Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Czyli tym tokiem rozumowania mam traktować te powiedzmy 20 sojuszy jako nie jedność ?

Organizacyjnie możesz traktować jak chcesz te 20 sojuszy. :)
Ale np walcząc z jednym wrogiem ten wróg ma prawo powiedzieć że walczy z 20 sojuszami a nie z jednym.
Tak samo walczyliśmy nie z jednym sojuszem Zrzęd a z trzema sojuszami z Topki i to w pełnych składach. (teraz się rozpadliście na mniejsze twory) . A dodatkowo mieliście pakt z Cast away, ich akademią i Knajpą Morderców chyba. Więc nie byliście osamotnionym jednym sojuszem walczącym z całą Topką co próbujecie udowodnić.
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Moim skromnym zdaniem najlepszym oszacowaniem potencjału bojowego sojuszy/koalicji/grupy wzajemnej adoracji/kluby miłośników seriali na k jest suma ich miast.
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Proszę mi się tu odczepić od Cast Away:)
My sie nie mieszamy w wasze jazzzzdy i gramy na spokojnie, po cichutku na uboczu:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Organizacyjnie możesz traktować jak chcesz te 20 sojuszy. :)
Ale np walcząc z jednym wrogiem ten wróg ma prawo powiedzieć że walczy z 20 sojuszami a nie z jednym.
Tak samo walczyliśmy nie z jednym sojuszem Zrzęd a z trzema sojuszami z Topki i to w pełnych składach. (teraz się rozpadliście na mniejsze twory) . A dodatkowo mieliście pakt z Cast away, ich akademią i Knajpą Morderców chyba. Więc nie byliście osamotnionym jednym sojuszem walczącym z całą Topką co próbujecie udowodnić.

Na pewno z knajpa :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Proszę mi się tu odczepić od Cast Away:)
My sie nie mieszamy w wasze jazzzzdy i gramy na spokojnie, po cichutku na uboczu:cool:

Prócz podsylania wsparcia zrzedom faktycznie trzymaliscie się na uboczu..
No i pięknie tracąc miasta na m54 :-D
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dobrze dobrze Elsini i dariosh (szczególnie ty) nie psujcie opini Gieło bo robi się to przynajmniej dla mnie śmieszne ;) nie próbuje tutaj niczego udowodnić , walkę wygrywacie co silnie starasz się tutaj udowodnić nwm po co bo ludzie co grają na serwie to widzą ale cóż. I casty nie brały udziału w wojnie aktywnie ani wsparć nie podsyłali (przynajmniej się z tym nie spotkałem) więc nie mieszaj ich w to :D Poza tym trochę niepotrzebnie się spinasz ale co ja tam wiem może potrzebnie bo dramy brakuje na idalium :(
Co do tych sojuszy itd. ustalmy wy macie takie zdanie ja takie , każdy ma do tego prawo :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Na pewno z knajpa :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Prócz podsylania wsparcia zrzedom faktycznie trzymaliscie się na uboczu..
No i pięknie tracąc miasta na m54 :-D
Mówisz o tym jednym mieście które kilka tygodni temu poszło na straty a Wy w czterech atakowaliście to miasto?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Coś bredzi chłopak :D za dużo internetu czyta :p

