Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31336

Guest
4 miasteczka od nieaktywnych graczy? Ależ macie radochę ;p
 

DeletedUser31778

Guest
czy ty tylko bakus umiesz kłapać weź się do roboty i dawaj na froncik najlepiej powiedz od ktorej strony jesteś zobaczymy ile czasu będzie z agregatem na plecach chodził
 

DeletedUser9349

Guest
Masówka? Ha Ha Ha ;D
Ta masówka własnie zabiera wam miasteczko moi drodzy, zaczniecie w końcu coś odbijać?

Jak będziemy chcieli to będziemy odbijać a jak nie będziemy chcieli to nie będziemy odbijać. I co zrobisz popłaczesz się ... ? No będziesz miał nad czym bo pw będziesz musiał robić za festyny i widowiska aby kolejną wioskę sobie przejąć. Zostanie Ci jeszcze opcja rozbijania wojsko o siebie w sojuszu lub zajęcie się redagowaniem sojuszowej gazetki waszych złoto zwycięstw i zamieszczenia jej oczywiście na FO - to dopiero będzie sensacja. Valhalla wygrywa ze słupami nie umiejącymi grać ( ... mówie o sobie ) a co tu dopiero o obronie własnego miasta. Widzisz przez tyle lat jeszcze nikt mnie grać nie nauczył... :(:(:(
 

DeletedUser26727

Guest
Przysłowie mówi:
" psy szczekają karawana idzie dalej "

i proszę szanowny pan Gretsky tak tu się wymądrzał tak tu pouczał innych i....
strzelił szaraki
mysli.gif
!!!!???????

no brawo tak robi rasowy gracz
oklaski.gif
 
musiałem zakończyć bo mój sojusz postanowił ściągnąć z innego świata moralowców jako jedyny sposób na kopanie się z koniem/mułem/osłem
nie lubię morale i rozmaitych tricków z nim związanych
z drugiej strony nie lubię też dostarczać przyjemności z gry ludziom, którzy za nią płacą, musieli by zapłacić również mi za dostarczanie im przyjemności
 

DeletedUser15394

Guest
Co świat kończysz z dziwnych powodów, przy starcie powinieneś być świadomy że teraz grepolis tak wygląda
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser31336

Guest
Przypomnę ci Gretsky iż po tym jak na początku uderzyłeś w szaraki, odrodziłeś się również na złocie a teraz narzekasz że Loczek go używa? ;)
Każdy powód do szaraków jest dobry, ale fakt faktem wielka ekipa WIKINGÓW ściąga moralowców na sojusz ze zlepki graczy ? No ciekawie ;)
smiley_emoticons_panik4.gif
 
każdy gra tak długo dopóki gra sprawia mu przyjemność, każdy odbiera to indywidualnie
może dla mnie przyjemnością jest tylko zobaczenie odznaki top 20 świata, wręczane dopiero po dwóch miesiącach gry, tutaj udało się nawet top 1 świata, miałem już coś takiego na MY oraz na KORYNT, to moje trzecie, za każdym razem inny nick. nie wyświetlę ich sobie nigdy w profilu bo jeżeli kiedyś zagram to będę miał inny nick, nie będę mieć swojej ekypy, za którą się schowam, będę musiał od zera dorabiać się wszystkiego, może w taki sposób czerpię przyjemność z gry, to powrót do korzeni, do sensu, startujemy i nikt nikogo nie zna
ps. panie bakkuss420 moje konto po falstarcie tuż po ochronce nie było odbudowywane na złocie, ten restart był zaplanowany już w momencie wchodzenia na ten świat, długo by wyjaśniać czemu miał służyć xd
 

DeletedUser9349

Guest
Ja się zastanawiam bakkuss420 czym ty tak się podniecasz... że nie będziesz miał z kim grać raczej. No nie wiem, czy to aż taki powód do dumy jest. Praktycznie prócz Piotra i kilku osób niewielu graczy u was gra czynnie. Ty natomiast robisz bardziej za słupa, który schował się za złotem waszych złotników - bo osiągnięć u ciebie nie widać zbytnio. Gracze grają tyle ile chcą grać. Robią szaraki się lub oddają wioski. Aby w taki sposób grać jak gra Piotr trzeba mieć kieszeń równią jego kieszeni. Niestety gracze takiej nie posiadają - więc wniosek jest prosty. Świat za chwilę będzie światem martwym. Na te wymarzone cudaki będziesz musiał długo czekać w takim razie. Nie warto obrażać innych graczy bo na kolejnym świecie możesz zebrać tęgie lanie od nich jak Ci zabraknie cudu w postaci złota . Nawet i Piotruś Ci lanie spuści jak będzie grał w innym sojuszu i powie do Ciebie Ty słupie :):):)\
A co do Ciebie gretsky ... pozrowionka i do zobaczenia na innym niku i innym świecie. Wszak to tylko gra jest nie zapominajmy o tym ;)
 

