Sytuacja na świecie Hiperborea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14519

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

No nie gadaj, dzisiaj mnie Kalesony atakowały przede wszystkim boskimi
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser19452

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Widocznie sam nick Forn ich odstrasza :p
 

DeletedUser14519

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

myślę, że tak, bo nawet ja się boję ;)
 

DeletedUser19452

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Jestem postrachem całej Hiper:cool:
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Hiperborea prawdopodobnie zostanie opuszczona w ciągu najbliższych 3-5 lat. Nic tam się nie dzieje. Nie ma systemu podboju. Fajnie jest, jak można komuś wbić na miasto i je zająć i rozprzestrzeniać swoją "dobrą nowinę" po całym serwerze, zajmując każde napotkane miasto, jeśli jest słabsze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Hiperborea prawdopodobnie zostanie opuszczona w ciągu najbliższych 3-5 lat. Nic tam się nie dzieje. Nie ma systemu podboju. Fajnie jest, jak można komuś wbić na miasto i je zająć i rozprzestrzeniać swoją "dobrą nowinę" po całym serwerze, zajmując każde napotkane miasto, jeśli jest słabsze.

Jak Ci się nie podoba ten serwer to na nim nie graj.
Są inne na których możesz "rozprzestrzeniać swoją dobrą nowinę".
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

A ja wpadłem dzisiaj na ten świat w oczekiwaniu na nowy z nowym systemem podboju.:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25428

Guest
Ktoś mi szczegółowo wytłumaczy sens istnienia tego świata? Bo ja go nie widzę. Bez podbojów jest monotonia.

Odp: Sytuacja na świecie Hiperborea

Ja sie zastanawiam po co na takim swiecie sojusze i tak nikt was nie moze podbic wiec po co chyba tylko zeby sobie zalozyc forum z pogawedkami nic wiecej :p no coz nadal wydaje sie mi ze ten swiat to klapa.

predkosc tragedia, skracanie jednoste - po jakiego grzyba :p. Brak podboju bedzie spowalnial tylko rywalizacje jezeli taka bedzie :p
pozdro. gracze powodzenia i udanych kolonizacji :p

dla mnie ten swiat to taki praktyczny samouczek dla nowych ktorzy chca sie nauczyc grac bo dla wiekszosci nowych graczy gra konczy sie po stracie pierwszego polis a tu im to nie grozi :)
Popieram. Ten świat jest nudny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Ktoś mi szczegółowo wytłumaczy sens istnienia tego świata? Bo ja go nie widzę. Bez podbojów jest monotonia.
Przestań doczepiać się do tego świata bez powodu, jest on w pewnym sensie wyjątkowy bez tego podboju, można pograć spokojnie bez obawy o miasto, a walczyć tam nikt nie zabrania, bo i bez podbijania miasta można kogoś gnębić. Nikt nie zmusza Cię żebyś tam grał, jest kilka światów z podbojem, do których nawet w tej chwili możesz dołączyć i na nich podbijać miasta innych graczy.
 

DeletedUser25428

Guest
Przestań doczepiać się do tego świata bez powodu, jest on w pewnym sensie wyjątkowy bez tego podboju, można pograć spokojnie bez obawy o miasto, a walczyć tam nikt nie zabrania, bo i bez podbijania miasta można kogoś gnębić. Nikt nie zmusza Cię żebyś tam grał, jest kilka światów z podbojem, do których nawet w tej chwili możesz dołączyć i na nich podbijać miasta innych graczy.
Właśnie gram na Idalium, ale skończyłem ten temat.
 
Jest tak spokojny że można raz na dzień wchodzić i tak się nic nie dzieje.
Jestem na nim z sentymentu i podziwu dla tego świata i graczy.
 

DeletedUser5716

Guest
Zalogowałem się tu po paru letniej przerwie
Mimo że świat spokojny to i tak można powojować ;)

Na przykład blackcurrant82 zostawił po sobie 174 dobrze rozbudowane miasta :)
2300 ogni ubitych jednego dnia :D
 

DeletedUser5716

Guest
Istnieje , mało sie dzieje ale dla mniej aktywnych graczy jest ok.

Tutaj link do mojego sojuszu w spokojnej okolicy
 

DeletedUser33083

Guest
Świat w dechę grałem 2 razy ale skasowałem konto - za duża tu presja :DD

Teraz wystartowałem kolejny raz siódmego września i dzięki innym wymaganiom co do statku kolonizacyjnego jutro będę przejmował piątą wioseczkę. Więc nie jest źle :)

Jka chtoś chce bezstresowo pokilkać - walczyć i kombinowac nadal można :DDD To zamieszczam linka z slotem na mojej wyspie https://pl0.grepolis.com/invite-255...itation_mac=4628ec48&ref=player_invite_linkrl
 
Do góry