Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
jakaś dziwna ta logika czy też jej brak
prędkość jednostek na tym świecie nie wynosi x1 a wynosi x2, jest więc tylko dwukrotnie mniejsza niż na najszybszych polskich serwerach jakie kiedykolwiek istniały
jeżeli tu kolony płyną tydzień to np na hermonassa czy na dyme pływają po 3-4 dni ?
 

DeletedUser29689

Guest
Dajmy że na prędkości 1 kolon leci 100 minut do miasta docelowego
To na prędkości 2x szybszej czyli (2) leci 50
na prędości 3x szybszej 33 minuty
a na prędkości 4x 25 minut.

Raczej tak to działa
 
liczy się prędkość jednostek podana w ustawieniach a nie prędkość świata
np na świecie byllis x3 i na świecie lalissos x1 kolony płyną z taką samą prędkością, bo na obu tych światach jest prędkość jednostek x2
 

DeletedUser29689

Guest
Przy pisaniu prędkość miałem namysli prędkość jednostek i opisalem je tak jak ja myślę na czym polegają
 

DeletedUser31336

Guest
Żadnych słupów już nie ma? HeH ;D
Co to się stało z podróbką SiH? Czyżby równie szybko jak zmieniali nazwy, upadli?
 

DeletedUser28011

Guest
Ty jesteś to wystarczy :D.

Jak tam zamykanie tabeli sojuszowej?
 
Żadnych słupów już nie ma? HeH ;D
Co to się stało z podróbką SiH? Czyżby równie szybko jak zmieniali nazwy, upadli?
ta nazwa chyba istniała krótko tutaj, sojusz SIH grał na kilku światach, przewinęło się przez niego kilkuset graczy ( kilkaset mam na myśli nie tak bliżej 200 a raczej bliżej 1000 ), w tym i ja na lamii ( na ich pierwszym świecie )
wielu graczy do dziś z nim się identyfikuje i uważa słusznie pana Draga za najlepszego dowódcę sojuszu na grepo w nowym systemie na wolnych prędkościach
i tacy gracze tworzą sojusz o nazwie SIH, czasami nawet gracz pisze coś w profilu swoim lub sojuszu, że to hołd oddany tamtemu sojuszowi, w którym kiedyś grali
 

DeletedUser31336

Guest
Tak , z tym się zgodzę! SiH był wielkim sojuszem , który swoją grą udowodnił fakt iż są najlepsi.
Jednakże tutaj grała typowa podróbka tego sojuszu, z dopiskiem ze są kontynuacja tego sojuszu.
Śmiech na sali , padli po 2 akcjach :)
 

DeletedUser26727

Guest
Witam wszystkich

po roku przerwy powróciłem - może mnie niektórzy pamiętają

pozwoliłem sobie dołączyć na ten świat by trochę tu narozrabiać

liczę na dobra zabawę w waszym towarzystwie

pozdrawiam
 

DeletedUser30330

Guest
Nic tu się nie dzieję, a poziom rozgrywki jest odzwierciedleniem poziomu intelektualnego na forum :)
 

DeletedUser30330

Guest
A to nie wiedziałem, że pisałeś o misjach wyspowych, zwracam honor.
 

DeletedUser26727

Guest
:):):)
niekoniecznie o to mi chodziło :)

my tu na prowincji wojujemy a nie obrastamy w tłuszcz jak w centrum :)
 
ładny start panie loczekpiotrek, jestem pełen podziwu, 2 tygodnie gry na świecie x1 i 6 miast od 9k do 17k ( 2 przejęcia po 2k i 3 paliki ), na tych pana wyspach to wczoraj gracze jeszcze mieli ochronkę a pan miał miasta +10k
tak to jest, że a niektórzy nie mogą bez viagry, a niektórzy nie mogą bez złota
niektórzy zdobywają everesta z wykorzystaniem aparatów tlenowych i poręczy linowych prawie że w tenisówkach, a niektórzy idą na trudniejsze góry bez tego badziewia
nie wyszło coś panu z panem gmartem czy jak mu tam w samym centrum jakiegoś tam świata, to na pewno wyjdzie tu, na najwolniejszym serwerze, to kwestia 2-3 tygodni jak będzie pan top 1 wszystkich rankingów, czego serdecznie panu życzę, każdy ma prawo czuć się spełnionym do końca
 

DeletedUser26727

Guest
witam

dziękuje bardzo

z gmartem - wyszło - nie wyszło ??? - nie zawsze musi być kawior :) ale zabawa była przednia świetni ludzie po obu stronach barykady- nawet puszczając na siebie ataki i zabierając sobie wioski przyjaźnie rozmawialiśmy z sobą na priv, bo nie najważniejsze było kto wygra - tylko żeby się dobrze bawić, i grę z gmartem wspominam bardzo bardzo dobrze

świat x1 - bo z powodów zdrowotnych miałem ponad rok przerwy w grze, i stwierdziłem ze dla przypomnienia jak się gra to ten świat będzie super

a złoto - jest mi potrzebne jak tlen do oddychania - zawsze na wszystkich światach jakich grałem grałem złotem - bo można jest to dozwolone i mi sprawia przyjemność

tak będę tu próbował tak jak na innych światach być w topce i jeszcze raz dziękuje za życzenia - ale najbardziej liczę na dobra zabawę :)

pozdrawiam
 

DeletedUser30330

Guest
witam

dziękuje bardzo

z gmartem - wyszło - nie wyszło ??? - nie zawsze musi być kawior :) ale zabawa była przednia świetni ludzie po obu stronach barykady- nawet puszczając na siebie ataki i zabierając sobie wioski przyjaźnie rozmawialiśmy z sobą na priv, bo nie najważniejsze było kto wygra - tylko żeby się dobrze bawić, i grę z gmartem wspominam bardzo bardzo dobrze

świat x1 - bo z powodów zdrowotnych miałem ponad rok przerwy w grze, i stwierdziłem ze dla przypomnienia jak się gra to ten świat będzie super

a złoto - jest mi potrzebne jak tlen do oddychania - zawsze na wszystkich światach jakich grałem grałem złotem - bo można jest to dozwolone i mi sprawia przyjemność

tak będę tu próbował tak jak na innych światach być w topce i jeszcze raz dziękuje za życzenia - ale najbardziej liczę na dobra zabawę :)

pozdrawiam

No niektórzy zapomnieli po co grają w Grę, zabawa najważniejsza, a nie którzy to by się pozabijali. Popieram.
 
Do góry