Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22989

Guest
Odpowiedź supportu:

"Witaj Kasiunia90,

dziękuję za informację, sprawdzimy gdzie tkwi błąd. Najprawdopodobniej jednak jest błąd w informacji dotyczącej świata, gdyż generalnie czas okupacji przy prędkości świata x 1 wynosi 24 godziny.

W razie innych zapytań lub problemów jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiam
Dorocia
Grepolis Team"
 

DeletedUser28011

Guest
kot felix wszedł :)

Ciekawe jaka koalicja powstanie teraz :)
 

DeletedUser31057

Guest
świat jeszcze dobrze nie wystartował, a tu już "koalicje" powstają? :D Btw, przepraszam kupców surki, że nie powiadomiłem Was o rychłym przejściu na urlop. Za kilka dni wrócę i chętnie sprzedam kilkadziesiąt k surki :]
 

DeletedUser31082

Guest
O widzę, że wrócił Człowiek lasu, który grając i znając się z ludźmi wiele lat po tym gdy stracił miasto strzelił focha a potem oddał miasta wrogom uciekając i kończąc grę na długo. Może i często się to zdarza w GP ale gdy w sojuszu, który się zdradza ma się wieloletnią dobra koleżankę i wielu innych ludzi, któych zna się od lat to jednak szukać ze świecą takich podłych zachowań na GP. Bo to, że co świat po miesiącu czy kilku szaraki i ucieka to od lat jest już znane każdemu ale zdrada dobrych znajomych to nowość u niego.
 

DeletedUser8673

Guest
prawda :) Widocznie coś musiało się stać skoro dzieje się tak jak to opisujesz ;)

PS: wcale nie miałem przerwy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Czyli zdążyłeś już wielu osobom zepsuć grę przez te 1,5 roku :) współczuje im.
 

DeletedUser6117

Guest
ludzie przecież tu prędkość 1
więc świat jest wolny i nigdzie mu się nie śpieszy by ruszył :D
po za tym dla tych co chcą tu grać to serwer na lata więc jak co za różnica czy zaczniecie parę h po starcie

a no i to będzie jeden z gorszych ( staro systemowych świat )
no i jak coś pisać do mnie o surkę he ;)
hahahah jeb....dobrze dobrze,czyli tu pasuje bihahaha
 

DeletedUser19232

Guest
zone40 nie spotkaliśmy się kiedyś na świecie Efez? Nick skądś kojarzę
 
Do góry