Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

tak , a ochronka do środy - jak mamy to zrobić ? ! xD
No niestety Lasu , ten pomysl jest porabany, dobrze ze koncze pomalu z grepo. Ale racje ma tu ktos wyzej, tu chodzi o to ze bedac tym tak mocno wkurzony po prostu kupisz taka wioche za zloto. takie beda konsekwencje tej zmiany.
 

DeletedUser25516

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

źle sformułowane pytanie. Czy są już jakieś warte przykucia uwagi ekipy dla których warto wbić, aby z nimi powalczyć?
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

No niestety Lasu , ten pomysl jest porabany, dobrze ze koncze pomalu z grepo. Ale racje ma tu ktos wyzej, tu chodzi o to ze bedac tym tak mocno wkurzony po prostu kupisz taka wioche za zloto. takie beda konsekwencje tej zmiany.

grasz może tutaj ? zagrałbyś ? mam miejsce na wyspie xD
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

źle sformułowane pytanie. Czy są już jakieś warte przykucia uwagi ekipy dla których warto wbić, aby z nimi powalczyć?

Przecież grasz Robciu to się rozejrzyj
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser25516

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Tak chciałem tylko zmienić temat i zejść z tych wiosek :)
 

DeletedUser26894

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

To wytpujcie jakie sojusze beda walczyly o dane morza
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

No to bedzie ciekawie , dotychczasowy faworyt OZ bedzie blisko ekipy Guzika. Coś czuje ze kariera faworyta szybko sie skończy .

Ich może tak, ale Guzik szybko odpada - nici teraz robią jakieś słabe chyba ściągają z Chin.
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Ja szybko odpadam? Na jakim świecie tak było? :confused:


Czasy, gdzie grałeś z zaangażowaniem do końca na razie minęły - może tu będzie inaczej.
Nowy świat, motywacja, zobaczymy na ile starczy energii.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Wbije na 2 tyg troche powalczyć ;)
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Przy takiej ochronce to człowiek odkrywa inne aspekty gry - atakować nie może , podbijać nie może , ale i tak zdobywa miasta xD
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Lasu niektórzy na Hiperborei grali i nie narzekali a nam źle jak 7 dni ochronki :rolleyes:
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Akurat mi to tam nie przeszkadza ;) nie mniej te wioski rolnicze ( pierwsza na innej wyspie ) powinna być dużo tańsza ;)
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Akurat mi to tam nie przeszkadza ;) nie mniej te wioski rolnicze ( pierwsza na innej wyspie ) powinna być dużo tańsza ;)

Koszty tych wiosek mają zachęcać m.in do kupna slotów za pomocą złota, tzn igrzysk i to sie sprawdza, bo sporo pw idzie na ulepszenie tych wiosek na 6 poziom więc dla nich to czysty zysk i wątpię by sie to zmieniło
 
Do góry