Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31077

Guest
Czy ja wiem czy 2 sojusze to cały świat
no baksik chyba 4 valhale zaraz otwiera,do tego łatki...sorka...paktowcy zastraszani hehehehehhe...to cały wszechswiat chyba buchahaha a nie kwikneli nawet złotnicy przeciw całemu swiatu...czyli dwóm sojuszom...łatwiej kozaczyc złoconymi ogniami na gracza co woli cukierki dzieciom kupic...
 

DeletedUser31336

Guest
O jakich paktowiczach mówisz?
He he he ;D
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser31336

Guest
Życzę wesołych świąt wszystkim paktowiczom, graczom jak i wrogom
 

DeletedUser26727

Guest
Witam wszystkich

zanim złożę życzenia noworoczne to chciałbym pogratulować - szczerze nie wyśmiewając - Vikingom i Kartelom za wczorajszą mobilizację i akcje odbijania okupek - jak się nie mylę odbito 3 okupki i ostro walczono o odbicie 4 - ale to była moja wiec zderzenie ze ścianą




MIMO TEJ JEDNEJ PORAŻKI TO ZA WCZORAJSZY DZIEŃ -

chapeau bas


Jest mi naprawdę bardzo miło że te dwa sojusze wraz z sprzymierzeńcami nareszcie obudziły się z marazmu jaki ich opanował bo już zacząłem się bać przejmować ich wioski bo komu wbiłem okupke to albo strzelał szaraka albo oddawał wioskę bez próby nawet odbicia - a tu wczoraj nareszcie było gorąco i już byli prawie prawie u celu odbicia mojej okupki ale minimalnie im zabrakło

ŻYCZĘ WAM TAKIEJ ZACIĘTOŚCI I WALECZNOŚCI NA NASTĘPNY ROK WSPÓLNEJ GRY NA TYM ŚWIECIE


i dla wszystkich grepowiczów

Zimowa%20kartka%20z%20noworocznymi%20%C5%BCyczeniami.gif


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31077

Guest
Witam wszystkich

1."ostro walczono o odbicie 4 - ale to była moja wiec zderzenie ze ścianą"
2."bo komu wbiłem okupke to albo strzelał szaraka albo oddawał wioskę bez próby nawet odbicia"

ad1.na zderzenie ze sciana to tylko twoje ego zmierza
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
troche pokory,juz dawno pisałem ze nie wszyscy sponsoruja inno,niektórzy graja w grepolis,nie myl pojeć,ci co graja w grepolis nie sa w stanie jak ty wystrugac w czasie odbijania okupacji tylu ogni co ty podmienisz padajacych birem,graczy obowiazuja reguły gry(,ognie sie strugaja jakis tam czas),ciebie reguły gry nie obowiazuja bo zamiast grac wydajesz kase,wiec wybacz ze nikt ciebie nie traktuje jako godnego przeciwnika,nie liczac oczywiscie tych których sponsorujesz

ad2.a komu od poczatku swiata wbiłes okupke???wymien chocby jedna wioske na zywca przejeta,wiem ze do tego trzeba jakies umiejetnosci miec,za kase na szczescie jeszcze myslenia nie ma na targu,a kupowanie wiosek nieaktywnych graczy,struganie za kupe złota całych zagród woja zeby wybic przeciwnika bo akurat był nieaktywny,czy czyszczenie na bonusie nocnym tez za złoto wiosek to nie jest niestety gra,to porazka i odmózdzenie,suport oduczył cie słania synchro na bocie,czy kupowania kont w naszym sojuszu,wiec ze strachu przed globalkiem nie jest tak łatwo juz posłac 10 wsparc w sekunde kolona,nie mówiac juz o czyms co jest dla ciebie kosmosem,czyli przejeciem wioski aktywnemu graczowi,co ja pisze,graczowi majac przewage na wyspie 18/1 przez tydzien nie potrafiliscie złotnicy nawet sie zblizyc do wbicia kolona,momo ze gracz srednio aktywny,ale to jest GRACZ,który GRA w grepo,a nie kozaczy kasą

wiec na ten nowy roczek pokory zycze,pokory i dobrego nauczyciela,na razie to co w grze pokazujesz i tutaj kozaczysz tymi bredniami to porazka panie...porazka
 

