie było gdzie podejrzewam że synchro było widoczne na którą godzinę idzie

jakże mi przykro, że mnie nie lubisz.... trudno się mówi ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Avenile, nie znam Cie, kompletnie nie kojarze z Nikai Anielskiego Imperium, ktorym sie szczycisz, a gralem tam do konca budowy cudakow. Wiem za to jedno, FO jest wlasnie po to, zeby sie podroczyc, posmiac, jest to element tej gry. Czasami nawet wazniejszy od samej rozgrywki. Bywa nawet tak, ze pisze sie swiadomie glupoty po to by zylo. To raczej Ty powinnas dac sobie spokoj bo zwyczajnie przynudzasz
 

DeletedUser25760

Guest
Avenile, nie znam Cie, kompletnie nie kojarze z Nikai Anielskiego Imperium, ktorym sie szczycisz, a gralem tam do konca budowy cudakow. Wiem za to jedno, FO jest wlasnie po to, zeby sie podroczyc, posmiac, jest to element tej gry. Czasami nawet wazniejszy od samej rozgrywki. Bywa nawet tak, ze pisze sie swiadomie glupoty po to by zylo. To raczej Ty powinnas dac sobie spokoj bo zwyczajnie przynudzasz
Bo widzisz..różnica między Mną a Aven jest taka
Że jeżeli Ja siedzę w jakimś sojuszu..to nie potrzebuję go w opis wpisywać
Bo i tak każdy Wie :p
Hopek trollu skalny wyłaź z jaskini
Mam dla Ciebie świeży gulasz
 
Avenile, nie znam Cie, kompletnie nie kojarze z Nikai Anielskiego Imperium, ktorym sie szczycisz, a gralem tam do konca budowy cudakow. Wiem za to jedno, FO jest wlasnie po to, zeby sie podroczyc, posmiac, jest to element tej gry. Czasami nawet wazniejszy od samej rozgrywki. Bywa nawet tak, ze pisze sie swiadomie glupoty po to by zylo. To raczej Ty powinnas dac sobie spokoj bo zwyczajnie przynudzasz

Ym gmkgmk nie dziwne, że mnie nie kojarzysz, jak ja tam szybko znudziłam się grą... ale grałam tam, byłam na morzu obok Kohorty, z którą walczyliśmy. Ale i tak przede wszystkim grałam na Tebach. To z nimi się najbardziej utożsamiam, świat o starym podboju, prędkość 3, zeszły rok. Jakoś tak niestety szczęście losu zrządziło, że sojusz, w którym grałam, który z początku nie był mój... stracił motywacje do gry, a gra 1 gracz vs 100... to żadna zabawa... :p a ja wyznaje zasadę, że do wroga jeśli nim jest na danym świecie, nie pójdę.

I nie przynudzam... Przepychanki jak małe dzieci są takie ciekawe? :D
 
Bo widzisz..różnica między Mną a Aven jest taka
Że jeżeli Ja siedzę w jakimś sojuszu..to nie potrzebuję go w opis wpisywać
Bo i tak każdy Wie :p
Hopek trollu skalny wyłaź z jaskini
Mam dla Ciebie świeży gulasz

Ym Mazak, ale Anielskie Imperium nie było jakoś specjalne znane, no poza tym, że było w TOP10 w pierwszych tygodniach gry na Tebach, bo na Nikaii to tak nieszczególnie. Kohorta mnie pamięta jako wroga :D to mi wystarczy... I nie tylko oni... :) i fajnie jest po prostu jak ludzie z którymi grałaś po przeciwnych stronach coś tam pamiętają na Twój temat. Mnie powinni bardziej kojarzyć ludzie z Teb i tak jest.

I w sumie był w nim człowiek przypominający chyba gorszą wersję Ciebie Mazak... :p

A tak serio gmkgmk... to takie fajne jak ktoś się szczyci, że jego sojusz to i to zrobił? Wiadomo fakt, to że ten 3 osobowy sojusz śmiał się, że zabrał Demonom miasto... to faktycznie było śmieszne bo tak trochę rzeczywiście nie mają na ten moment szans z Demonami... ale czy rzeczywiście nikt nie ma? Ciekawe jakby wyglądała rozgrywka gdyby TOP1 i TOP2 zaczęło walczyć :p
 

DeletedUser29075

Guest
Ym Mazak, ale Anielskie Imperium nie było jakoś specjalne znane, no poza tym, że było w TOP10 w pierwszych tygodniach gry na Tebach, bo na Nikaii to tak nieszczególnie. Kohorta mnie pamięta jako wroga :D to mi wystarczy... I nie tylko oni... :) i fajnie jest po prostu jak ludzie z którymi grałaś po przeciwnych stronach coś tam pamiętają na Twój temat. Mnie powinni bardziej kojarzyć ludzie z Teb i tak jest.

I w sumie był w nim człowiek przypominający chyba gorszą wersję Ciebie Mazak... :p

A tak serio gmkgmk... to takie fajne jak ktoś się szczyci, że jego sojusz to i to zrobił? Wiadomo fakt, to że ten 3 osobowy sojusz śmiał się, że zabrał Demonom miasto... to faktycznie było śmieszne bo tak trochę rzeczywiście nie mają na ten moment szans z Demonami... ale czy rzeczywiście nikt nie ma? Ciekawe jakby wyglądała rozgrywka gdyby TOP1 i TOP2 zaczęło walczyć :p
Szybki kurs z czytania ze zrozumieniem zalecany.

Anielskie imperium, pogromcy kohorty, brzmi jak legenda silosa
smiley_emoticons_lol.gif

Flamaster - gdzie ten gulasz?
 
A czy ja pisałam pogromcy... hahahaha teraz Ty nie czytałeś ze zrozumieniem :D Pisałam, że z nimi walczyłam :D A nie, że ich jechałam - to różnica.

Bardziej mogłabym stwierdzić, że dłuższy czas opierałam się atakom części Kroniki na Tebach... też dosyć znany sojusz :p To byłaby prawda. A nie fakt, że pokonywałam Kohortę - tego nijak nie stwierdziłam...
 
Do góry