Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31077

Guest
tak samo wiadomo ze złotnicy kupują czas albo ludzi bo malo kiedy są na grze a przeciez zwykly gracz by złotnika wytłukl gdyby się nie otoczył albo mięsem armatnim albo nie kupował czerwonego co by czasami nikt po nim nie latał ;)))
dokładnie,tak jak tutaj cidtexa czy jak mu było np,złotnik wchodzi na swiat ze swoja ekipa wyrobników,ktos sure musi w koncu słac,albo jak tutaj znajduje sobie noedorajdy dla których robi za idola bo daje im na doradców,ale nie o to mi chodzi,sednem jest to ze bezloczek chwali sie ze wioski przejmuje nasze,a jego papuga mu w tym wtóruje,to wolny swiat,wiec przewaga złota jest przeogromna,a tu jeden złotnik posiłkuje sie bootem bo nie potrafi synchro ustawic,drugi struga 100 katasów w godzine i graduje bo nie potrafi przejac aktywnej wioski,a trzeci kupuje konta w naszym sojuszu zeby miec wglad w forum,a czwarty płaci za screeny naszego forum czy obiecuje graczom spokój jak tylko beda im kopiowac nasze forum,doswiadczeni gracze cierpliwie czekaja bo kazda era złotników sie konczy szarakami,a kupowanie miast kiedys sie konczy i zaczyna sie gra,inni zapodaja urlopy i z nich nie wracaja albo szaraki wala,tak było na kazdym swiecie i tak bedzie tutaj,tylko dłuzej bo swiat 4 razy wolniejszy jak te na których sie grało

złotnik płaci,złotnik wymaga,jako stary oportunista nigdy sie nie zgodze zeby ktos mi warunki stawiał,dlatego nigdy nie grałem ze złotnikami i nie bede z nimi grał,na doradców mnie jeszcze stac,tylko nie rozumiem czemu ja za doradców płace tyle co kosztuja a złotnik od 60% do 90% mniej,bo takie maja promocje,to tutaj jest pies pogrzebany
 
ehh, no taka rozmowa, ja o jednym Ty o drugim :) nie napisałem, że nie możemy - wyraźnie wręcz napisałem MOŻEMY mieć ten zaszczyt, ale to Ty chcesz go nam skrócić. Czytaj dokładniej, a nie - tu brak innych argumentów jak delikatna zmiana kierunku tematu. Widać, nasi skromni gracze uznają, że nie zasługują dostąpić tego zaszczytu wysłania ataku na Ciebie :(

hmm..to jak dla mnie się nie trzyma logiki - jak gramy tak mamy. Taki płacz może powstać gdy już się kończy z przeciwnikami, co wyraźnie wskazuje, że przeciwnik musiał zostać pokonany. Więc teoretycznie skoro zostałby przeciwnik pokonany to jednak nie mogliśmy być tacy beznadziejni :) Choć ciekaw jestem Twojego rozumowania apropo tego zdania
 

DeletedUser31077

Guest
ehh, no taka rozmowa, ja o jednym Ty o drugim :) nie napisałem, że nie możemy - wyraźnie wręcz napisałem MOŻEMY mieć ten zaszczyt, ale to Ty chcesz go nam skrócić. Czytaj dokładniej, a nie - tu brak innych argumentów jak delikatna zmiana kierunku tematu. Widać, nasi skromni gracze uznają, że nie zasługują dostąpić tego zaszczytu wysłania ataku na Ciebie :(

hmm..to jak dla mnie się nie trzyma logiki - jak gramy tak mamy. Taki płacz może powstać gdy już się kończy z przeciwnikami, co wyraźnie wskazuje, że przeciwnik musiał zostać pokonany. Więc teoretycznie skoro zostałby przeciwnik pokonany to jednak nie mogliśmy być tacy beznadziejni :) Choć ciekaw jestem Twojego rozumowania apropo tego zdania
jak sie opala na zielonej trawce to mozna pleść trzy po trzy....twoje pw swiadcza ze nie masz pojecia o czym piszesz,ale pisz...bezloczek płaci...
 