Kolejny pan, który zapomniał czym jest team play :)... Cóż tez tracąc miasto, bym mówił, że jest spisane na straty...
Sporawo deffa było jak na spisanie na straty :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Kolejny pan, który zapomniał czym jest team play :)... Cóż tez tracąc miasto, bym mówił, że jest spisane na straty...
Sporawo deffa było jak na spisanie na straty :)
Mówisz że było sporo deffa a to tylko to co z jednego miasta było, i to mogło być więcej ale było też trochę łodzi których nie zmieniłem na ląd deff.
Dobrze wiesz ze miasto było na straty juz dawno temu więc nie czaruj tu publiki :) Reasumując bronił em się sam całkowicie bez pomocy sojuszu a to że Wy w czwórkę atakowaliscie było małym zdziwieniem dla mnie:) Jednakże brawo Wy :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Po co Wy w ogóle z nim dyskutujecie?
Przecież to od razu widać...tak na pierwszy rzut oka, że chłopak jest w euforii że znalazł się,pewnie przypadkowo, w bardzo dobrym sojuszu, bezwzględnym faworytem do wygrania świata. Wygrywa pierwszy raz i jest tak oszołomiony tym, że musi się jeszcze na tym wozić publicznie, obśmiewać przeciwnika i podkreślać jaki jest super.
Może ktoś kiedyś dzięki temu sukces sojuszu guzika i świetnych akcji Marty skojarzy z jakimś Darioshem i na kolejnym świecie nie będzie już anonimem.
Każde Wasze zdanie w jego stronę to dla niego ogromna nobilitacja.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Mówisz że było sporo deffa a to tylko to co z jednego miasta było, i to mogło być więcej ale było też trochę łodzi których nie zmieniłem na ląd deff.
Dobrze wiesz ze miasto było na straty juz dawno temu więc nie czaruj tu publiki :) Reasumując bronił em się sam całkowicie bez pomocy sojuszu a to że Wy w czwórkę atakowaliscie było małym zdziwieniem dla mnie:) Jednakże brawo Wy :)

Izinho :) miasto stało spokojnie - chyba z 6 tygodni karencji, jak nie więcej :)
W czterech? Ale jeden się przebił... I to easy. Skoro ktoś prosi o wbicie się, to się wbijam - i robisz podobnie.
A co do postu NorbiF -> staram się po prostu coś rozruszać, bo naprawdę nudno się robi, stąd moje prowokacje.
I jak można ośmieszać kogoś, kto nie jest hmm... przeciwnikiem - a takie słowa sami postawiliście, że nie bierzecie udziału w konflikcie. Nie ośmieszam, po prostu stwierdzam jak sprawa wygląda. Prawda jest jedna, że Cast Away, to w tej chwili jedyny konkurent dla Gięło...

Może i mam dość wyniosły styl, ale patrząc na retorykę niektórych osób tutaj, to i tak siedzę na /ciach/ :). Ot odrobina forumowego braggadaccio :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Może ktoś kiedyś dzięki temu sukces sojuszu guzika i świetnych akcji Marty skojarzy z jakimś Darioshem i na kolejnym świecie nie będzie już anonimem.
Każde Wasze zdanie w jego stronę to dla niego ogromna nobilitacja.
To będzie dla mnie nobilitacja, że ktoś mnie skojarzy stąd, gdzieś tam, kiedyś tam :)
Bo fakt faktów - patrząc podług Ciebie jestem anonimem i osobą zupełnie zieloną - aczkolwiek szybko dość się uczę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Prowokacje dla rozruszenia - ok, popieram.
Ale proponuje popracować nad stylem bo nawet niechcący zrazisz do siebie sporo ludzi i w przyszłości będzie pod górkę.
Mówię z doświadczenia:cool:
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Prowokacje dla rozruszenia - ok, popieram.
Ale proponuje popracować nad stylem bo nawet niechcący zrazisz do siebie sporo ludzi i w przyszłości będzie pod górkę.
Mówię z doświadczenia:cool:

Wiesz, to gra wojenna trzeba mieć twardą... Skórę :p

Choć zyskuje, przy bliższym poznaniu :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zaczyna trupem pachnieć. Dragoni i ich akademia Herosi wypowiedzieli Gięło pakt.
Dostali kilka dni cichego okresu ochronnego.
Wczoraj nastąpiło normalne już przywrócenie tempa. Efekt? 23 miasta stracili. 0 zyskali.

