1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Idalium

Dyskusja w 'Idalium' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 14. Mar 2016.

1. garudoo

garudoo

Tak, pisaliśmy ale po banie Pussydoll bo tego już było za wiele. To był jakiś 3/4 dzień cudów. Nie chcę się tutaj bawić w jakąś dziecinadę ale oni pierwsi zaczęli zgłaszać nasze konta.

2. guzitso

guzitso

Lepiej nie gadajcie o ban-anach, bo to zabronione na FO [​IMG]

Sapcio lubi to.
  3. Sisi

Sisi

To ja napisałam o marchewkach i muszę się do tego ustosunkować. Po pierwsze gram już długo i wszyscy wiedzą, że mimo tego, że jak mam znajomych w innych sojach infa nie chcę. Dostałam to o marchewkach dlatego, że pięknie napisany mas, naprawdę. Tyle fajnych rzeczy tam było i na koniec, że mamy jeść marchewki. Fajnie, bo ja je lubię.

Kto przypisuje sobie zwycięstwo przed czasem? (coś przegapiłam na forum?). My walczymy do końca tak jak i Wy. Obserwujemy co robicie i się dostosowujemy. To nie jest trudne. Owszem, możecie nas jeszcze zaskoczyć - czekamy :)

Aj no widzisz, ja tego nie wiedziałam. Dopiero po urlopach przymusowych u nas myślałam, że szalejecie,
    więc też odzew poszedł. Tak samo pewnie jak u Was wcześniej. Ale szczerze mówiąc, święcie byłam przekonana,
    że to Wy zaczęliście.

Wstyd dla tych od nas co tak zagrali jako pierwsi. Bo po co? Wygrywa i przegrywa się walcząc, a nie pisząc skargi ;/

4. Sisi

Sisi

Widać czytanie ze zrozumieniem jest Ci obce.

Ale męczące te cudaki, niech to się już kończy.
    Słanie, skracanie, słanie, skracanie, słanie, skracanie...
    Niech już Inno wymyśli inne zakończenie gry :)

5. silos1

silos1

Widzę, że Sisi trzyma poziom jak zwykle ;)

6. KurasWWL

KurasWWL

na glowie kwietny ma wianek
    w reku zielony badylek
    a przed nia biezy baranek
    a na dnia lata motylek
    cała to sisi i tyle :))))

Za błedy w jezyku polskim nie odpowiadam...

Big Kamil lubi to.
  7. DonBeker

DonBeker

Heh...
    ... jak Kali ukraść komuś krowa to być dobrze, a jak Kalemu ktoś ukraść krowa to być źle.

Ładnie podsumowałeś swojego kolegę/koleżankę, która przekazuje dalej info...że też jeszcze po takim określeniu dalej to robi, to w ogóle [​IMG]

8. nergalll

nergalll

Gięci,dziękuję Wam bardzo za znaczącą pomoc w zmianie nicku mej serdecznej przyjaciółki...o kogo chodzi ogólnie wiadomo...po 2.5 roku używania tego nicku taki niski numer...chylę czoła....[​IMG][​IMG]

9. raist32

raist32

Jak my zgłaszać to my wielcy i sprytni fajterzy! Jak nas zgłaszać to być niski numer! Gratuluje hipokryzji... Zgłoszenie poszło po masowym zgłaszaniu naszych graczy do supportu... Przynajmniej wasz gracz dostał możliwość zmiany, wiekszość naszych graczy nie, tylko od razu posypały sie kary...

Ostatnio edytowane: 20. Wrz 2016
  10. DonBeker

DonBeker

Tutaj nie ma już sensu przerzucać się odpowiedzialnością i rzucać hasłami, "to oni zaczęli a nie my", "my tylko odpowiedzieliśmy tą samą bronią", itp.

