Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31336

Guest
Droga Gospio :) a ty nadal swoje. Marchewek nie jadam ale dziękuję że się martwisz o moje zdrowie :*
Co do gry,warto byłoby wyciągnąć również wnioski co do swoich zachowań a nie tylko pisać jak to ja kręcę.
Valhalle prowadzę ja wraz z kilkoma chłopakami - którzy są godni zaufania.
I jak na razie nie macie nic do powiedzenia prócz płakania jaka ta gra jest zła z powodu złotników. A na innych światach sami dajecie złotników sutki za Golda.
Proponuję skonczenie płaczu i zabranie się na grę. + Nie martwcie się o to że uciekłem xd
Wyjdę ze szpitala i wracam ;)
 

DeletedUser31077

Guest
Skończcie płakać na forum o to jakie to złoto jest złe, a sami cisnęlibyście w złotko gdybyście mieli możliwości ;)
Czas zacząć grać, a nie uż
smiley_emoticons_auslachen2.gif
alać się jaka to gra nierówna jest ;)
nikt nie płacze,to po pierwsze,wiadomo ze wszedzie sie znajda człowieczki nie mający zadnych umiejetnosci i beda szukac sposobów zeby zaistniec,czy to przez kody,booty czy jakies ruskie skrypty,tak jest swiat zbudowany i tego sie nie da zmienic,słabeusze po prostu chwytaja sie brzytwy zaby zakozaczyc,a tutaj jest mozliwość wydawania kasy na złoto to wydaja,nie moja brocha,za to moja brocha ze piszesz jakies bzdury ze przejmujecie wioski itp itd co nie jest do konca prawda,KUPOWANIE WIOSEK SIE NIJAK MA DO PRZEJMOWANIA WIOSEK,tyle w temacie,jak sie nauczycie grac,zaczniecie przejmowac wioski,tak jak sie przejmowało wioski wtedy kiedy kasa sie tak nie liczyła jak teraz,jak sie nauczycie celowac synchro,dublowac kolony,ustawiac dziurki itp itd wtedy mozemy pogadac o tym kto komu przejmuje wioski,przejmuje,nie KUPUJE,bo na razie to porazka,a właściwie jak ktos juz napisał "amatorszczyzna" buchahahaha,"rów amatorów" dokładnie cytując gracza hehehe

a po drugie ktoś kto gra bez złota od początku grepo nie potrzebuje kasy zeby was osmieszyc i nigdy nie bedzie potrzebował,zapamietaj sobie,i teksty typu "sami cisnęlibyście w złotko gdybyście mieli możliwości" zachowaj dla tych co tylko potrafia słac sure złotnikowi bo na chwile jest ich idolem,a jak próbuja posłac zdublowanego kolona to sie o własne wsparcie rozbijaja nie mówiac o synchro minutowo/godzinnym a nie sekundowym czy o tym ze w tym samym czasie złotnicy zamiast pomóc i pokazac jak sie synchro ustawia klepia za kase pake ogni za paka zeby próbowac zbic naszego kolona i smieja sie z nieudolnosci graczy z własnego sojuszu,mimo tego ze maja w czasie kolona kilkanascie wioch w sasiedztwie nie mówiac o tym ze na samej wyspie z dziesiec,to kpina jest jakas,ale tak właśnie prowadzisz ten sojusz,hehe prowadzisz,kasa prowadzi a ty tylko firmujesz te amatorszczyzne swoim nickiem,gratulacje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9349

Guest
nikt nie płacze,to po pierwsze,wiadomo ze wszedzie sie znajda człowieczki nie mający zadnych umiejetnosci i beda szukac sposobów zeby zaistniec,czy to przez kody,booty czy jakies ruskie skrypty,tak jest swiat zbudowany i tego sie nie da zmienic,słabeusze po prostu chwytaja sie brzytwy zaby zakozaczyc,a tutaj jest mozliwość wydawania kasy na złoto to wydaja,nie moja brocha,za to moja brocha ze piszesz jakies bzdury ze przejmujecie wioski itp itd co nie jest do konca prawda,KUPOWANIE WIOSEK SIE NIJAK MA DO PRZEJMOWANIA WIOSEK,tyle w temacie,jak sie nauczycie grac,zaczniecie przejmowac wioski,tak jak sie przejmowało wioski wtedy kiedy kasa sie tak nie liczyła jak teraz,jak sie nauczycie celowac synchro,dublowac kolony,ustawiac dziurki itp itd wtedy mozemy pogadac o tym kto komu przejmuje wioski,przejmuje,nie KUPUJE,bo na razie to porazka,a właściwie jak ktos juz napisał "amatorszczyzna" buchahahaha,"rów amatorów" dokładnie cytując gracza hehehe

