Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18962

Guest
SPQR o korone musi powalczyć, nie da sie świata defem wygrać Panowie i Panie z SPQR, chcecie koronki to ją wywalczcie, dajcie tylko znac czy macie zamiar powalczyć czy będziemy wegetować do zamknięcia świata bo my Wam ich nie damy, bedziemy na serwerze do zamkniecia
Nie chce powtórki z efezu gdzie wyrzym i ekipa chwaliła się koroną wybudowaną jak sie ekipa wygrana ze świata zwinęła. Swoją drogą pytanie do Immo - jak cenić taki pseudosukces?
 

DeletedUser31786

Guest
A co już się nie chcę czekać że czekacie aż gracze odejdą i zamknięcie serwera? Wytrwałość to podstawa w strategicznych gierkach trza czasu sporo, poczekamy zobaczymy jak to mówią Moje zdanie jest takie
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 
hahahahaha XDDDD
Nie wiedziałem, że porażka tak boli, chociaż na priv było miło xd
Apka także nie działała przy sypaniu u nas. Szczęści ujemne miał każdy, a co do synchra, to wystarczy zebrać po 3 ataki w sekundę od kilkunastu graczy i wychodzi te kilkadziesiąt. Niestety pogodzenie sie z porażką, jest trudne. Nie nasza wina, że zaczęliście cuda kilkadziesiąt godzin po nas zamiast porozumieć się z Shadow :)
 

DeletedUser23379

Guest
O nieee, już skasowany ten wpis? Znów ktoś wymyślił sobie, że grają u nas osoby z supportu
smiley_emoticons_lol.gif
?
 
hahaha ktoś tu nie umie przegrywać :D Ja tam się cieszę, że moje 2 mln albo i więcej wlazło w cudaki Demonów bo mogłam pomóc dokopać pewnym ludkom to to zrobiłam :D
 
Czy naprawdę przegraną będziesz nazywał ustawką w supporcie? :DDDD buhahaha ja nie spałam ostatnie 2 tygodnie prawie i widziałam jak Demony były aktywne w tym czasie, więc wygrali zasłużenie wkładając czas w grę po prostu.
 
[Cytat usunięty]

Nie jestem Tobą. Ja dostaje się do TOP sojuszy tym, że nie da się mnie podbić inaczej niż siłą plus umiejętnościami, bo tak to... moja reakcja i wyrobienie w tej grze stwarza problem, że tak jak na Tebach przy 6 miastach, ktoś mnie miesiąc nie mógł podbić, czy też tak jak tu, że Demony musiały nastawić na mnie zbiorową akcję, żeby cokolwiek :) I spoko - to była fajna zabawa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Btw. Aż naprawdę żałuję, że Spreen po wbiciu mi buntów taaaak się bał tego, że jestem aktywna, że nawet nie próbował mnie przejąć... a szkoda... ciekawe ile PW by było na tych utopionych tak jak i we wszelkich wcześniejszych transach :D Chciałabym to zobaczyć ^^ No ale... niektórzy się zwyczajnie boją atakować aktywnych
 

DeletedUser22291

Guest
te wasze oskarżenia o boty czy jakoś tam z powodu ataków w tych samych sekundach są śmieszne... nauczcie się grać to może kiedyś wam się uda... widzę że spreena już to nie dotyczy bo kończy grę i nie zdązy się nauczyć..
 

DeletedUser23379

Guest
Czyli naprawdę ktoś może traktować na poważne słowa KS
smiley_emoticons_lol.gif
?
Chyba fani teorii o płaskiej ziemi i wlewów z lewoskrętnej witaminy C
smiley_emoticons_afraid.gif
. Ale przyznaję, wybitnie mi to poprawiło humor.
 
Maranta a ja traktuje? Nawet nie wiesz jaką radość sprawiało mi czytanie tych wszystkich bzdur, które on wypisywał swojemu sojuszowi albo Shadow... ludziom, którzy byli w porządku, a których przywództwo trochę podążyło nie w tą stronę, przez co i oni końcowo na tym ucierpieli... Ale jakby nie patrzeć ich też KS chciał wykorzystać. Tak jak wcześniej Rozbiórki częściowo miały Shadow za ludzi wyłącznie od deffa, tak i SPQR chciało na tym skorzystać, nie biorąc pod uwagę, że może wśród tych ludzi ktoś też chce powalczyć, może komuś trzeba pokazać jak to zrobić, albo mu zwyczajnie pomóc...

Cóż i tak na koniec uznam, że ludzie z Shadow byli w porządku...

a KS cóż... jak mówię - jego wojskowy tryb wprowadzania wszystkiego - bo tylko ja mam rację i tylko ja mam jedyne słuszne poglądy doprowadził go do tego, że cudów nikt mu nie pozwoli zbudować :D a moje aluzje tyczą się wszelkich prywatnych wiadomości w których przeczytałam, co pisał na temat mojego sojuszu, moich ludzi, plus zwyczajnej obserwacji jego zachowania podczas gry na tym świecie. Facet się zwyczajnie przeliczył.. a najzabawniejszy był mass ten w którym informował swój sojusz, że nie będą budować cudaków, bo niektórzy z nich dają sobie wbijać bunty 1 cyklopem ^^
 

DeletedUser23379

Guest
Aven - nie no co Ty, to nie do Ciebie było
smiley_emoticons_smilenew.gif


Najlepszy był fragment z awarią apki - no tak, bo przecież my jej nie mieliśmy
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Do góry