Sytuacja na świecie Hiperborea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Bo się dowiedziałem, że oni wiedzieli
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Nie chce mi się grać na Hiperborei. Spytałem się tak po prostu
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Możesz nie rozumiesz. Ale ja muszę rozumieć
 

DeletedUser9917

Guest
Odp: Ataki na graczy.

trochę szkoda , bo szybko się nudzą takie serwery ...

a są jeszcze takie superaśne serwery? ;)
myślałem że ten jest jeden jedyny w swoim rodzaju :eek:
to napięcie ta adrenalina te ataki wysyłane z taką pasją :rolleyes:

Nie wiem co pijesz ale Stary też chce tego spróbować...
bo na trzeźwo takiej muzy nie da się znaleźć ;)
Szacun :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na graczy.

a są jeszcze takie superaśne serwery? ;)
myślałem że ten jest jeden jedyny w swoim rodzaju :eek:
to napięcie ta adrenalina te ataki wysyłane z taką pasją :rolleyes:

Nie wiem co pijesz ale Stary też chce tego spróbować...
bo na trzeźwo takiej muzy nie da się znaleźć ;)
Szacun :cool:

Od teraz jest Delfy ... a do tego Korynt.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Ataki na graczy.

he he i tak najlepsze są Ateny :) Mamy fajne batalie i w dodatku świat jest szybki
 

DeletedUser18171

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Mógłby ktoś mi objaśnić o co chodzi z tymi koalicjami?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na graczy.

dokladnie tak :) czasami dana koalicja powstaje w porozumieniu z innymi sojuszami przeciw wrogiemu sojuszowi by go calkowicie zniszczyc lub totalnie oslabic. Koalicja wowczas zostaje przerwana bo co innego mozna robic jak tylko walczyc. Czasami koalicja wydaje sie zlepkiem graczy ktorzy wprowadzają nie potrzebny chaos i rozpada sie nim cokolwiek zacznie sie dziac. ;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Ataki na graczy.

dokladnie tak :) czasami dana koalicja powstaje w porozumieniu z innymi sojuszami przeciw wrogiemu sojuszowi by go calkowicie zniszczyc lub totalnie oslabic. Koalicja wowczas zostaje przerwana bo co innego mozna robic jak tylko walczyc. Czasami koalicja wydaje sie zlepkiem graczy ktorzy wprowadzają nie potrzebny chaos i rozpada sie nim cokolwiek zacznie sie dziac. ;)

Niestety rzadko są dobre koalicje :(
 

DeletedUser19191

Guest
Odp: Ataki na graczy.

no Alfa była kiedyś super
gdybym za czasów Alfy dobrze ogarniał grepolis to bym być może doprowadził swój stary sojusz do top 5 a tak to był tylko top 10 (chyba jakoś tak nie [nie pamiętam xD])
 

DeletedUser19531

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Mam pytko... Co się dzieje z tym światem ?! na lewym pasku pokazuje mi, że jestem na 315 mijscu, a w rzeczywistości jestem na 170, po za tym, patrzę i jest W SUMIE ok 600 graczy, jak na tym świecie zaczynałem było ich ponad 3 000. Weźcie coś zróbcie, bo coraz więcej graczy ubywa, a ten serwer jest jednym z dwóch wyjątkowych, więc o co biega ?
 
Odp: Ataki na graczy.

Mam pytko... Co się dzieje z tym światem ?! na lewym pasku pokazuje mi, że jestem na 315 mijscu, a w rzeczywistości jestem na 170, po za tym, patrzę i jest W SUMIE ok 600 graczy, jak na tym świecie zaczynałem było ich ponad 3 000. Weźcie coś zróbcie, bo coraz więcej graczy ubywa, a ten serwer jest jednym z dwóch wyjątkowych, więc o co biega ?


Brak podboju^^
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Mam pytko... Co się dzieje z tym światem ?! na lewym pasku pokazuje mi, że jestem na 315 mijscu, a w rzeczywistości jestem na 170, po za tym, patrzę i jest W SUMIE ok 600 graczy, jak na tym świecie zaczynałem było ich ponad 3 000. Weźcie coś zróbcie, bo coraz więcej graczy ubywa, a ten serwer jest jednym z dwóch wyjątkowych, więc o co biega ?

Tutaj grają w większości nooby :)
Dobrych graczy tutaj nie ma w dodatku ranking jest zepsuty.
 
Do góry