Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31336

Guest
MAGORP naprawdę masz refleks. Byłoby zbyt łatwo, sam poszukaj i zacznijmy zabawę, prawdziwą zabawę - nie tą co stosuje Moon i Kuba ;)
Wbijać kolony grubo w bonusie, i się jeszcze tym szczycić że ktoś śpi? Nie wiem co siedzi w ich głowach, ale Moon zrobiłeś się strasznie żałosny, żeby po ataku zmieniać nazwę miasta na "Spać dzieciaczku" chodząc samemu do gimnazjum? hahah... Widzę dwa oblicza ;D

smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser31722

Guest
Jak to kolega Bakkus się wiele razy szczycił to odpowiem tym samym haha
"Bul Bul Bul Bul panowie po raz kolejny ;p"
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
takiego pw na takich małych stratach dawno nie widziałem :DDD
 

DeletedUser31336

Guest
No cóż ;) Utopiliśmy sie ładnie, fakt i nawet nie zaprzeczę ;p


Szczycisz się tym że wbiliście kolona o 4 rano, polecieliście całą koalicją i to jeszcze na moralach? NO NAPRAWDĘ GRATULUJE WAM Z CAŁEGO SERCA ŻE TAK DOBRZE WAM IDZIE GRA NA MORALACH I TO W TRAKCIE SNU NORMALNYCH LUDZI ;D
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif
 

DeletedUser29866

Guest
Jaka gra takie metody niestety. To co nie jest zabronione jest dozwolone - gra na złocie, na moralach i w bonusie. Ty zebrałeś w sojuszu większość aktywnych i złocących ( także sporo od nas). Poszli po łatwą wygraną. Łatwa taka nie będzie bo choć macie sporą przewagę, to u nas jest kilku z dużą determinacją żeby poprzeszkadzać i żebyśmy z nudów tutaj nie pozdychali ;)
 

DeletedUser31336

Guest
Poniekąd masz rację Magorp, i tutaj się z tobą zgodzę. To co nie jest zabronione,jest dozwolone - tu też można z tego korzystać i to zrobiliście - Okej.

Z tym że nie rozumiem sensu komentarza Moona... Serio takie macie niskie priorytety by wbijać kolonami grubo w bonusie, i to moralowymi, obstawiać w 4 sojusze i się tym szczycić? Jeśli tak to okej, myślałem że troszeczkę wyżej stawiacie poprzeczkę.


I z tym również masz rację, zebrałem w sojuszu skład który dotrwał aż do teraz, docierając się idealnie - I wiesz co? Nie żałuję że gram z tymi ludźmi. Bo cóż to jest za gra bez zabawy? Niczym, a przecież o to tutaj chodzi... no cóż, niektórzy nie mają nic pozytywnego w realnym życiu, wiec najmniejszy sukces w grze jest dla nim zwycięstwem i w życiu...
Tak Moon, szczyć się - w końcu coś ci się udało, jak nie w życiu to w grze ;p
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser7800

Guest
Ode mnie gratki. Wbili w naszym regionie, ładnie obstawili i jeszcze nas potopili to się cieszą, nie ma co się tego czepiać, od nas też sporo graczy wbija kolony na śpiocha.

Znając grepo za parę dni i my będziemy pisać tak samo :rolleyes:
 

DeletedUser31636

Guest
Rozumiem jeżeli ktoś się budzi o 7.00 i tu zonk - bunkier, ale to nie była ta sytuacja. Kolon wszedł o 4 ale ale o ile się nie myle to do 8.00 tam stało z 800 lądu (z czego 200 proc). Do 9 tam nie pojawiło się za dużo. To było przez długi czas (po bonusie) do zbicia jedną paczką (ogni czy mitów), która się jednak nie pojawiła.
Zeby nie było, nie mam nic do obrońcy bo różne rzeczy się zdarzają ale nie podkręcajcie tego do jakiejś ultra niesprawiedlowosci z naszej strony bo mieliscie 2 godziny poza bonusem na reakcje a dużo nie trzeba było
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser31336