Z drugiej strony nie rozumiem skąd te problemy, że ktoś kogoś zgłosił? Jak ktoś łamie regulamin, to musi się liczyć z tym, że w końcu tego bana dostanie...czy zgłosi go ta, czy inna osoba. A jak ktoś tyle lat łamał regulamin i nie zostało to wcześniej dostrzeżone, to świadczy to także o czymś innym...ale miałem już nie krytykować supportu tutaj:)

11. Jack Herer

Jack Herer

Gratuluję rywalom zbudowania Piramidy. Sobie gratuluję pewnego kolegi. Dziękuję Patryczku. Żonce już dobrze jest teraz?

Dariosh lubi to.
  12. Pan Gołomp

Pan Gołomp

Współczuć kolegi.... trzeba być **** żeby wysadzać cudaki swojego sojuszu oraz własnym kolegom i koleżankom

Marta996 lubi to.
  13. Marta996

Marta996

ehhh szkoda gadać

po prostu niektórym nie można ufać

ale Pan Gołomp dzięki wielkie z postawę

14. paczek145

paczek145

Ramy de :p troszkę się przedłuży a frajerstwo zawsze zostanie frajerstwem i będą się tylko niki zmieniać :p
    A Patrykowi rzyczyć tylko powodzenia w dalszej grze tylko pytanie z kim będzie grał [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

15. Ewielki

Ewielki

Nie to żebym się czepiał, ale Ty i kilku innych graczy zmieniło stronę "bo tak było łatwiej", więc akurat do frajerstwa to bym się nie odnosił na Twoim miejscu... Nie tylko ja pamiętam o waszej zmianie strony, chociaż kilka dni wcześniej słałem do was defa [​IMG]

16. MG34

MG34

Sisi, mój ty Tutanchamonie - opowiadaj jak to Piramidę budowałaś? [​IMG]

Bo to różnie ludzie gadają.

17. Wolf XXX

Wolf XXX

Ewielki- oczywiście masz rację. Paczek zachował się frajersko, bo widział jak jest to zły sojusz(każdy ma prawo opuścić). Czekałem co napisze jeden z waszych liderów. My jesteśmy źli przyśpiewka ta jest od 3 miesięcy na FO(czytam i się śmieję). Dla mnie to forum to totalna beznadzieja, bo wypowiadają się gracze co to nie oni(progejmerzy). Te forum czytam w celach komediowych czy co??? Serio jak taki noob jak ja się wypowiada tutaj, a tu nowe odcinki miodowych lat czy 13 posterunek. Po co tutaj gracze wyzywają. Chcą się zareklamować jacy oni są świetni??? Fakt Patryk postąpił jak ostatnia hiena, tak nie postępuje dorosły człowiek, ale jakie ma to znaczenie. Świat potrwa 10 dni- 20 dni dłużej??? Chyba, że wy tacy wojownicy, że dacie kogoś z urlopem, by pokazać jacy z was fajterzy. Znając wasz tok rozumowania tak będzie. Po co walczyć??? Lepiej uciec i się chować w kącie, bo gięło sobie pójdzie i tyle.

18. paczek145

paczek145

widzisz ja zmieniłem stronę bo widziałem co się dzieje, a skoro wy tacy zatwardziali zwolennicy browarów i sithów przechodzicie już kilkanaście transformacji to chyba jednak wolę być frajerem i mieć własne zdanie jedno nie kilkanaście :p

19. Sisi

Sisi

Na to wygląda, że nieskutecznie.
    Za mało się postarałam.
    No bywa...

Ale czemu zaraz Tutenchamonie?
    Ja tu tylko sprzątam [​IMG]

20. MG34

MG34

bo Tutenchamon, w odróżnieniu od takiego na przykład Cheopsa, też nie wybudował żadnej Piramidy [​IMG]

i nie zgrywaj sprzątaczki - prawa ręka szefa jesteś jak ćwierkają wróbelki

wpadnij kiedyś na teesa do Silosa (on tęskni) to ci powiem jak z tą Pirką wyprostować

Do góry