DeletedUser9349

Guest
ehh, no taka rozmowa, ja o jednym Ty o drugim :) nie napisałem, że nie możemy - wyraźnie wręcz napisałem MOŻEMY mieć ten zaszczyt, ale to Ty chcesz go nam skrócić. Czytaj dokładniej, a nie - tu brak innych argumentów jak delikatna zmiana kierunku tematu. Widać, nasi skromni gracze uznają, że nie zasługują dostąpić tego zaszczytu wysłania ataku na Ciebie :(

hmm..to jak dla mnie się nie trzyma logiki - jak gramy tak mamy. Taki płacz może powstać gdy już się kończy z przeciwnikami, co wyraźnie wskazuje, że przeciwnik musiał zostać pokonany. Więc teoretycznie skoro zostałby przeciwnik pokonany to jednak nie mogliśmy być tacy beznadziejni :) Choć ciekaw jestem Twojego rozumowania apropo tego zdania


Pokaż mi chociaż jedno miasto jakie zabrał mi wasz sojusz przez okres mojej bez gry .... jak to ktoś napisał wyżej opalasz się na zielonej trawce - więc nawet nie masz pojęcia o czym piszesz. Podaj 1 miasto które wasz super sojusz mi zabrał. Nawet loczek tego nie potrafił zrobić tego w nocy. A Ty mi tu bredzisz o atakach , płaczu. Sam nie puściłes pół ataku na mnie. Pewnie wojska Ci zabrakło jak u złotników na wsparciach stoi hehe. Pw też masz mniej niż Ja . Ktoś od was z Valhali mi napisał. Siedzą popalając trawkę na nocnych atakach . Nieźle was boli że ktoś nie chciał u was grać ot i cały temat...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dajcie im rozum na ten nowy rok bo XD

Ty cały czas o sobie gwiazda, tylko Ty i tylko Tobie zabrać miasta. Odpaliłem się przypadkowo na rejonie, który wylosowałem i początkowo nie było zielono, ale lepiej się tego przyczepić jak się nie ma czego :) I tak się przekomarzać każdy może, tutaj dla pokazania tej głupoty napiszę - również nie odnotowałem Twojego pół a nawet ćwierć ataku na mnie i co? To również fakt i co teraz? ABSOLUTNIE NIC, bo gadasz jakieś totalne pierdoły nic nie znaczące, nie wnoszące nic. Jedynie piszesz o swojej rzekomej potędze i wyzszosci - doucz więc innych graczy aby mogli być tak wspaniali jak Ty, wstrzel klina na nasze ataki na nich. Ale nie, lepiej gwiazdorzyć sobie tutaj i wypominać rzeczy, które nie mają żadnego znaczenia - muszę przyznać, w tym to jesteś TOP 1.

i jest to mój ostatni pościk, co by pożywki nie dawać do takich rozmów, które nie opierają się na żadnych argumentach przeciw temu co piszę.

Przypominam również o Twojej wielokrotnej deklaracji, ale i tak pewnie jej nie spełnisz - piszesz by pisać i szukać nieistniejących sensacji i atencji.

Pozdrawiam
 

DeletedUser31077

Guest
tutaj tylko króciutko się odniosę (absolutnie proszę nie odebrać personalnie) - za boty są bany - a zdaje się, że jeden z Waszych sojuszników właśnie na takim przymusowym urlopie przebywa ;)
nie jeden a kilku i nie na banach a z innych powodów,tak jak pisałem twoje pw swiadcza o tym ze nie masz pojecia o czym piszesz,a wystarczyłoby zainstalowac jeden z legalnych skryptów i juz bys wiedział,ale tego to u was nie ucza,tylko slij sure a dostaniesz ochłapa

ciekawi mnie ile bezloczek płaci za sure,bo zwyczajowo jest przyjete festyn za igrzyska,przyzna sie ktos???
 