Dzisiaj już jest lepiej. Dla Gięło :D

ps. Boli mnie krengosłup ...moralny :D [kto ma wiedzieć, ten wie :D]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Prowokacje dla rozruszenia - ok, popieram.
Ale proponuje popracować nad stylem bo nawet niechcący zrazisz do siebie sporo ludzi i w przyszłości będzie pod górkę.
Mówię z doświadczenia:cool:

No skądś to znam. Kilka słów za dużo i już lecisz :)

@Dariush
Dziwne, że Dragoni zdecydowali się na ten krok. Ale może też się nudzili i chcieli rozruszać wojaków :)
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

@Dariush
Dziwne, że Dragoni zdecydowali się na ten krok. Ale może też się nudzili i chcieli rozruszać wojaków :)

Dariosh Sisi :p Dariosh :p

Albo postanowili sobie strzelić w stopę. Ale wczoraj dostałem zapewnienie od ich guru-lidera że nam dzisiaj zabierze miasta
:D zapytam go o 22.59.00 jak Mu poszło. Bo na razie to się z buntem nie potrafi wbić :D

Choć próbuje on i jego koleżki :D ataki poniżej 100 procarzy. To wystarcza, ale żeby im bunty wbijać :D
 

DeletedUser27519

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dziwne, że Dragoni zdecydowali się na ten krok. Ale może też się nudzili i chcieli rozruszać wojaków :)

Powodem tego jest postępowanie AG. Nie widzą oni nic, poza czubkiem swojego nosa. Przyjmowali graczy, z którymi wszyscy się lali argumentując, że uzupełniają braki w sojach (AG; CBG). Bunty, podburzania były ciągle robione im i Karol dostał odpowiedź, że to są "nasze potyczki". Śmiech na sali. Po pierwszej takiej akcji ze strony AG odpuściliśmy te drwiny z naszych graczy (bo inaczej tego nazwać nie można). Kolejna przelała czarę goryczy. Od początku świata AG nie miało naturalnego wroga i to dlatego tak "wyrośli" w agresorach.

@ Dariosh
Oj jak ja Ciebie lubię:) Przeszedłeś do "mocniejszego" sojuszu i jakie się Panisko zrobiło. Nie mówię że AG nie są silni(bo są), ale jak w każdym sojuszu są lepsi i gorsi. Prawie połowę miast masz z Festynów;p Także zbieraj surki, rób festyny i na koniec, zrób screena z twojej topki w pkt. Będziesz miał co opowiadać na innym świecie jaki to z Ciebie wyśmienity wojak.
Na koniec wiadomość od Karolka cytat " Abyś nabrał pokory i przestał zmieniać sojusze jak parasol, bo już miałeś własne sojusze który istniały kilka dni. Bierz się za grę".
Także ten;p
Aż założyłem konto na forum by być w towarzystwie elitarnego gracza;p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zaczyna trupem pachnieć. Dragoni i ich akademia Herosi wypowiedzieli Gięło pakt.
Dostali kilka dni cichego okresu ochronnego.
Wczoraj nastąpiło normalne już przywrócenie tempa. Efekt? 23 miasta stracili. 0 zyskali.

Dzisiaj już jest lepiej. Dla Gięło :D

ps. Boli mnie krengosłup ...moralny :D [kto ma wiedzieć, ten wie :D]
Herosi nie są akademią Dragonów. Okres ochronny? Wolfi prosił by go nie atakować do środy to nie będzie nas atakował do tego dnia(rozmowa na tsie). Efekt? Wolfi przerobił wojo i od wtorku rano atakował. A uważaliśmy go za honorowego (bo był do tego incydentu). Także widać gdzie są gracze bez kręgosłupa. Nie ma co się szczypać na forum. Graj na świecie i przelej własne słowa w czyny.
 

DeletedUser26609

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

To teraz kilka słów prawdy.
Ode mnie :)