DeletedUser31336

Guest
W przeciwieństwie do was nie podniecam się przejęciem nieaktywnego gracza ;)
Jestem schowany? Jestem bliżej niż myślisz... Żal wam że nie macie po swojej stronie złotników? No cóż, nic nie poradzę...
Trzeba się z tym pogodzić.
A co do ciebie Pronda, nie mów że nie na złocie - bo w to nawet dziecko nie uwierzy.


Ale to naprawdę musi być coś ;p
ściągać moralowców z innego świata tylko po to by walczyć "EKIPĄ" z graczami którzy pierwszy świat ze sobą grają ;p
 

DeletedUser9349

Guest
Tu gracze w większości sobie są dla zabicia czasu a nie gry. Nie masz pojęcia co to jest normalna gra. Ale myśl sobie tak dalej...
 

DeletedUser31077

Guest
W przeciwieństwie do was nie podniecam się przejęciem nieaktywnego gracza ;)
Jestem schowany? Jestem bliżej niż myślisz... Żal wam że nie macie po swojej stronie złotników? No cóż, nic nie poradzę...
Trzeba się z tym pogodzić.
A co do ciebie Pronda, nie mów że nie na złocie - bo w to nawet dziecko nie uwierzy.


Ale to naprawdę musi być coś ;p
ściągać moralowców z innego świata tylko po to by walczyć "EKIPĄ" z graczami którzy pierwszy świat ze sobą grają ;p
co do sciagania moralowców juz ktos napisał ze dla normalnego gracza gra przeciwko sponsorom inno jest jak kopanie sie z koniem,kazdy złotnik kiedys trafia na lepszego złotnika,w sumie dziwi mnie to ze bezloczek woli korzystac ze hm...swojej???kasy przeciwko graczom którzy graja dla przyjemnosci,albo po prostu "pro bono",to tak samo kozackie jak bicie dzieci,ale kazdy ma swój fetysz,dopóki inno nie zrobi swiata bez złota to takie gieroje beda wybierac sobie własnie takie swiaty zeby sobie udowodnic brak umiejetnosci czy zabic kompleksy,naprawde kozackie to jest,ciekawi mnie ile wasz bezloczek ugrałby na np katani przeciwko równemu sobie grzesiowi,przypuszczam ze krótka chwile i uciekłby kozaczyc gdzies indziej stawiajac tyczki w 12h kiedy normalnemu graczowi zajmuje to miesiac

a co do tego co ciebie podnieca to naprawde nikogo to nie interesuje,ktos podbija nieaktywnych po to np zebys sie mógł podniecac czyjaś kasą,jest taka grupa społeczna co sie tak własnie zachowuje,tylko czy czerpanie korzysci z czujeś kasy jest takie podniecające???juz nie mnie oceniac,jedni sie wychowali na filmie "sponsoring" inni na "chłopcach z ferajny" takie zycie,taki swiat

a jesli o pronde chodzi to nie przypuszczam ze pograłbys z nim dłuzej niz bezloczek z grzesiem 1;1,wiec nie oceniaj jego szaraków bo nikt nie bedzie leczył kompleksów graczy którzy nie potrafia grac z równymi sobie,no cóż,nic nie poradze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31336

Guest
Śmieszy mnie to wszystko co tutaj piszecie ;D
Nie ma to jak tłumaczyć się tym że nie gracie na serio, że przyszliście tutaj się oderwać od rzeczywistości... Baju Baju...
Gdy zaczęło się robić gorąco każde wytłumaczenie jest dobre.

Nie ma co, narzekanie na to kto ile złota wydaje jest po prostu śmieszne.
Nikt nie zakazuje Loczkowi czy komukolwiek wydawać hajsu na grepo, bo oni ten hajs ciężko zarobili - nie siedząc w domu i narzekając tak jak wy, tylko cieżką pracą ;)
 

DeletedUser9349

Guest
Baksik a kto powiedział ze Ja nie mam złota na grę... Ty go na pewno nie masz... Ja nie grając mam wyższe staty niż Ty więc... nie ma o czym dyskutować z beksą co nic konkretnego na FO nie umie napisać... Od początku tej gry pół ataku nikt od was mi nie puścił więc daruj sobie farmazony o oderwaniu od rzeczywistości... Bo Tobie się ta rzeczywistość pomyliła z grą póki co... Ja się świetnie bawię czytając twoje bazgroły :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31077

Guest
Śmieszy mnie to wszystko co tutaj piszecie ;D
Nie ma to jak tłumaczyć się tym że nie gracie na serio, że przyszliście tutaj się oderwać od rzeczywistości... Baju Baju...
Gdy zaczęło się robić gorąco każde wytłumaczenie jest dobre.