DeletedUser9349

Guest
Jedynie piszesz o swojej rzekomej potędze i wyzszosci - doucz więc innych graczy aby mogli być tak wspaniali jak Ty,

Masz nawet takich graczy u siebie w sojuszu, którzy uczyli się tej gry ode mnie... którzy to są ? Może Ci powiedzą i przekażą część tej wiedzy praktycznej jak ją wykorzystać w grze nie wydając ani jednej szt. golda . Na moje lekcje trzeba sobie zapracować . Jak widzę nie możesz znaleźć tego przejętego jednak miasta - jaka szkoda .Ponadto bez tych naszych wpisów to FO byłoby martwą ścianą tego serwerowego świata 1/2/2 więc zabawa jest przednia ...
 

DeletedUser31336

Guest
Droga Gospio - Skoro już mówisz że nie zasługujemy na grę przeciw tobie, bądź nie chce ci się grać (To mimo to pokaż na co cie stać) Bo jak na razie potrafisz dużo mówić. Ani jednego ataku z twojej strony nie widziałem na Valhallę ;p A po co? Gdy się robiło gorąco u was, ty sobie poszłaś na urlopik ;D Ha Ha Ha.
Śmieszy mnie tylko jedno, te wasze gadanie "Nie gramy na serio"
Jakoś gdy wy Wikingowie na początku byliście dla każdego zagrożeniem, sam Rzeszi wspominał że przyszliście tu po koronkę - a teraz raptem nie gracie na serio? No tak... Jak można byłoby się przyznać do takiej gry, skoro traci się miasto za miastem...
Żeby jeszcze te miasta w jakiś sposób były odbijane ;p
To powiem taką ciekawostkę, że przez dwa dni mieliśmy ciekawiej walcząc wzajemnie z La Familią niż z wami od początku wojny... No tak, wy nie gracie na serio (Bo dostajecie oklep, co innego macie mówić)

Jeżeli już mowa o wysyłaniu surki za golda Piotrkowi, Pokażcie jakieś potwierdzenie tego ... Jak na razie dużo piszecie na ten temat z tego względu, że wystarczył jeden kolon od Piotrka a już wasi gracze walą szaraki ;D

Mało tego ;D
Kto czyta a nie gra, pewnie nie wie ale WIELCY WIKINGOWIE ściągają kolejnych moralowców i graczy z innych światów bo tak bardzo nie potrafią sobie poradzić z Sojuszem który pierwszy raz ze sobą gra... TAK,TAK NAZYWA SIĘ EKIPA STARYCH WYJADACZY KTÓRZY NA SERIO NIE GRAJĄ.

Troszeczkę więcej mózgu życzę w tym nowym roku ;)
 

DeletedUser9349

Guest
Droga Gospio - Skoro już mówisz że nie zasługujemy na grę przeciw tobie, bądź nie chce ci się grać (To mimo to pokaż na co cie stać)
Kto grał przeciwko mnie i ze mną. To wie na co mnie stać. Ty akurat nie musisz tego wiedzieć i na tym świecie się nie dowiesz.

Ani jednego ataku z twojej strony nie widziałem na Valhallę ;p

Pewnie Twoi koledzy wstydzili się raporty pokazać ;) Szkoda by było aby ktoś się pośmiał że kobieta faceta leje ;)

Baksik masz jakiś problem mojej osoby czy aż tak mnie lubisz, że aż droga gospio dopisujesz ... Może się gdzieś jeszcze spotkamy - tak na serio - może wówczas doświadczysz przyjemności gry na serio ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16311

Guest
Dokładnie Kampiarz, zgadzam się, mógłby już bakkus z loczkiem nie [USUNIĘTO] tu uśnięto słowo uznane za wulgarne na wyrost moim zdaniem) nad swoja grą i byłby spokój na tym FO
smiley_emoticons_lol.gif
mam nadzieję ze u mnie wraz duża ilością liter dojdzie też treść, przepraszam z góry wszystkich że się rozpiszę ale wchodzę tu rzadko bo kto chce bakkusa czytać na okrągło ;) no ciężko znaleźć tu było coś sensownego w tych wypocinach ale jak już padł gdzieś mój nick to się wypowiem do może nie wszystkiego ale większości.

