Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27042

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

A czym się tutaj interesować ? Ja musze pozamiatać na własny podwórku wpierw ;)



Wypowiedź typowego nastolatka , mogłeś dodać jeszcze więcej h i a ;)
Z FS paktu nie macie ? Hmm ich założyciel twierdzi co innego , a może bratni sojusz - to nie taki bratni i walczycie miedzy sobą ? ;) Lehzis , taskiej nazwy też pewnie nie znasz ?
Jak pisałem , nie obchodzi mnie to - ale nie lubie gdy jedna strona zarzuca innej to co sama robi ...

Z Forever strong paktu nie mamy od dzisiaj ;) lehzis jest :D I to jest dużo paktów?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak na razie nic się nie dzieje. Koniec 7 dniowej ochronki i od razu pokój świąteczny.

Nic? Oj działo się między ochronkami, a będzie jeszcze więcej :D
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Ale tu cichooo, jakby na tym świecie nic się nie działo :D
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Pewnie sami wczasowicze:cool:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Taki turystyczny świat
smiley_emoticons_insel.gif
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Jeszcze nie widziałam świata, który by aż tak mulił
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 

DeletedUser26963

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Jeszcze nie widziałam świata, który by aż tak mulił
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif

To fakt, tragedia mamy srednio po 9 wioch i serwer czerwony, co bedzie przy 100?
Ja na fonie to jeszcze chodzi, na kompie szkoda grac.....
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Fakt zamula makabrycznie, przy celowaniu to wkurza mocno, nawet AT nie trzeba, bo zanim zamuła minie to już parę sekund w plecy :D Może w kolejnej łatce uda im się to lepiej zbalansować tak by zaczął normalnie działać :)
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Fakt zamula makabrycznie, przy celowaniu to wkurza mocno, nawet AT nie trzeba, bo zanim zamuła minie to już parę sekund w plecy :D Może w kolejnej łatce uda im się to lepiej zbalansować tak by zaczął normalnie działać :)
O naiwny optymisto ;-)
Przecież oni to mają gdzieś na chwilę obecną. Zgłaszam od miesiąca praktycznie supportowi problem z apką - mianowicie ujemne PW, uniemożliwiające rozwój wioch i pochody... Bo masz powiedzmy luźne 1000 PW - a tu Ci w agorze pokazuje się -21145 :D ciach;)
Znają problem - bo taką informację uzyskałem od nich... Ale no cóż :) dziękują za powiadomienie, problem będzie rozwiązany :D

Za 3 lata :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Stary, to wesoło w tej agorze, wygląda jakbyś PW z innych światów wziął na kredyt a na tym kazali Ci go spłacić :p Mi szczęście na apce jeszcze takiego numeru nie wywinęło, ale widziałem że w opisie do zmian wprowadzanych przez ostatnią łatkę coś o tym wspominali, ale głowy nie dam :)
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

OZ zniknął... w sumie szkoda...
 

DeletedUser25721

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

od poczatku swiata bylo pewne ze nie pociagnal dlugo majac takiego a nie innego zalozyciela
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

To o co tam poszło ? Z tego co widzę o tutaj ekipa Guzika chyba najbardziej pozamiata :D Taka zbieranina z pod ciemnej gwiazdy która dystansuje resztę :D
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

To o co tam poszło ? Z tego co widzę o tutaj ekipa Guzika chyba najbardziej pozamiata :D Taka zbieranina z pod ciemnej gwiazdy która dystansuje resztę :D

Przecież to początek serwera jest. Pewnie jeszcze sporo się zmieni a i wszystkie ekipy się jeszcze nie pokazały.
Ja tam mam nadzieję na emocjonujące walki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

To o co tam poszło ? Z tego co widzę o tutaj ekipa Guzika chyba najbardziej pozamiata :D Taka zbieranina z pod ciemnej gwiazdy która dystansuje resztę :D

O nic nie poszło :D Dziadek po prostu miał "wypadek" mega śmiertelny do tego stopnia że tego samego dnia już go pochwali ;)
A jak wiadomo ryba zaczyna psuć się od głowy..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Przecież to początek serwera jest. Pewnie jeszcze sporo się zmieni a i wszystkie ekipy się jeszcze nie pokazały.
Ja tam mam nadzieję na emocjonujące walki.

Na chwilę obecną, to przeciwników nie widać...choć pewnie niedługo sporo graczy po Edessie tutaj jeszcze wyląduje, bo ustawienia baaardzo podobne:)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

świat młody, pokażą się, chociaż Andrzej i tak już posprzątał co lepszych graczy do siebie :p Więc trudno będzie urodzić się czemuś co leży blisko Aby Gieło :p w obrzeżach nadzieja ;)
 

DeletedUser22646

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

No narazzzie Gielo Guzika zdecydowanie najlepsze,zzeby tylko im sie nie znudzilo.
 
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Jedna dobra ekipa i daleko z tyłu nie widać jakichś dobrych i ogarniętych ekip.Może wydarzy się coś ciekawego, wejdą jeszcze jacyś dobrzy gracze na ten świat:) kto wie, to dopiero początek świata
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


A OZ to było wiadomo, że się posypią, kolos na glinianych nogach
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry