Sytuacja na świecie Ialissos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29866

Guest
To chyba inna Valhalla. Tutaj wygrali serwer i cały czas cisną żeby koronę zrobić.
Trochę dziwna sprawa bo świat ma ponad 2 lata. Cuda już dawno zbudowane , aktywnych graczy około 250 a nadal nie zamykają świata
Takie podtrzymywanie trupa. Chyba po to żeby sojusz wygrany mógł koronę zgarnąć choć mija pół roku i nie mogą wbić na Latarnię przeciwnika.
Moim zdaniem takie światy powinny być zamykane z automatu. Jeżeli graczy aktywnych ( logujących się raz na 50 dni XDDD ) jest mniej niż 300 to automat zamyka. Ale widać ktoś ma cel żeby tego nie robić. Tylko po co te opisy że świat jest zamykany przy 300 aktywnych graczach jak nie jest ??
 

DeletedUser29866

Guest
Moim zdaniem trzeba docenić też wysiłek przeciwników którzy grając aktywnie przez 24h nie pozwalają zdobyć przciwnikowi miasta na swojej wyspie z wybudowanym cudem. Ciągnięcie tego w nieskończoność jest nie fair
 
kolego, bo tu mnie nie zablokujesz więc odczytasz XD co uciekasz? albo graj normalnie i nie uciekaj ode mnie, gdzie masz nawet sporą przewagę miast albo wal szare bo parodia już taka gra co na uciekaniu polegać będzie, na m67 gdzie nic nie ma za Tobą nie polecę bo mi szkoda slota
 
i tak tu się powoli żyje na tym świecie, ataki takie krótkie, jedynie 24h i to nie kolon tylko 16 procków na wolnych łódkach bo na cóż więcej stać takiego fajtera :)
Zrzut ekranu 2020-02-4 o 22.14.46.png
 
taki złośnik z niego jest :mad: od razu widać że prawdziwy wojownik i długich podróży się nie boi, na szczęście mam czas aby zabezpieczyć odpowiednio moje miasto, wstawię aż jedną bireme a o sile tego ataku opowiem jutro, jeżeli przeżyję
 

DeletedUser29866

Guest
Ten atak był po to żeby Ci wyło non stop na kompie. To odpowiedź na kolona o 4:20 w nocy. W dzień nie potrafisz.
 

DeletedUser29866

Guest
Greda jesteś fajter co się zowie ;)
Wbijaj na naszą Latarnię i kończmy.
Widzisz koledzy ode mnie bronią cudu na murze 0 co chyba jeszcze bardziej musi denerwować. Zamiast tyle gadać wbijaj i rób koronę bo okaże się że odejdziecie z tego serwera z niczym pomimo wpompowanych PLN-ów. Tylko potrafisz atakować graczy którzy są mniej aktywni jak ja ? Lepiej wrzuć rapy jak Ci PC19 miasto brał, choć przyznaję że broniłeś się naprawdę bardzo dobrze. 500 birem , mur 20 to już nie wystarczy na aktywniejszych. Dobrej nocy. Do zobaczenia na innych serwerach. Tu już raczej nie wrócę do aktywnej gry.
 

DeletedUser31336

Guest
Jeżeli nie stać cię na to że ktoś wydaje więcej plnów od ciebie, nie narzekaj tylko zmień coś by było cię stać.
 
to jest taka gra, że się traci miasta w czerwonej okolicy i nic nie można zrobić chociaż cofkę (słabą bo wincej nie miałem - piszę od razu bo zaraz mi będziesz tutaj znowu coś zarzucał) zrobiłem w sekundę po kolonie na dowód czego załączam screena. Na Ciebie by wystarczyło, bo byś nie wcelował wsparcia. Poza tym szczycisz się tym jakby to miało coś wspólnego z nami, ktoś inny zrobił coś a ty się jarasz. weź go jeszcze wymasuj za to, że zabrał mi miasto bo chyba Ci potrzeba ;)
Zrzut ekranu 2020-02-11 o 21.54.22.png

