1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Ialissos

Dyskusja w 'Ialissos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 16. Lip 2018.

1. MAGORP

MAGORP

....................... no comment

2. Wiewiórka2

Wiewiórka2

Kolega sobie za bardzo wziął Twoje słowa do serca i stwierdził że wygrana nie może mieć dziwnego posmaku ;)

Cóż mogę więcej powiedzieć ... strata 350mln surowca boli , Was to kosztowało zaledwie 72mln
    Ale czy koniec :D pożyjemy zobaczymy

3. MAGORP

MAGORP

Właśnie widzę że ciśniecie tęgo.
    Po zakończeniu zabawy poproszę na priv . i formację jak Wy to skracacie w takim tempie

4. Wiewiórka2

Wiewiórka2

Po zakończeniu jak najbardziej podzielimy się z tą informacją :)

5. MAGORP

MAGORP

Valhalla wybudowała pierwsza 4 cuda , ale Wikingowie i Familia walczą do końca. Gratulujemy wygranej.

6. macius 222

macius 222

niedosc ze niewypalikowane przedpole to jeszcze wioski puste na cudakach,po co sie starac jak ktos synchro tylko na soft boocie potrafi skleic,szkoda czasu na palikowanie a i szkoda obstawiac przeciw mistrzom boobowania/szemranych strategii czy złotnikom,dobrze ze to ostatni swiat tradycyjnego złocenia...a niektórzy siedza tak długo bo wystarczy sie zalogowac raz dziennie,nie mówiac o phonie na podoredziu....

7. macius 222

macius 222

kozaki to na zime sobie mozna sprawic....nawet teczowe....sedno to czy to sam piszesz czy mój ulubieniec a twoje alter ego....nie ma czasu posta niestety dokładnego...

8. Bakkuss420

Bakkuss420

Idź użalać się gdzie indziej ;)
    Wygraliśmy, mimo przeciwności czyt strzeleniu szaraków, budowaniu cudaków dwa razy ;)
    Tak czy siak, dziwi mnie komu tło nie podpasowało? Strategię macie dobrą, wykonanie w niej słabe.

Do góry