DeletedUser31336

Guest
Jeju... Nowy rok się zaczął a co ja tu widzę? Nadal płacz o to że ktoś ciśnie w Golda...
Przykro mi kolego, ale Piotrek nie musi wyczarować sam birem - Dosyła je mu sojusz, może u was tego nie ma bo jak by inaczej...
Zaczęliście moralowców z innych światów sprowadzać ha ha ha ;D
EKIPA nie może poradzić sobie ze zbieraniną graczy która ich jedzie po bandzie mój drogi ;D
Ale cóż, zamiast pogratulować czy napisać prawdę lepiej płakać jakie jest to niesprawiedliwe.
No cóż, Wysokie mniemanie macie - a jesteście chyba tylko mocni w gębie ;)
Pozdrawiam ;D
 

DeletedUser9349

Guest
Jeju... Baksik % Ci po Sylwestrze jeszcze buzują widzę. Ja mam bardzo wysokie mniemanie o własnej grze a powód jest jeden... nauczono mnie kiedyś grać. Ale żaden z was z moich umiejętności zabawy na tej grze i tym serwerze nie skorzysta. Szkoda mojego czasu na złotników , którzy niewiele potrafią prócz wydawania złota. A Ty Baksik jak... złotko od Piotrusia za surowce dostajesz czy za pisanie głupot na FO ? Powiem Ci jedno z Mulardem gra się o niebo lepiej po przeciwnej stronie - bo bynajmniej można się fajnie pobawić - a Wy niestety nic ciekawego ani nie pokazujecie, ani niczym kombinatoryjnym nie wykazaliście się....


Maciuś chodź [usunięto] - zostaw to grepolis bo szkoda na ten serwer czasu ;) Wieczorkiem widzimy się [usunięto] . Grepolis zrobiło się be...

Po za tym jeszcze jedna ciekawostka. Nikt prócz Baksika w sumie tu nie pisze nic - a jeszcze loczek czasami coś doda. Jak my przestaniemy wchodzić i pisać na FO to będzie można czytać posty tylko Baksika . Bo nie będzie co... Samozadowolenie gwarantowane ;););););)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31077

Guest
Jeju... Nowy rok się zaczął a co ja tu widzę? Nadal płacz o to że ktoś ciśnie w Golda...
Przykro mi kolego, ale Piotrek nie musi wyczarować sam birem - Dosyła je mu sojusz, może u was tego nie ma bo jak by inaczej...
Zaczęliście moralowców z innych światów sprowadzać ha ha ha ;D
EKIPA nie może poradzić sobie ze zbieraniną graczy która ich jedzie po bandzie mój drogi ;D
Ale cóż, zamiast pogratulować czy napisać prawdę lepiej płakać jakie jest to niesprawiedliwe.
No cóż, Wysokie mniemanie macie - a jesteście chyba tylko mocni w gębie ;)
Pozdrawiam ;D
teeee papuga a gdzie ty tu widzisz ze ktos płacze,tylko stwierdzam fakty,zaden złotnik nie ma nic wspólnego z graczem i tyle,to fakt,nie umie grac to złoci leczac tym swoje kompleksy,jak znajdzie sobie kogos kto go grac nauczy to zrozumie o czym pisze,wot cała tajemnica
 

DeletedUser31077

Guest
Jeju... Baksik % Ci po Sylwestrze jeszcze buzują widzę. Ja mam bardzo wysokie mniemanie o własnej grze a powód jest jeden... nauczono mnie kiedyś grać. Ale żaden z was z moich umiejętności zabawy na tej grze i tym serwerze nie skorzysta. Szkoda mojego czasu na złotników , którzy niewiele potrafią prócz wydawania złota. A Ty Baksik jak... złotko od Piotrusia za surowce dostajesz czy za pisanie głupot na FO ? Powiem Ci jedno z Mulardem gra się o niebo lepiej po przeciwnej stronie - bo bynajmniej można się fajnie pobawić - a Wy niestety nic ciekawego ani nie pokazujecie, ani niczym kombinatoryjnym nie wykazaliście się....


Maciuś chodź [usunięto] - zostaw to grepolis bo szkoda na ten serwer czasu ;) Wieczorkiem widzimy się [usunięto] . Grepolis zrobiło się be...

