Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31336

Guest
Sytuacja na świecie nie przemawia zbyt szybko ;p
Hehe
O widzę że i tutaj Zakon Zero się pojawił, szybkie euro bęcki na Hermonansie i start tutaj ;p
 

DeletedUser19232

Guest
Sytuacja na świecie nie przemawia zbyt szybko ;p
Hehe
O widzę że i tutaj Zakon Zero się pojawił, szybkie euro bęcki na Hermonansie i start tutaj ;p

Hehe, odezwał się ten który nie zebrał bęcków na hermesie i który się tu nie pojawił ;]
 

DeletedUser31336

Guest
Dla twojej świadomości ;p
Może i mnie trochę poszczypali, ale sam potrafiłem się bronić ;p
Nie to co wy, +5 miast dla mnie bez obrony hah ;p
 

DeletedUser19232

Guest
Gratuluje przejecia miast graczy co sie na tym swiecie skupili i tam nie wchodza lub sporadycznie. Pochwal sie ze chciales aktywnych zgarnac ale ci nie wyszlo, albo do obecnego sojuszu uprzedz ze planujesz swoj sojusz na podobienstwo Discord utworzyc ktore szybko padło :]
 

DeletedUser31336

Guest
Discord padł mój drogi ze względu na ilość frontów ;) Aż szkoda że nie mam was na swoim morzu hehe ;)
 

DeletedUser27766

Guest
KIEDY WYJDZIE SWIAT NA KTORYM MOZNA NORMALNIE POGRAC
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_sleep.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser29689

Guest
Kto normalny wystawia wolny serwer w środku wakacji :O, jakby nie mogli poczekać i wystawić coś np. wrzesień-październik. To jest bez sensu gra już dość mało ludzi a Ci co miech nowy serwer stawiają.
 
nie podoba ci się to nie graj na tym świecie
podobna do twojej teoria była kiedy w połowie czerwca ruszał świat 4/4/4 z nowym podbojem - kto na wakacje daje świat z takimi dobrymi ustawieniami, jak by nie mógł poczekać do jesieni :p
ktoś tam nawet okrzyknął go zaocznie najbardziej ogórkowym serwerem wszech czasów, a jednak są tam ludzie którym to odpowiada i tam grają, tak samo na tym ludzie grają
a ty budzisz się z letargu równo miesiąc po jego starcie i krytykujesz ustawienia, była gdzieś tam dyskusja na temat ustawień, sporo ludzi poparło takie, w tym i ja
 

DeletedUser29689

Guest
Człowieku naucz się czytać że zrozumieniem. Gdzie niby napisałem że gram lub że nie chce tam grać?
Podzieliłem się tylko swoją uwagą na temat wypuszczania takich światów w wakacje oraz o częstość ich startowania.
 
Do góry