Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Flamastry zaczęły kredki zbierać i powstały jakieś WSSSSSSSSSS i inne SPQR 1020301230. A podobno masówki złe są
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Flamastry zaczęły kredki zbierać i powstały jakieś WSSSSSSSSSS i inne SPQR 1020301230. A podobno masówki złe są
smiley_emoticons_motz.gif

SPQR 90210
Masówki i pakty ze wszystkimi w okół, nie zapominaj, bo przecież my podobno cały świat na zielono pokolorowaliśmy
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser29075

Guest
mam narzekać czy co bo nie wiem ? xd
mi tam pasuje
Narzekać! I to ile wlezie, teraz nasza kolej
smiley_emoticons_lol.gif


Masówki cholerne! Wszędzie ich pełno i sobie jeszcze na zielono większość świata pomalowali! Brzydzę się takimi, tfu!
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Ale po forum widzę, że jakiś ruch w interesie się pojawił, może nawet jakieś PW wpadną :D
 

DeletedUser23982

Guest
Narzekać! I to ile wlezie, teraz nasza kolej
smiley_emoticons_lol.gif


Masówki cholerne! Wszędzie ich pełno i sobie jeszcze na zielono większość świata pomalowali! Brzydzę się takimi, tfu!
smiley_emoticons_cuinlove.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif


Ale po forum widzę, że jakiś ruch w interesie się pojawił, może nawet jakieś PW wpadną :D

Po co się napinasz? Przecież sam mi pisałeś bym tego nie robił. Trzeba na luzie traktować tą grę. Chyba sam nie robisz tego co piszesz...
 

DeletedUser29075

Guest
Po co się napinasz? Przecież sam mi pisałeś bym tego nie robił. Trzeba na luzie traktować tą grę. Chyba sam nie robisz tego co piszesz...
Tak się spiąłem pisząc tamten post, że mi się jelita wyprostowały
smiley_emoticons_lol.gif


Wolf, ty to już nie wyj na tym forum bo próbujesz, ale ci nie wychodzi, wróć tam do swoich i pilnuj, żeby następnym razem mniej ataków bez ogni było
smiley_emoticons_bussi2.gif


I markera mi oddajcie z bananowego raju.
 

DeletedUser23982

Guest
Tak się spiąłem pisząc tamten post, że mi się jelita wyprostowały
smiley_emoticons_lol.gif


Wolf, ty to już nie wyj na tym forum bo próbujesz, ale ci nie wychodzi, wróć tam do swoich i pilnuj, żeby następnym razem mniej ataków bez ogni było
smiley_emoticons_bussi2.gif


I markera mi oddajcie z bananowego raju.

Za nikogo nie odpowiadam(nie jestem ich opiekunem). Po co ta spinka? Wiem mam rację
smiley_emoticons_auslachen2.gif


EDIT: Poza tym mecz zaraz się zaczyna. Wypij co tam lubisz(ja nie piję alkoholu) i zluzuj majtki. Napinasz się do mnie jakbym coś ci dzisiaj zrobił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Za nikogo nie odpowiadam(nie jestem ich opiekunem). Po co ta spinka? Wiem mam rację
smiley_emoticons_auslachen2.gif


EDIT: Poza tym mecz zaraz się zaczyna. Wypij co tam lubisz(ja nie piję alkoholu) i zluzuj majtki. Napinasz się do mnie jakbym coś ci dzisiaj zrobił.
[CENZURA] Jedyne na co się napiąłem dzisiaj to ceny części do auta
smiley_emoticons_irre.gif


A co do meczu to dzięki za przypomnienie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23982

Guest
[CENZURA] Jedyne na co się napiąłem dzisiaj to ceny części do auta
smiley_emoticons_irre.gif


A co do meczu to dzięki za przypomnienie :D

No od razu lepiej. Auto droga sprawa
smiley_emoticons_smilenew.gif
Najgorsze jest załatwianie dokumentów w sprawie samochodów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Parę minut i po krzyku, zadanie wykonane :D Secik jest, elegancko. :D

Teraz na PW czekam
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser31659

Guest
Ponad 30 k ogni utopione i prawie 10 k szybkich ;d
To chyba największe topionko od początku serwera na jednym mieście? :3
 
Swego czasu Mazak mazał się że niebawem nastąpią zmiany na tym świecie i że DW się zdziwi i dotrzymał słowa zdziwiłem się doprowadził do rozłamu w swoim sojuszu -zaskoczyłeś mnie stary serio
 

DeletedUser18962

Guest
no i SS nie wytrzymał presji, szkoda, tak czasem bywa że raz oramy a raz orani jesteśmy...
brakło zapału? dowództwa? czego? kogo mamy lać teraz :(
 
Do góry