loczekpiotrek stary masz problem ze swoim ego, nikt nie wali szaraków bo atakuje go "loczek", Wszystko już zostało napisane i jest określane przez was jako płacz: gruzowania, kupowanie graczy etc nie będę tego powtarzał wszystkiego bo każdy kto czyta ze zrozumieniem wie o co chodzi. Ja rozumiem że taka gra Cię bawi i to szanuję jak najbardziej, tylko że nie wygrywasz w grepo tylko je kupujesz. Pozdro

Bakkuss420 cały czas to samo i to samo, loczek Ci płaci za tę błazenadę czy jesteście jednością? [USUNIĘTO] (to rozumiem nie mozna na FO sugerować ze gracze moga być multi czy tak?) haha możne mieszkacie obok siebie, dobra nieważne...często powtarzasz o Ekipie, tak wszedłem ja madmartex i kilka osób potem jak wszyscy dobieraliśmy najlepszych graczy z okolic ale pisać że Wy jesteście zbieraniną czy jakoś tak? To chyba nie wiesz jakich masz graczy w sojuszu. Pamiętaj że wasza siła jest zbudowana na złocie loczka i połączeniu (po wystawieniu Nas) dwóch najsilniejszych sojuszy z początku świata (valhalla / dawne nephilim), z taką przewagą stawianie się na FO od początku konfliktu jako w roli słabszego jest trochę śmieszne. Szaraki padają bo nikomu nie chce się walczyć z wiatrakami (czytac loczek ale mu ego rośnie teraz hahah). Tak pisaliśmy o cudach, mieliśmy pakt który zanim nas zdradziliście zakładał grę do końca, chyba normalne ze pisaliśmy o cudach? Ekipy co dotrwają do końca 2019 roku na serwerze na pewno będą budowały cuda. Nie rozumiem tego ciągle powtarzanego Ekipa i Cuda, każdy sojusz to ekipa którą się buduje i rzadko sie trafi ekipa co nie chce budować cudów Czemu mam potwierdzenia wysyłać? Przecież każdy u Was to wie a wolno słać surkę za golda. Jak nawet na tym FO sie okazało można łamać regulamin. Loczek przyznał ze kupuje łaski a potem się tłumaczył ze dostaje je w "gratisie". [USUNIĘTO] (tu usnięto długa wiadomosć co nie miała nic do skasowania jak rozumiem support broni loczka jak tylko sie da)Nie ma tu czego i po co udawać a jak jest u Was w soju to chyba sami gracze wiedzą najlepiej.
Bardzo mnie cieszy że ciężko Wam się gra z la familią :) mam dużo szacunku do naszego koalicjanta.

Greda
[USUNIĘTO] napisz na priv o kogo chodzi jak rzucasz jakieś oskarżenia a czemu skasowano wiadomość cała nie rozumiem.

gospio
Muszę gosia niestety w jednym bronić naszych "kolegów" z Valhalli, Była taka jedna akcja i jedno miasto od początku wojny zabrali normalnie, dogrywając ataki i wsparcia. Pozdrawiam gracza ches
smiley_emoticons_smilenew.gif


Już 5 stycznia ale tyle miłych życzeń padło że i ja Wam życzę wszystkiego co najlepsze :) żeby loczkowi dalej ładnie ataki i kolony wchodziły w bonusie, żeby ches miał bonusy do katapult jak graduje cały dzień kogoś :D żeby Bakkus lepiej zastraszał graczy a potem niech te prowokacje jak z kiszu (to i dla kiszu zyczenia zeby lepiej prowokował:)) żeby lepiej mu wychodziły. A całej Valhalli żeby lepsze stawki za surki i wsparcia czy ataki dostawali co akurat każdy wie bo Wasi gracze o tym piszą ;)) haha Ciężko mieć wszystko za złoto i to jeszcze w tajemnicy utrzymać ;D