Po pierwsze. Miałem własny sojusz jeden. Zlał Was jak dzieci. W ciągu 10 dni :) zostało z 60 graczy 32 [z czego 5 to byli gracze 0 punktów] hmm... owned? OWNED. I zrobiliśmy to z marszu. Bez przygotowań. Dostaliście ostrzeżenie kilka dni wcześniej, że Andrzej ma się ogarnąć i coś zrobić z sytuacją, gdy przegiął - doskonale wie, że zachował się jak ktoś bez kręgosłupa moralnego (proszę powiedzcie na jaki adres mam wysłać Słownik Ortograficzny, to zakupię i wyślę... bo jak jeszcze przeczytam raz krengosłup, albo inny przejaw braku poszanowania dla zasad ortografii, to padnę trupem... w dobie autokorekty nawet w Chrome, robienie błędów świadczy o ...hmm, powstrzymam się - nie mam ochoty dostać ostrzeżenia), nic nie zrobił... Więc w środę zapadła decyzja, że we dwóch wychodzimy z koalicji i zakładamy sojusz. Poszli za Nami ludzie... Nie chce mi się przytaczać statystyk, ale Karol/Andrzej mają je wyryte w tyle głowy, jako /ciach/ tego świata.
Po drugie - parasol? Gość, który bredzi o krĘgosłupie moralnym leciał w te pędy do swoich wrogów :D byle mieć szansę przeżycia. A potem wolta :D do kolejnych czerwonych. Nie kręci się Wam w główkach :D?
Po trzecie - sloty mam po części z festynów.. To nie moja wina, że jako deffowcowi nawet w trakcie wojny, wojsko się poci, a nie jest bite. Może nadmiar surki mam wysyłać Wam :D? Miasta pochodzą od Was. Dbam o nie, pielęgnuję, troszczę się i rozwijam.
Po czwarte - to już w końcu Karol odzyskał swoje konto :D? Czy dalej Andrzejek na nim gra :D
Po piąte - znów mam za coś przeprosić :D? Tym razem może na FO - skonstruujcie odpowiedni wzór przeprosin, to znów go wyszydzę i zrobię z Was .... :D
Po szóste - Wolf nie musiał przerabiać wojska, offa miał od zawsze :D
Po siódme - Nigdzie nie piszę o sobie, że jestem wyśmienitym wojakiem, nie wmawiaj mi niewypowiedzianych słów. Taki styl miałem od zawsze :) OD ZAWSZE! Miło mi, że chciałeś być w towarzystwie elitarnego gracza.

Co do gry na świecie.

8:0 i nie jest to wynik Polska - Azerbejdżan :D sprzed lat...

Ps.: Widzę, że zaczęły się taktyczne urlopy... Przyśpieszone tempo i już real wzywa? Real Madryt, czy Real Saragossa, a może Real Balompie Sevilla? :D DUCHota...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27519

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Milusi jak zawsze:) Za krótko grasz skoro nie wiesz, że podczas wakacji ludzie idą na urlopy(grepolisowe też o zgrozo). Na moich wyspach graczowi od was zrobiłem tylko podburzania i 2 dni później urlop. Pewnie zbieg okoliczności.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dariosh Sisi :p Dariosh :p

Albo postanowili sobie strzelić w stopę. Ale wczoraj dostałem zapewnienie od ich guru-lidera że nam dzisiaj zabierze miasta
:D zapytam go o 22.59.00 jak Mu poszło. Bo na razie to się z buntem nie potrafi wbić :D

Choć próbuje on i jego koleżki :D ataki poniżej 100 procarzy. To wystarcza, ale żeby im bunty wbijać :D

Dariosh... Nosek ciut niżej poproszę.
Pewnych spraw się na forum nie wyciąga to raz.
Dwa czasami 100 procków wystarczy by wbić bunt,
więc hola! To, że Ty masz sporo deffa, nie oznacza.
że wszyscy muszą mieć :)

Ja tam ma szacunek do Dragonów, nie ugięli się pod naciskiem
i mimo tego, że wiedzieli, że nie mają wielkich szans na wygraną,
zdecydowali się na taki krok, a nie inny.

Milusi jak zawsze:) Za krótko grasz skoro nie wiesz, że podczas wakacji ludzie idą na urlopy(grepolisowe też o zgrozo). Na moich wyspach graczowi od was zrobiłem tylko podburzania i 2 dni później urlop. Pewnie zbieg okoliczności.

Nie no tutaj to się zgodzę. Urlopy to normalna rzecz i nie muszą oznaczać ucieczkę.
Jest cieplutko, coraz więcej imprez w weekendy, czy też dłuższe wyjazdy się pojawiają
i nie ma sensu komuś urlopu wypominać :)
 
Do góry