Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
nie znasz dnia ani godziny :) - żarcik, dzień znany, a godzina zawsze z zaskoczenia, nie ma określonej
 

DeletedUser31392

Guest
Pierwszy raz chce zagrac w ta gre i zaraz psikus :D chyba mnie tu nie chca hehe
 

DeletedUser22989

Guest
Otworzyli na angielskim świat z prędkością 4 i bez moralii to im serwery popadały ;)
 

DeletedUser31392

Guest
Ktos z teamu moglby cos napisac... ale racja zawsze lepiej miec wszystko w d....
 

DeletedUser30763

Guest
Nie wiem co się dzieje ale ośmieszą się jak nie wystartuje świat dzisiaj....
 

DeletedUser14342

Guest
ludzie przecież tu prędkość 1
więc świat jest wolny i nigdzie mu się nie śpieszy by ruszył :D
po za tym dla tych co chcą tu grać to serwer na lata więc jak co za różnica czy zaczniecie parę h po starcie

a no i to będzie jeden z gorszych ( staro systemowych świat )
no i jak coś pisać do mnie o surkę he ;)
 

DeletedUser28282

Guest
ludzie przecież tu prędkość 1
więc świat jest wolny i nigdzie mu się nie śpieszy by ruszył :D
po za tym dla tych co chcą tu grać to serwer na lata więc jak co za różnica czy zaczniecie parę h po starcie

a no i to będzie jeden z gorszych ( staro systemowych świat )
no i jak coś pisać do mnie o surkę he ;)

Dlaczego uważasz, że jeden z gorszych ?
 

DeletedUser14342

Guest
rok temu powstał identyczny świat i umarł równie szybko jak powstał nikt go jakoś dobrze nie wspomina :D
oczywiście ktoś tam grał ale nikt z topki

po za tym w wakacje wypuścić coś takiego ? kto by chciał siedzieć pół dnia by zebrać surkę na jakiś konkretny budynek a tak to będzie wyglądać
 

DeletedUser31393

Guest
Gram w grepo kilka ładnych latek od szkoły średniej , studia ( gdzie brało się lapka na wykłady ) chciałem tylko szybkie światy , teraz kilka lat po tym wspaniałym okresie życia mam 3 osoby które czekają zawsze na mnie w domu jak wrócę z pracy , a w samej pracy nie mam czasu na pierdoły ... Więc wolny świat jest obecnie dla mnie najlepszym wyjściem i cieszę się , że taki powstaje - puścić akademię i iść na plac zabaw z dzieciakami - idealnie ;D
 
Do góry