a po drugie ktoś kto gra bez złota od początku grepo nie potrzebuje kasy zeby was osmieszyc i nigdy nie bedzie potrzebował,zapamietaj sobie,i teksty typu "sami cisnęlibyście w złotko gdybyście mieli możliwości" zachowaj dla tych co tylko potrafia słac sure złotnikowi bo na chwile jest ich idolem,a jak próbuja posłac zdublowanego kolona to sie o własne wsparcie rozbijaja nie mówiac o synchro minutowo/godzinnym a nie sekundowym czy o tym ze w tym samym czasie złotnicy zamiast pomóc i pokazac jak sie synchro ustawia klepia za kase pake ogni za paka zeby próbowac zbic naszego kolona i smieja sie z nieudolnosci graczy z własnego sojuszu,mimo tego ze maja w czasie kolona kilkanascie wioch w sasiedztwie nie mówiac o tym ze na samej wyspie z dziesiec,to kpina jest jakas,ale tak właśnie prowadzisz ten sojusz,hehe prowadzisz,kasa prowadzi a ty tylko firmujesz te amatorszczyzne swoim nickiem,gratulacje


Co Ty mu tłumaczysz, jak Baksik dalej nie kumaty i nie rozumie co znaczy czytać ze zrozumieniem. A co do gry jest dokładnie tak jak napisałeś. Jak się nauczą grac to może i pograją a jak nie to będą dalej na FO płakać.... że nudno. Jak dla mnie Baksik to możesz i Pana Boga za nogi złapać i wygrać ten świat w złotych kalesonach nawet. Może wówczas nie będziesz pisał nic nie znaczących wątków na FO. i znajdzie się jakaś dobra dusza , która nauczy Cię jak się porządnie gra... Na mnie nie licz Ja edukację szkoleniową zakończyłam na Kappie chłopczyku.
 

DeletedUser26727

Guest
Pisząc że kupujemy wioski a nie je przejmujemy w walce nie ujmujecie nam złotnikom nic - a jedynie poniżacie graczy którzy tracą te wioski bo robicie z nich sprzedawczyków korzy są wstanie zdradzić własny sojusz i sprzedać wioski wrogowi

teraz własnie stoi kolon w mieście jednego z waszych lepszych graczy z topki złote miasto gracza Lacoste 87 - i co tez napiszecie że sprzedał mi wioskę i okazał się wstrętnym sprzedawczykiem ???????????
 

DeletedUser17617

Guest
Pisząc że kupujemy wioski a nie je przejmujemy w walce nie ujmujecie nam złotnikom nic - a jedynie poniżacie graczy którzy tracą te wioski bo robicie z nich sprzedawczyków korzy są wstanie zdradzić własny sojusz i sprzedać wioski wrogowi

teraz własnie stoi kolon w mieście jednego z waszych lepszych graczy z topki złote miasto gracza Lacoste 87 - i co tez napiszecie że sprzedał mi wioskę i okazał się wstrętnym sprzedawczykiem ???????????

Loczek, ty to chyba typowym przedstawicielem inteligencji portfelowej jestes, jak to wam nic nie ujmuje?
Widziales wiekszego nieudacznika niz gracz kupujacy cos od przeciwnika?
 

DeletedUser31336

Guest
Gadać dużo każdy potrafi, pokaż jakieś dowody na to że Piotrek kupuuje wioski od was ;p
Sami tym sposobem się ośmieszacie, ale cóż...
Zawsze znajdzie się ból tyłka ;)
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser31336

Guest
Mi przypomina się po czytaniu waszych wypowiedzi tylko jedno słowo, mianowicie żal żal żal.
Gdybyście to wy byli w lepszej sytuacji od nas,obnosilibyscie się z tym jacy to super nie jesteście jak na wielu innych światach gdzie jednak sojusznik wam ufał do momentu cudów :)
Dobrze rozegrać sytuację chcieliście, przeczekać i ruszyć na nas - UPS tym razem się nie udało, i zamiast przyznać się że garstka graczy z łapanki was ciśnie to płaczecie na FO jaki ten świat jest słaby, jak złotnicy niszczą grę, ale tego że Piotrek kupuje od was wioski to już jest śmieszne :p :p :p
Widać jakich macie sprzedawczyków jeśli to prawda w co szczerze wątpię
 

DeletedUser26727

Guest
po co miałbym kupować wioski skoro wy je rozdajecie za darmo :)

po wasze wioski to się sięga jak po masło na półce w super markecie :):):):)
 

DeletedUser9349

Guest
po co miałbym kupować wioski skoro wy je rozdajecie za darmo :)

po wasze wioski to się sięga jak po masło na półce w super markecie :):):):)

Dalej nie rozumiecie co było napisane. Słowa KUPOWANIE WIOSEK to przenośnia. Trzeba odpowiednio zinterpretować co ktoś napisał...
Jest tyle szaraków, wiosek pustych od miesięcy, że można zabierać wszystko - co się komu podoba . Gracze grać z wami już nie chcą po prostu.
Stąd się bierze wasza frustracja bezradności również i złości co wyrażacie na FO...

