Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Może byś dołączył do nas, gdybyś był bliżej :)

oczywiście decyduje guzik, no ale ... :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Może byś dołączył do nas, gdybyś był bliżej :)

oczywiście decyduje guzik, no ale ... :)

Już mi się oberwało na skype od guzika że nie wystartowałem z wami :p Ale puki co jestem we fajnej ekipie i bardzo dobrze mi się w niej pyka :p Więc mimo sentymentu do starych znajomych, to jednak nie wystawię obecnych ludzi :p
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Szkoda, szkoda :) ale przed nami jeszcze bardzo wiele miesięcy gry :eek:
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Oby mi się nie znudziła gra do wakacji ;) na razie jest fajnie :D
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Czyżby w cast away :) ?

A gdzież by indziej :p W końcu tylko tam są najlepsi agresorzy na południowym-zachodzie Idalium :D Nie mogłem sobie odmówić gry razem z Libya1906 :D A poza tym gdzie by mi było lepiej jak nie pod troskliwym okiem naszej Chiki :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Póki co serwer słabiutki, oby się zmieniło...porównując do Edessy, która ma bardzo zbliżone ustawienia (to tam na tym etapie gry była jatka jak w dobrym amerykańskim westernie) a tutaj "ciepłe kluchy"...

Podpisuje się pod tym obiema łapkami :)
Mimo że ustawienia podobne to są dwa inne światy. Poziom graczy jest nieporównywalny.
Nawet handlować się nie chcę :eek: Po prostu nuda :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Owszem, nie trafiliśmy jeszcze na zdecydowany opór, któremu nie zdołaliśmy się przeciwstawić :)

ale jeszcze wszystko może się zdarzyć, ekipy rosną, wzmacniają się z dala od nas, zanim dojdziemy to może być ciężko


a przeciwnika, jaki by nie był - to trzeba szanować

tu zaś wszystko może się jeszcze zdarzyć
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Podpisuje się pod tym obiema łapkami :)
Mimo że ustawienia podobne to są dwa inne światy. Poziom graczy jest nieporównywalny.
Nawet handlować się nie chcę :eek: Po prostu nuda :)

Piotruś a Ty co taki na nie ? za młody świat jeszcze :p poza tym co poradzić że trafiliście na takie nudne regiony :) u nas jest wesoło i ciekawie :D dość emocjonujący dzień z fajnymi akcjami ;) a jak ktoś szuka rzeźni, to polecam przekwalifikować się na rzeźnika :p
 

DeletedUser25516

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Wesoło to wczoraj było przy obronie pewnej wioski :)
 

DeletedUser22143

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

A gdzież by indziej :p W końcu tylko tam są najlepsi agresorzy na południowym-zachodzie Idalium :D Nie mogłem sobie odmówić gry razem z Libya1906 :D A poza tym gdzie by mi było lepiej jak nie pod troskliwym okiem naszej Chiki :D

A można o nick spytać? :) (Jeśli już było takie pytanie to ślę przeprosiny)
Ciekaw jestem pod jakim taki gracz się kryje

Podpisane, kompan z sojuszu :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Tak z ciekawości wszedłem sobie tutaj poobserwować...i muszę przyznać, że to co widzę, to jakaś parodia, a nie poważne granie:) Nawet guzitso jakiś taki spanikowany
smiley_emoticons_biggrin.gif
Chyba będę musiał go częściej po prowokować.

Choć za chwilę miasto stracę, więc na następne zaczepki trzeba będzie trochę poczekać
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

A bo ja nie gram. Wchodzę raz, czy dwa dziennie...nawet premium nie kupiłem. Lepiej pogadać na PM w grze niż tutaj z niektórymi osobami, bo w sumie raczej nie uznaje skype i tym podobnych środków przekazu:)

A teraz miasto mi mają zabrać, to do Andrzeja poleciałem się rozbić, a ten w panikę wpadł i walił, czym popadnie:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

A bo ja nie gram. Wchodzę raz, czy dwa dziennie...nawet premium nie kupiłem. Lepiej pogadać na PM w grze niż tutaj z niektórymi osobami, bo w sumie raczej nie uznaje skype i tym podobnych środków przekazu:)

A teraz miasto mi mają zabrać, to do Andrzeja poleciałem się rozbić, a ten w panikę wpadł i walił, czym popadnie:)

Guzik się przestraszył?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Czarami rzucał jak opętany:) A atak na świecie x4 leciał coś koło 5h
smiley_emoticons_biggrin.gif
A w dodatku wiedział kto atakuje, bo miał już z tym nickiem przyjemność grać przez jakiś czas w sojuszu...chyba, że skleroza już go dopadła :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Hehe...a ja mu punktów trochę nabić chciałem jedynie:) Lepiej jemu, niż jakiemuś pseudoagresorowi z daleka...choć jak będą mi podbijać kolejne miasto, to pewnie znajdę sobie inny cel, znajomych tam nie brakuje:)
 
Do góry