Po za tym jeszcze jedna ciekawostka. Nikt prócz Baksika w sumie tu nie pisze nic - a jeszcze loczek czasami coś doda. Jak my przestaniemy wchodzić i pisać na FO to będzie można czytać posty tylko Baksika . Bo nie będzie co... Samozadowolenie gwarantowane ;););););)

hehehe samouwielbienie hehehe bo ci to samozadowolenie ocenzuruja buchahahaha,choc????adekwatne stwierdzenie,"nie moge sobie wyrwac to płace za godzinyi mysle ze jestem kozak" jak na grze tak pewnie i w zyciu

ciekawe czy za "kosci zostały rzucone" tez bedzie ciach
 

DeletedUser31077

Guest
Przykro mi kolego, ale Piotrek nie musi wyczarować sam birem - Dosyła je mu sojusz, może u was tego nie ma bo jak by inaczej...
Zaczęliście moralowców z innych światów sprowadzać ha ha ha ;D
1.razem loda na jednym patyku nie lizalismy ani nie sikalismy do jednej piaskownicy wiec zmien retoryke bo nie jestem zaden twój kolega,pograsz tyle co ja to bedziesz umiał czytac mape i bedziesz wiedział bez ruchomego skad leca birki,ile,i za ile,pisałem,kasa nie gra,a złotnik to nie gracz,to złotnik,no moze poza grzeskiem,(i kilkoma graczami z poczatków grepo którym kasa pomagała grac a nie odwrotnie,)ale jemu zrozumienie tego twierdzenia zajeło kilka ładnych lat,i szacun dla niego za to ze tylko tyle
2.nie dosc ze papuga to jeszcze prorok,ty o tych moralowcach jak katarynka od kilku miesiecy,ktokolwiek sie pojawi hehehe to moralowiec
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Jeju... Baksik % Ci po Sylwestrze jeszcze buzują widzę. Ja mam bardzo wysokie mniemanie o własnej grze a powód jest jeden... nauczono mnie kiedyś grać. Ale żaden z was z moich umiejętności zabawy na tej grze i tym serwerze nie skorzysta. Szkoda mojego czasu na złotników , którzy niewiele potrafią prócz wydawania złota. A Ty Baksik jak... złotko od Piotrusia za surowce dostajesz czy za pisanie głupot na FO ? Powiem Ci jedno z Mulardem gra się o niebo lepiej po przeciwnej stronie - bo bynajmniej można się fajnie pobawić - a Wy niestety nic ciekawego ani nie pokazujecie, ani niczym kombinatoryjnym nie wykazaliście się....


Maciuś chodź [usunięto] - zostaw to grepolis bo szkoda na ten serwer czasu ;) Wieczorkiem widzimy się [usunięto] . Grepolis zrobiło się be...

Po za tym jeszcze jedna ciekawostka. Nikt prócz Baksika w sumie tu nie pisze nic - a jeszcze loczek czasami coś doda. Jak my przestaniemy wchodzić i pisać na FO to będzie można czytać posty tylko Baksika . Bo nie będzie co... Samozadowolenie gwarantowane ;););););)

1. to wal już te szaraki, bo od jakiegoś czasu tylko już piszesz, że nikt z Nas z Tobą nie pogra, nikt nie zasługuje na grę przeciwko Tobie. Nie to nie. Chociaż będzie spokój na forum, a nie tylko ciągły płacz od czasu wojny. W ten nowy rok dotrzymaj słowa, wal szaraki (nie będziemy mogli grać przeciwko Tobie, o nie *płacz*) i przestań gwiazdorzyć.

2. nie wykazaliśmy się kombinatoryjnym, a co tu trzeba kombinować? Do kombinowania trzeba mieć motywację, a walenie szaraków lub zakończenie gry bez nich nas nie motywuje. Poza tym, jak widać na te "wielkie" umiejętności i zgranie nawet nie musimy kombinować.

3. nikt poza nie pisze nie znaczy, że nie czyta. Nie chciało mi się włączać w tę Waszą płaczliwą dyskusję, ale już nie wytrzymałem, aby nie napisać tego co w pkt 1.

4. Kolegę Nam zostaw, oczywiście jeżeli chce grać - chyba, że również na grę przeciwko niemu nie zasługujemy, to co innego - weź go ze sobą :)

Wszystkim życzę dobrego roku!
 