Guest
Źle mnie troszeczkę zrozumiałeś Elegans ;)
Nie mówię o niesprawiedliwości, lecz o szczyceniu się tym w jaki sposób to przejęliście przez Moona - w tym rzecz...
Tak czy siak, Gratulacje się wam należą, Jako aktywny gracz zapewne wiesz jak ciężko ustrzelić aktywnego ;)
smiley_emoticons_flucht2.gif
 

DeletedUser31722

Guest
Bakkus ty to już dawno szczyt hipokryzji osiągnąłeś, krytykujesz że wbijamy w bonusie, a sam nawet nie umiesz nawet mi wbić w bonusie, podczas gdy ja mam impreze i sam z mobila zbijam ci 3 razy kolona w tym bonusie, więc chłopie o czym ty mi tu mówisz hahaha najlepsze było po akcji mówienie że nie mam co robić w nocy, a sam wysyłasz w niej na mnie ataki XDD
[report]bc930cb6824d8deffb4da78a1efe86ab[/report]
Poza tym gdzie ja się szczycę XDDD skopiowałem twoją wiadomość podczas pisania której ty się podniecałeś wbiciem do nieaktywnego gracza na 56 morzu i "rozwaleniu" nam tam ogni XD
 

DeletedUser29866

Guest
A Paprikos wraca z tego urlopu bo coś chyba z wyspami zaczynacie mieć kłopot ;)
 

DeletedUser29866

Guest
a Wallhala Allah Akbar :)
To jak bijemy się do końca czy robimy razem cuda ?
 

DeletedUser31336

Guest
Przynajmniej momentami nudno nie jest ;)
Bijemy się do końca, a potem z wzajemnym szacunkiem kończymy świat ;)
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Więcej was matka nie miała? :rolleyes: La Anty Familia Athen Hooligans Vikings Cartel XDD

Zakon Trójcy - Akademia są następni w kolejce czy lecicie jeszcze niżej? :rolleyes:
 
i co Panie i nieliczni Panowie po wrogiej stronie, zaczynamy w końcu czy o co chodzi? koleżanki poprawiają oceny z pszyrki na ostatnią minute czy jeszcze liczycie, że Zakon Trójcy - Akademia też się do was przyłączy jednak? :rolleyes:
 

DeletedUser31336

Guest
Greda, zaczną może za 2 miesiące, pół roku gdy ślimaczymi ruchami się odpowiednio przygotują, zrzeszą tym samym pół świata do swojego sojuszu by w końcu być w czymkolwiek TOP 1 ;)
Ech... nigdy nie widziałem czegoś takiego.
 

DeletedUser29866

Guest
bawią
i co Panie i nieliczni Panowie po wrogiej stronie, zaczynamy w końcu czy o co chodzi? koleżanki poprawiają oceny z pszyrki na ostatnią minute czy jeszcze liczycie, że Zakon Trójcy - Akademia też się do was przyłączy jednak? :rolleyes:

Cierpliwości koleżanko czy kolego.
Ialissos powstał dokładnie rok po Zakintos który miał identyczne ustawienia i trwał 1,5 roku.
Tu można wystartować nawet po wakacjach :D
Wiem że niektórzy jak Fooli nie mogą się doczekać patrząc na profil.
Cierpliwości.
 
Budowlańców miałem zamówionych na sobotę, mieli zacząć budowę a tu co, nie mogą bo się przeciwnik wychodzi z sojuszu, aby pracować nie mogli. Co ja mam im powiedzieć? :eek:

A serio, co jest z wami? Grajcie, bo takie przedłużania to aż się odechciewa, co też widać po liczbie graczy, która spada z dnia na dzień - wszędzie. Róbmy to póki da to naprawdę zabawę i powalczmy, a nie potem w 10 osób budowanie, bo nie będzie komu grać. Dajcie już sobie siana z takimi rzeczami, bo od początku wojny nie podejmujecie uczciwej walki - tylko morale, przekupowanie/podkradanie graczy, buntowanie pozostałej części świata, której nie udało się zrobić na zielono, przeciwko nam, krety - a na koniec wywalanie graczy z sojuszu, aby tylko punkty spadały.

Grajmy, budujmy, bawmy się i kończmy ten świat. Dawno nie wyszedł wolny świat, może kolejny będzie? Gonnos budują, tutaj zbudujemy i kolejny może być ciekawy. Zaczynajmy więc, nie obijajmy się. Pozdro ;)
 
Do góry