Nie ma co, narzekanie na to kto ile złota wydaje jest po prostu śmieszne.
Nikt nie zakazuje Loczkowi czy komukolwiek wydawać hajsu na grepo, bo oni ten hajs ciężko zarobili - nie siedząc w domu i narzekając tak jak wy, tylko cieżką pracą ;)
miara choc szczatkowej inteligencji człowieka jest umiejetnosc czytania tego co jest tym czarnym napisane,dla ułatwienia napisze ze o te krzaczki chodzi pomiedzy białym a nie odwrotnie

kto i gdzie napisał ze nie gramy na serio???oczywiscie ze gramy na serio,a to ze bez sponsora???gdzie jest napisane ze gra na serio to wydawanie setek zeta dziennie ku chwale inno?niektórzy nie musza wydawac kupy kasy za cos co jest za free,wola pomysle jak sprytem/inteligencja rozegrac kogos kto ma na starcie stukrotna przewage,to tak jak z dziewczynami,jeden woli wyjsc na miasto i poderwac cos sposobem/kombinocha i fajnie spedzic wieczór/ranek czy nastepny dzien/weekend z kims wartosciowym a inny woli zapłacic za godzine i udawac kozaka,bo ma,nikt nikomu nie zabroni,tylko po co???

hehehe "zrobiło sie goraca" hehehe,ty nie masz pojecia co to znaczy,a piszac te bzdure chyba nigdy nie wiedziałes co to znaczy goraco na grepo

oczywiscie ze nikt nie zakazuje,a wrecz przeciwnie hehehehe,konta w niemczech puchna jak na tak wolnym i bezwyzwaniowym swiecie sypie sie kassuczczi,tylko powtarzam po co???niech bezloczek spróbuje tak jak wczesniej pisałem z kims równym sobie,ale wtedy trzeba by zaczac myslec,prawdziwi kozacy graja teraz na katani,zapraszam,tam przewaga złota jest duzo mniejsza bo swiat duzo szybszy i tam trzeba stawic czoła mulardowi,lakiemu i prawdziwym złotnikom,no wiem,złoto daje wieksza przewage na wolniejszym swiecie a do tego "moge zakozaczyc" bo "konkurencji prawie zadnej" na tym serwerze heheheheh cytujac klasyka,do tego grajac przeciwko ludziom którzy nie sponsoruja inno nie trzeba myslec,wystarczy złoto kupowac i samo sie wygra,tylko po co???co to za satysfakcja???

"bo oni ten hajs ciężko zarobili - nie siedząc w domu i narzekając tak jak wy, tylko cieżką pracą",uwierz mi ze kazdy kto ciezko na hajs pracuje zna wage pieniadza i nie wyda kasy na cos co ma za darmo lub za pliszki,lansowanie sie na tego typu grach,chwalenie sie tymsamym swoim "bogactwem" jest niestety domena lekkoduchów którym albo manna z nieba spadła albo ssaja familie,ten kto ciezko tyra i "ma" jedzie na hawaje,albo sponsoruje chore dzieci itp,a nie kozaczy tam gdzie to jest bezsensowne,rozumiem ze musisz papugowac,wiec papuguj,ale rozumnie
 

DeletedUser31336

Guest
Gdzie się podziała gra bez szczekania na FO?

Każdy jest inny, i inaczej gra - tu też nie powinniście mieć żali o grę Loczka czy innej osoby cisnącej na złocie.
Świat jest wolny, i zakończy się za jakiś dłuższy czas - Tu też złotników może pojawić się jeszcze wielu.
Prowadźmy swą wojnę wedle starej zasady - do ostatniego gracza, i zakończmy w tym momencie te dziecinne spiny na FO.
Tyle ode mnie ;)
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser31077

Guest
jakis gracz majacy czelność uzywać awatara grupy "anonymous" nie majac pojecia co to znaczy kiedys pisał jak to vikingi sie bunkruja hehehehehhe,"mistrz!!!!!!!!!!!!!"

[report]ee5ae78e04f62566db7a279e8934a980[/report]
 
Do góry