a co to tego
To odpowiedź na kolona o 4:20 w nocy. W dzień nie potrafisz.
to zostawiam to, bo te Twoje bóle już dawno nieaktualne i Ci udowodniłem na Twojej skórze. Chyba, że 14:19 to też noc dla Ciebie to już nie wnikam, podaj mi Twoją strefę czasową, postaram się dopasować, bo jak na razie chyba masz noc 24/7 XD gdyby nie brak współgrania z wiewórka to byś jeszcze jedno stracił za dnia XD
Zrzut ekranu 2020-02-11 o 21.50.36.png

ej, a tak jeszcze jedno pytanie - jara Cię pisanie nieprawdy? czy ty serio tak piszesz i myślisz, że tak jest?XDDD
 

DeletedUser29866

Guest
Panowie grajcie bez tego zbędnego gadania. Przestaję już marudzić bo to widzę nie ma większego sensu. Dziwny to świat. Więcej dzieje się w nocy niż w dzień.
Żeby nie było - od nas też latają po nocach.
Wygraliście serwer i teraz dokończcie dzieła robiąc koronę. Fajnie ciśniecie i chwała Wam za to.
 

DeletedUser29866

Guest
to jest taka gra, że się traci miasta w czerwonej okolicy i nic nie można zrobić chociaż cofkę (słabą bo wincej nie miałem - piszę od razu bo zaraz mi będziesz tutaj znowu coś zarzucał) zrobiłem w sekundę po kolonie na dowód czego załączam screena. Na Ciebie by wystarczyło, bo byś nie wcelował wsparcia. Poza tym szczycisz się tym jakby to miało coś wspólnego z nami, ktoś inny zrobił coś a ty się jarasz. weź go jeszcze wymasuj za to, że zabrał mi miasto bo chyba Ci potrzeba ;)
View attachment 9473

a co to tego

to zostawiam to, bo te Twoje bóle już dawno nieaktualne i Ci udowodniłem na Twojej skórze. Chyba, że 14:19 to też noc dla Ciebie to już nie wnikam, podaj mi Twoją strefę czasową, postaram się dopasować, bo jak na razie chyba masz noc 24/7 XD gdyby nie brak współgrania z wiewórka to byś jeszcze jedno stracił za dnia XD
View attachment 9475

ej, a tak jeszcze jedno pytanie - jara Cię pisanie nieprawdy? czy ty serio tak piszesz i myślisz, że tak jest?XDDD


Chodzi mi o kolona z 4:47:33 z z 04/02/2020 ( nie wszedł ). Nie pisz bzdur.
 

DeletedUser31336

Guest
Niestety, stosujemy taką samą samą taktykę jak nasz przeciwnik ;)
Z tą różnicą, że my wytrwaliśmy w akcjach nocnych - wy nie bardzo.


Powodzenia, i ciśniemy dalej.
 

DeletedUser31077

Guest
ooooo,=cenzura- krzykacza,od razu razniej
my mamy bardzo dobra pamiec,szczególnie do ciebie,a co do naszych sukcesów,my gramy jak umiemy,budujemy wioski, [nie kupujemy zeby przez bonus była 16k i na rano wojo do fejkowania],werbujemy wojo [nie kupujemy zeby polatac 5 razy z tej samej wioski na dzien bo akurat pakiety sie kupiło],odbijamy jak umiemy {nie 5 razy z tej samej wiochy to samo wojo na godzine czy dwie],jakos tam pw zbieramy jak to tylko potrafimy jako noobki {a nie latamy katami struganymi co godzine i wysyłanymi nikt nie wie w jakim cel,uno ale takie widac standardy profesjonalnego sojuszu i nauki serka],kase wyciagamy tylko ze starej skarpety i to tylko swoja [a nie latamy na jakies odległe morza zeby wyciagac od skarbników w srodku nocy jak...sam wiesz jak kto]...pozatym co???? na zachodzie bez zmian,kolon-obstawa [nie w nocy jak profesjonalisci ale normalnie w dzien jak zwykłe noobki wstawiamy] potem profesjonalisci topia 28k ogni bez efektu-noobki czyli my zwalniamy sloty i na drugi dzien znowu kolonik a profesjonalisci topia 1000 gryfów...700 mant...1600 harpii nie pamietajac ze takie noobki jak my tyle deffa co tam stało zbijali kilkoma atakami niedawno,dobrze ze widzisz ze mamy dobra pamiec....to dla nas powazny bonus,i nie trzeba go po kryjomu w srodku nocy przehandlowywac,jako noobki wolimy inteligentnie podebrac czasami,duzo wiecej pamietamy ale tu jest chyba blokowanie za te wiadomosci wiec zachowamy je dla siebie
 

DeletedUser31336

Guest
Komuś chyba zaczęło wysokie EGO odbijać.