Pozdrówki dla Was wszystkich
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Droga Gospio - Skoro już mówisz że nie zasługujemy na grę przeciw tobie, bądź nie chce ci się grać (To mimo to pokaż na co cie stać) Bo jak na razie potrafisz dużo mówić. Ani jednego ataku z twojej strony nie widziałem na Valhallę ;p A po co? Gdy się robiło gorąco u was, ty sobie poszłaś na urlopik ;D Ha Ha Ha.
Śmieszy mnie tylko jedno, te wasze gadanie "Nie gramy na serio"
Jakoś gdy wy Wikingowie na początku byliście dla każdego zagrożeniem, sam Rzeszi wspominał że przyszliście tu po koronkę - a teraz raptem nie gracie na serio? No tak... Jak można byłoby się przyznać do takiej gry, skoro traci się miasto za miastem...
Żeby jeszcze te miasta w jakiś sposób były odbijane ;p
To powiem taką ciekawostkę, że przez dwa dni mieliśmy ciekawiej walcząc wzajemnie z La Familią niż z wami od początku wojny... No tak, wy nie gracie na serio (Bo dostajecie oklep, co innego macie mówić)

Jeżeli już mowa o wysyłaniu surki za golda Piotrkowi, Pokażcie jakieś potwierdzenie tego ... Jak na razie dużo piszecie na ten temat z tego względu, że wystarczył jeden kolon od Piotrka a już wasi gracze walą szaraki ;D

Mało tego ;D
Kto czyta a nie gra, pewnie nie wie ale WIELCY WIKINGOWIE ściągają kolejnych moralowców i graczy z innych światów bo tak bardzo nie potrafią sobie poradzić z Sojuszem który pierwszy raz ze sobą gra... TAK,TAK NAZYWA SIĘ EKIPA STARYCH WYJADACZY KTÓRZY NA SERIO NIE GRAJĄ.

Troszeczkę więcej mózgu życzę w tym nowym roku ;)
Zmień dilera.
A tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia psychicznego ;)
 
jeszcze niedawno był tutaj wpis niejakiego maciusia, że jakiś ogni zabrakło czy coś :rolleyes:

tymczasem, warto dzisiaj posłuchać tego kawałka - choć, zdaje mi się, że sojusznicy po raz kolejny byli bardziej aktywni
 

DeletedUser31722

Guest
Troszkę się sytuacja na świecie odwróciła :D Tak to jest jak się robi z siebie prograczy, wywyższa na każdym kroku i kozaczy w każdym momencie gry a potem traci miasta jak Papi czy Stracharz:D
 
Nie zgodzę się z tym, że sytuacja się odwróciła - raczej wróciła do normalności, gdzie jest walka dwustronna. Głównie dzięki Wam, bo co okupacja to według mnie lecicie aktywniej niż Wasz sojusznik :)
 

DeletedUser31336

Guest
Sytuacja się wyrównała, w końcu możemy poczuć wyrównaną walkę - trochę my zabierzemy, trochę wy... jednakże tak jak widzę za sprawą waszą Moon ;) Wy tutaj odmieniacie grę, i zaczyna się robić ciekawie ! Oby tak dalej!
 

DeletedUser7800

Guest
Trochę się dzisiaj zadziało. Jeśli walka o okupkę Nelmana to preludium tego co będzie się działo podczas cudaków, to może być całkiem ciekawie.
 

DeletedUser31636

Guest
Ostatnio świat jest ciekawy, pełen ładnych akcji ale i spektakularnych wpadek - z obu stron.
 

DeletedUser31336

Guest
I tu się zgodzę ;)
Świat zaczyna wchodzić w etap, gdzie każdy ruch zaczyna być ciekawy - nie brakuje błędów z obu stron - jednakże zaangażowanie jakie było przy okupacji Nelmana z naszej, jak i waszej strony przemawia za tym - że gracze czerpią w końcu naprawdę dobrą frajdę z gry - a o to tutaj przecież chodzi ;)
 
Do góry