Sytuacja na świecie Hiperborea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Grałem tu kiedyś
I był tu aby wyścig o szaraka
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Na Hiperborei nie da się nauczyć grać. Ja zaczynałem na Epsilonie. 2 razy mnie rozwalili, to przerzuciłem się na Ksi. Tam 1 raz. Grałem dalej i już umiałem grać. 19 miast, epoka cudów, 23 miasta i koniec gry. Na Achillesie już jest dobrze. Tylko na świecie wojowników można stać się prawdziwym graczem. Jak komuś nie wychodzi i nie umie się nauczyć to niech nie gra.


"Jeśli boisz się postawić sprawę na ostrzu noża, już przegrałeś."
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5716

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Hiperborea zostanie kiedykolwiek zamknięta ? :) (jeżeli nie spadnie minimalna ilość aktywnych graczy)
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Ataki na graczy.

co się tak czepiacie 1 świat dla kobiet i już jest źle
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Jak tam idą walki o szaraki ? Ja zaczęłam kiedyś grać ale mi się znudziło bo bez podboju to nie ta sama gra :(
 

DeletedUser20179

Guest
Odp: Ataki na graczy.

dla mnie wydaje się oczywiste ,że ten świat jest po to aby utrzymać znajomości z ludźmi z grepo. Nie potrzeba wielkich znawców , Niemcy tak tą grę zrobili ,że oczywistym jest ,że bycie aktywnym to cała tajemnica.Oczywiście podstawy trzeba znać aby nie atakować jednostkami , które służą np. do obrony , ale podstawa to aktywność im więcej jesteś w grze tym trudniej Ci mieścinę buchnąć.Tutaj grają ludzie , którzy przechodzą na emeryturę Grepo. Na innych światach można się wykazać , i pokazać na ile ogarniamy tą grę , ale pewnie "cały czas człowiek się uczy"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Ja dopiero co zacząłem grać, siemka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ataki na graczy.

Hmmm... :( Heja CIchyPanie! Szkoda, ze mnie tam nie ma, ale i tak nie byloby co robic tylko sobie stworzyc pro forum sojuszu i tam pisac :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Polecam wrócenie do tego tytułu :)

Akurat już ta gra tutaj jest o wiele lepsza niż gdzieś indziej, więc będzie lepiej, jeśli zostanę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Co Ci tak sie podoba w Hiperborei? Moze bedzie lepiej jesli wrocisz do mojego sojuszu i bedzie jak za dawnych czasow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Wracam do gry, bo nie mam jak imprezowac wolnego popoludnia :(
 

DeletedUser22452

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Jeśli chodzi o świat Hiperborea ... To jest jedna rzecz...

Idąc w sedno jak są misje ( nie wyspowe ) aby się szybko rozwinąć.. To po jakimś czasie jest jedna misja.

Metoda ekspansji
Teraz możesz zdecydować, czy chcesz założyć nowe miasto, czy podbić już istniejące. Druga opcja wymaga opracowania technologii podboju w akademii. Jeśli chcesz założyć nowe miasto, na początek musisz znaleźć wolne miejsce na okolicznej wyspie. Kliknij widniejącą na niej ikonę młotka i wyślij statek kolonizacyjny. Gdy tylko statek dopłynie do celu, rozpocznie się budowa nowego miasta (potrwa ona 24 godz.). Od tej chwili będziesz zarządzać dwoma miastami.

" Twoje Zadanie

Załóż miasto

Lub

Zbadaj Podbój "

Nagroda:
50 Szermierki


I tutaj się pojawia ten problem, na świecie Hiperborea nie ma badania " Podbój "
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Jeśli chodzi o świat Hiperborea ... To jest jedna rzecz...

Idąc w sedno jak są misje ( nie wyspowe ) aby się szybko rozwinąć.. To po jakimś czasie jest jedna misja.

Metoda ekspansji
Teraz możesz zdecydować, czy chcesz założyć nowe miasto, czy podbić już istniejące. Druga opcja wymaga opracowania technologii podboju w akademii. Jeśli chcesz założyć nowe miasto, na początek musisz znaleźć wolne miejsce na okolicznej wyspie. Kliknij widniejącą na niej ikonę młotka i wyślij statek kolonizacyjny. Gdy tylko statek dopłynie do celu, rozpocznie się budowa nowego miasta (potrwa ona 24 godz.). Od tej chwili będziesz zarządzać dwoma miastami.

" Twoje Zadanie

Załóż miasto

Lub

Zbadaj Podbój "

Nagroda:
50 Szermierki


I tutaj się pojawia ten problem, na świecie Hiperborea nie ma badania " Podbój "

Ale jest takie coś jak Kolonizacja, zapraszam tutaj:

KLIKNIJ - nie bój się tu wejść ;)
 

DeletedUser22452

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Wiem... Gram w grepolis pare latek już... Chodzi mi o to.. że tym świecie nie ma badania " Podbój " a jest misja z podbojem ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Wiem... Gram w grepolis pare latek już... Chodzi mi o to.. że tym świecie nie ma badania " Podbój " a jest misja z podbojem ...

A czy mógłbyś mi pokazać screena? Sam kiedyś tak miałem, ponieważ tutaj jestem 2 raz :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

A poza tym: Faktycznie nie ma badania podboju :(

Aby nie mieć bana za offtop: Chciałem poinformować, że mój sojusz (każde ma powyżej +1700 pkt) nieźle już się rozwija. Jeśli ktoś chce się dobrze zabawić zapraszam do niego :)
 
Do góry