Ja na grze jestem sporadycznie , więc pozabierajcie swoje wsparcia bo może wam zabraknąć na okupację - a stoją już od kilku dni... jak Piotrusiowi kolona się u mnie nie udało wstawić w nocy. Ja w nocy to śpię chłopaki ale jak widzicie nawet nie grając można wstać i wam go sklinować.

Ponad to musicie dopracować synchro i odpowiednio skoordynować akcję ... jeśli już do mnie lecicie. Bo na mnie kilkunastosekundowe lub kilkudziesięciosekundowe... zarówno przy atakach jak i obronie przed kolonem - to zbyt duża różnica czasowa jest. :):):):):)

A strata miasta w uczciwej grze to żadna ujma . Wszak to tylko gra jest i ma służyć do rozrywki i zabawy . Spokojnej niedzieli dla wszystkich i mniej adrenaliny i złości Baksik o zdrówko zadbaj i witaminek dostarcz do organizmu....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31336

Guest
Gospio, nie zależnie od tego czy gracie wy czy my na poważnie należy się jakiś szacunek.
Ja życzę wesołych świąt wszystkim nawet wam - czerwonym kropkom.
 

DeletedUser31336

Guest
Tym oto sposobem udało się !
Gratulacje dla La Famili za zabranie nam dwóch miast , fakt faktem wsparcie szło chyba od każdego sojuszu na świecie ale jako jedyni odważyli się wbić kolona do naszego aktywnego gracza.
Pozdr :D
 

DeletedUser30330

Guest
Tym oto sposobem udało się !
Gratulacje dla La Famili za zabranie nam dwóch miast , fakt faktem wsparcie szło chyba od każdego sojuszu na świecie ale jako jedyni odważyli się wbić kolona do naszego aktywnego gracza.
Pozdr :D
Mam pomysł.

Pójdź tym swoim śmiesznym sojuszkiem na jakiś porządny świat i pokaż tam z topowymi sojuszami jaki mocny jesteś, dalej pewnie zamykasz tabele i siedzisz z tyłu szczekajac na forum, ale spokojnie to nornalne w tej marnej grze dla krzykaczy i placzkow, dobrze że już w to nie gram.
Ledwie 13 stron zapisanych, pewnie nikt tam nie gra, no ale slupy też trzeba umieć bić. Rozumiem że to rozgrzewka przed poważnym światem? Bo tutaj to co wyrabialuacie grą nazwać nie można xd

Bakkus proszę jak już masz odpowiadać to z głową nie chce znizac sie zbyt nisko :)
 

DeletedUser31336

Guest
Cosiekk!!!! W końcu się pojawiłeś, co ja mówię ponownie
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Powiedz wszystkim jak zakończyłeś na tym świecie? Pewnie się nie przyznasz? Chciałeś władzy w Valhalli, a gdy ci jej nie daliśmy potrafiłeś strzelić focha, odejść i walnąć szaraki pod wpływem dużej ilości ataków... tak właśnie wygląda prawdziwy gracz, gdzie nie pójdziesz tam szaraki....
 

DeletedUser30330

Guest
Że co? Hahahaha

Ja tam nawet nie grałem, tylko handlowalem. Nie uda ci się mnie sprowokować niestety.

Pa
 

DeletedUser31336

Guest
Śmiech na sali... Ile razy słyszałem juz po dostaniu oklepu ze ktoś tu tylko handlował xdd
Nie okłamuj sam siebie... Ile czasu się trzymales bez nas? Tydzień?
 

DeletedUser30330

Guest
Człowieczku ty serio jesteś tępy, pozostawię ciebie w swojej ułomnej myśli.

Skoro traktujecie tutaj handel jako gre to...
 

DeletedUser31336

Guest
Mowisz ze handlowales tak ? A gdybys nie zostal zrownany mowilbys ze grasz serio xd
Najlepsze to ze.nawet taki szarak jak ty.nie potrafi sie przyznac i mysli ze jest kims waznym
 

DeletedUser31077

Guest
Tym oto sposobem udało się !
Gratulacje dla La Famili za zabranie nam dwóch miast , fakt faktem wsparcie szło chyba od każdego sojuszu na świecie ale jako jedyni odważyli się wbić kolona do naszego aktywnego gracza.
Pozdr :D
oczywiscie ze gratki,i zbrali a nie kupili...250 ogni za nocke...kozacko...tak mozna kupowac wioske zawioska...tylko po co???
 
Do góry