DeletedUser23967

Guest
juz to wchodzenie w tyłek jednemu złotnikowi a jazda po drugim tylko dlatego ze nie placi za miasta i nie wypisuje głupot typu dalem ci złoto jesteś mi coś winien juz jest niesmaczne, macku jakaś oplata za reklamę poszla czy następny serwer będzie ssanie mularda? co by portfela nie zamknął ci przed nosem? :)))
 

DeletedUser9349

Guest
1. to wal już te szaraki, bo od jakiegoś czasu tylko już piszesz, że nikt z Nas z Tobą nie pogra, nikt nie zasługuje na grę przeciwko Tobie. Nie to nie. Chociaż będzie spokój na forum, a nie tylko ciągły płacz od czasu wojny. W ten nowy rok dotrzymaj słowa, wal szaraki (nie będziemy mogli grać przeciwko Tobie, o nie *płacz*) i przestań gwiazdorzyć.

Szaraków się nie doczekasz co najwyżej puste wioski poprzejmujesz. Nigdy nigdzie nie napisałam że zrobię szaraki tutaj. Zostawię wioski fajtłapom takim jak wy, aby sobie pozabierali. A na fo nie bardzo bedziesz miał spokoj bo pisać bede sobie co mi przyjdzie do głowy.
 

DeletedUser31077

Guest
juz to wchodzenie w tyłek jednemu złotnikowi a jazda po drugim tylko dlatego ze nie placi za miasta i nie wypisuje głupot typu dalem ci złoto jesteś mi coś winien juz jest niesmaczne, macku jakaś oplata za reklamę poszla czy następny serwer będzie ssanie mularda? co by portfela nie zamknął ci przed nosem? :)))
zobacz na jego sojusze i poszukaj tam mojego nicka,nie znajdziesz,nie grasz od wczoraj wiec wiesz gdzie sie szuka takich info,dawno pisałem ze nie gram za kase i nie bede grał za kase,porównuje tylko jak graja tutejsi złotnicy kozaki i jak grał grzesiek,bo zawsze grałem przeciw mulardowi i zawsze to on walił po szarakach,sama to wiesz
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser23967

Guest
tak samo wiadomo ze złotnicy kupują czas albo ludzi bo malo kiedy są na grze a przeciez zwykly gracz by złotnika wytłukl gdyby się nie otoczył albo mięsem armatnim albo nie kupował czerwonego co by czasami nikt po nim nie latał ;)))
 
Szaraków się nie doczekasz co najwyżej puste wioski poprzejmujesz. Nigdy nigdzie nie napisałam że zrobię szaraki tutaj. Zostawię wioski fajtłapom takim jak wy, aby sobie pozabierali. A na fo nie bardzo bedziesz miał spokoj bo pisać bede sobie co mi przyjdzie do głowy.

o szarakach nie, ale o zakończeniu gry owszem, nie raz nie dwa. Ciągle tylko, że "już kończysz" i nie będziemy mogli zagrać przeciwko Tobie :( A jednak nadal możemy doznać tego zaszczytu i wysłać atak.

Szaraki byłyby po prostu szybsze i bardziej byśmy cierpieli. Jakkolwiek, zrób nam tę krzywdę bo czytać już się tego nie da. No tak, najwięcej sensowego do powiedzenia wszak mają osoby, które nie grają - masz racje. Z reszta, czy grają czy nie to w tym przypadku bez różnicy, sensownie pisać trzeba umieć
 

DeletedUser9349

Guest
o szarakach nie, ale o zakończeniu gry owszem, nie raz nie dwa. Ciągle tylko, że "już kończysz" i nie będziemy mogli zagrać przeciwko Tobie :( A jednak nadal możemy doznać tego zaszczytu i wysłać atak.

A gdzie napisane jest że nikt nie mógł na mnie wysłać ataku... ? Każdy mógł ale ... ręka na myszcze wam się zawiesza aby to zrobić a jak widzisz - wszędzie mam czerwono że aż w oczy razi... tacy z was gracze - czyli - beznadziejni.... niedouczeni gry i nic nie pokazujący na tym serwerze. Jak gracie tak macie czyli - płacz z braku przeciwników ;)
 
Do góry