Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Uuuuu to już tyle pw w ataku zrobiliśmy?
smiley_emoticons_panik4.gif

Strasznie szybko to idzie na tej prędkości i z bonusami po evencie.
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Mały cichy sojusz a jaką robote robi hehe
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nie żeby coś panowie ale w pkt obrony macie 400k :p to możecie praktycznie samego offa klepać czyli jakby nie patrzeć nie ma żadnego przeciwnika u was w okolicy , właściwie u nas teraz też :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Jeszcze jest dużo czasu, lecz AG Wyszli na prowadzenie... no nie dziwie się ;) Reszta sojuszy jest daleko w tyle
 

DeletedUser26862

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Nie żeby coś panowie ale w pkt obrony macie 400k :p to możecie praktycznie samego offa klepać czyli jakby nie patrzeć nie ma żadnego przeciwnika u was w okolicy , właściwie u nas teraz też :/

No właśnie na czerwono 4 sojusze pon jeden, paktu żadnego, ale jakoś nikt nas nie atakuje :(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Tydzień spędziłam w szpitalu logując się jedynie na alarm lub w możliwych momentach - czyli niezwykle rzadko.

Nawet nie musiałam załączać urlopu, bo nikt nie atakował, no poza jednym odważniakiem pozasojuszowym :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

No brak organizacji u mniejszych sojuszy ich tylko osłabia... ;) Aby Gieło ma organizację - jednym słowem mają wszystko ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

No brak organizacji u mniejszych sojuszy ich tylko osłabia... ;) Aby Gieło ma organizację - jednym słowem mają wszystko ;)

przecież nie wiesz jak działa organizacja i zarządzanie w mniejszych sojuszach. Bardzo często się zdarza, że te mniejsze są lepiej zorganizowane od tych molochów + ich akademie. Ogarnąć 40-50 osób znacznie łatwiej niż +100. Codo organizacji gry w Aby Gieło to jest nad czym pracować
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


Ogólnie to nadal jest mocno "wakacyjny" serwer, taka gra na lajcie bez jakiś ciśnień
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

No tak, niby masz rację ale póki co widzę jak działa ta "Organizacja" w co niektórych sojuszach, gdzie każdy martwi się o własny tyłek nie pomagając ;p No właśnie dziwne ze tu sie aż tak dużo nie dzieje :/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Wiosna Przyszła ;D Ale Na Idalium wraz zimno ;x
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

O Jakaś koalicja chyba powstała :D

Emeryci haha
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

O Jakaś koalicja chyba powstała :D

Emeryci haha

żadna koalicja, a Piwosze przeszli na emeryturę i sączą browarka w konspirze :p pewnie grepo wprowadziło znowu prohibicję jak przy pijanych weteranach na Psi :p
 

DeletedUser26862

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Heh czy Ahmed na Psi grał ;P oto jest pytanie pff
On był jednym z założycieli sojka który wygrał Psi :) Swoją drogą ja nie wiem czemu Piwa już trzeci raz zmieniają nazwę na tym świecie :)
 
Do góry