Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
bo Tutenchamon, w odróżnieniu od takiego na przykład Cheopsa, też nie wybudował żadnej Piramidy
smiley_emoticons_no_sad.gif


i nie zgrywaj sprzątaczki - prawa ręka szefa jesteś jak ćwierkają wróbelki

wpadnij kiedyś na teesa do Silosa (on tęskni) to ci powiem jak z tą Pirką wyprostować

Jeju te sprzątanie daje mi tak popalić, że nie zajarzyłam, wybacz ;/

No z Piramidą świetnie wyszło, nie ma co gadać nawet.
A i muszę pogratulować Castom obrony. Tak sobie polecieliśmy
(to było w planach przed utratą piramidy), a tu teraz taka mobilizacja,
że szok. Za chwilkę będzie ładny potop. Woja tyle co u Mksa niedawno
na Edessie (wiesz o co chodzi).

A co zrobiłam Silosowi, że tęskni? I jaki TS?
smiley_emoticons_idea2.gif

Pisz jak dziecku, ja od kilku dni jak zombi chodzę...
 

DeletedUser28006

Guest
Sojusze fakt inne, ale strona cały czas ta sama, a chyba to się liczy.
 

DeletedUser20971

Guest
nikt nie powinien nic do was mieć w sprawie przejścia jedyne co jest dość głupim faktem to nie oddanie miast na wcześniejszych niebieskich bądź zielonych wyspach, chcesz zmieniać zespół proszę bardzo ale zachowaj się fair, oddaj miasta na sojuszowych wyspach po dobroci i idź gdzie tylko chcesz ,a nie potem wysyłacie z takich miast ataki i trzeba się przerabiać itd. to można uznać za frajerstwo, a nie samo przejście + każdy ma jedno zdanie ,ponieważ został w tym sojuszu :) A ilość transformacji jest bez znaczenia



Widzisz kolego nie znasz wszystkich faktów moje miasta były z palików i chciałem je oddać lecz super gracze uznali że wioski po 4k nie są dla nich :) Dowodem na pokojowe oddawanie polis jest fakt że miałem paliki na morzu 34 u cast i po przejściu na drugą stronę oddałem je żeby było fer :) Teraz prawda jest taka że z każdej strony jest obwinianie innych za własne błędy :p To na tyle nie będę się wdawał w jałowe rozmowy które do niczego nie prowadzą
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Demony widzę nie chciały być gorsze i zawaliły Mauzoleum...który tam był poziom 7, czy 8? Widzę padło wczoraj w całości
smiley_emoticons_hust.gif
 
Fakt Patryk postąpił jak ostatnia hiena, tak nie postępuje dorosły człowiek, ale jakie ma to znaczenie. Świat potrwa 10 dni- 20 dni dłużej??? Chyba, że wy tacy wojownicy, że dacie kogoś z urlopem, by pokazać jacy z was fajterzy. Znając wasz tok rozumowania tak będzie. Po co walczyć??? Lepiej uciec i się chować w kącie, bo gięło sobie pójdzie i tyle.
Nie musicie sie obawiac niczego takiego. Na WC nie bedzie zadnych urlopów. Znaczy jakies pojedyncze pewnie beda ale nie bedzie takiej sytuacji że na WC wpadnie gracz który przejmie wszystkie lub większość miast i wbije urlop, a potem następny i następny.
Nie będzie tak.
Zostaliście wystarczająco potraktowani przez swojego gracza żebyśmy my jeszcze takie numery robili.
 
Widzisz kolego nie znasz wszystkich faktów moje miasta były z palików i chciałem je oddać lecz super gracze uznali że wioski po 4k nie są dla nich :) Dowodem na pokojowe oddawanie polis jest fakt że miałem paliki na morzu 34 u cast i po przejściu na drugą stronę oddałem je żeby było fer :) Teraz prawda jest taka że z każdej strony jest obwinianie innych za własne błędy :p To na tyle nie będę się wdawał w jałowe rozmowy które do niczego nie prowadzą
smiley_emoticons_winken4.gif

W takim razie gratuluję postawy, nie spotkałem się z żadną informację która by mówiła o takim obrocie spraw :) Jak z resztą było podobnie to również jak nie to cóż nie ma co pisać.
 

DeletedUser25703

Guest
Siema NorbiF aż miło takie coś się czyta. Przez jednego „gwiazdora” EC przeciągnie się w czasie, bywa.

Norbif przełamał złą passę i cieszy się że to nie on tym razem jest gwiazdą EC.
smiley_emoticons_biggrin.gif


Niestety już się myślało, że można pakować walizki a tu ognie trzeba szykować, mówiłam że EC to samo zło
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
 
Elsini
Już na edessie nie byłem więc nazwałbym to raczej podtrzymaniem dobrej passy:)

@Marta99
W najlepszym przypadku wynik 1:6 to jest tak czy siak katastrofa i nikt tu nic nie wymyśli choćby się ...
Chyba że ktoś lubi sobie pykać po budowaniu gdzie codziennie gre kończy po dwóch większych graczy i kilku mniejszych. Kiedy kończy się budowanie to rozpoczyna sie dance macabre. To jest święto zmarłych i mnie to nie kręci. Tym bardziej, że zaraz pewnie otworzą nowy świat.

Kto wybuduje 4 cuda i wygrał jest pewne. Gratuluje i jest pozamiatne. Reszta jest bez znaczenia.
 

DeletedUser11035

Guest
Gdyby nie wybryk...juz moglibyscie walizki pakowac...a tak pobawimy sie chwile dłuzej...
 

DeletedUser11447

Guest
alko i grepo to bardzo zła mieszanka
nie wiem, który to już przykład udowadniający tę tezę

cóż, będzie jeszcze zabawa :) jeszcze bardziej się zintegrujemy

Ps. Norbif zaplusowałeś u mnie tym, że wiesz jak napisać poprawnie "taniec śmierci" - dance macabre :)
jednakże ja jestem pewna, że Ty tam coś już knowasz i masz coś za uszkami :) za długo się znamy, abym Tobie od tak uwierzyła

nawet kawę kiedyś mi obiecałeś, minęły lata a tu nic :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
hehehe to po prostu oddajcie nam piramidę, walkowerem powiedzmy :) i natychmiast zaplusujesz nie tylko u mnie, że hoho
 
kurde nie mam miasta na piramidzie...dajesz mi mission impossible.
No ale zróbcie jakąś akcję, podajcie tylko termin to się podłącze ogniami. To będzie jakiś mały plusik chociaż. Pozbieram trochę plusików i pomału...pomału...do finału
 

DeletedUser22391

Guest
tak?
nie zauważyłam,
ja nie gratulowałam tego czego jeszcze nie ma, tylko wygranej świata
bo potem liczy się już tylko korona
 

DeletedUser25703

Guest
Dziękuję w imieniu Gieło. Za gratulacje i pół roku wiosenno-letniej rozrywki.
W sumie mieliśmy sympatyczny świat i przez wtopę z piramidą jeszcze mamy ze sobą trochę zabawy. Chociaż pewnie większość tylko przebiera nóżkami kiedy nowy świat otworzą.

No i nastąpił tu przełom Marta z Norbertem na kawę chce się umawiać.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Do góry