Zacytuję opis pana Gizesa
"
Ach ta Vallhala potrafila powiedzieć a ale juz b sie nie udało.
Zaslyneli ... no wlasnie czym? Nieudolnymi palikami i budową domków? Tak to chyba to , no i nie mozna zapomniec o naszej zlotej walucie ktora nie pomogła. "

Więc warto wymienić kilka faktów, czym ta VALHALLA właśnie zasłynęła

- Wyprzedziła Gizesie wasz sojusz, w sypaniu cudów mając 10 osób do sypania (Gdzie u was był pełny sojusz gotowy do tego)
-Wybroniła CUDA po uderzeniu w szaraki przez paprikosa (Ba, nawet do jednego miasta na cudaku nie weszliście na minutę)
-Zdobyła wasze cuda (Jak to uznajecie, przekupieni gracze oddali miasto na cudzie, fakt faktem nie znam głupszego tłumaczenia, ciężko jest się przyznać do błędu)
-Weszła na wasze M55, gdzie porównywalnie na M45 macie 17 miast, my zaś na waszym m55 356 - z tą różnicą, iż wasze 17 miast stoi za murem zabunkrowane, gdzie w pobliżu naszych miast, na własnym morzu musieliście sami deffować miasta by ich nie tracić.
- Wykruszyła waszych "Grajków", dziwnym trafem Madmartex uciekł na urlop z którego nie wrócił przez dłuższy czas po stracie miasta na naszą korzyść (Pewnie tłumaczenie będzie w stylu, że odszedł bo miał ważny powód)

A czym szanowni Vikings zasłynęli??

-Zerwanie czasu pokoju w dzień wszystkich świętych, podstępem przejęte miasto
-Notoryczne zgłaszanie naszych graczy, którzy dostawali bany a wy szczyciliście się każdym przejętym ich miastem
-i najważniejsze!!!! PRZEJĘLIŚCIE PO TAK DŁUGIM CZASIE JEDEN Z NASZYCH CUDÓW, BAAAAA.... NAWET OD NIEAKTYWNEJ OSOBY KTÓRA NAWET NIE ZALOGOWAŁA SIĘ. Faktycznie, zasłynęliście i możecie czuć się wygrani... z tym że, no właśnie nadal mamy 5:2 w zdobytych cudach na korzyść Valhalli.
Ale dalej czujcie się zwycięzcami ;p


Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser29866

Guest
nie dodałeś że u nas nie ma cheaterów bawiących się w podszywanie pod graczy przeciwnika i piszących na naszym forum
Sam doskonale znasz te metody ...

Fakty są 2 niezaprzeczalne:
- wygraliście świat budując 4 cuda szybciej od nas pomimo tego że gracz Paprikoss walnął szaraki widząc stosowane przez Was metody, po prostu nie był zainteresowany osiągnięciem wygranej takimi metodami
i drugi dla nas bardzo ważny
Koron nie ma u Was i nie będzie pomimo prawie 2 lat grania bo u nas kilku graczy jest mocno zdeterminowanych żeby to utrudnić (aktywnie gra 5-6 osób)

Taki jest finisz tego świata. Wygraliście go, ale koron trzeba poszukać na innych serwerach.
Pozdrawiam
 

DeletedUser31336

Guest
Nasze Metody Działania? Hmm... Ciekawe, bardziej ciekawsze niż to gdzie mowa o stosowaniu waszych metod?


Mogą być zdeterminowani, Post kierowany w zupełności do MoonGeja ;)
 
Do góry