Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23832

Guest
Tak sobie przeglądam... na Oroposie wyszło ze Ellcomendante jest kretem, tutaj także padajątakie stwierdzenia... co gorsza bez skrępowania comendante mowi ze sie tego nei wstydzi... szkoda słów po prostu. Nie rozumiem po co jeszcze jakieś sojusze biorą go do siebie.
 

DeletedUser23832

Guest
A co moze kret powiedziec ?:)
na oroposie wyglada to tak ze ja jako defowiec mam 280k ataku a comendatne 180k
z obrony ma wiecej, ale wiadomo dlaczego tez jest to opisane na oroposie

chlopie ja moge robic domki i klepac festyny, ale honor nawet w takiej grze jest chyba wazniejszy ( tak w tym przyapdku mozna sie odwolac do honoru bo robienie na kolejnych swiatach kuku swoim sojuszom to frajerstwo i nie szanowanie czasu innych wspolgraczy ), no chyba ze ktos jest takim przypadkiem jak Ty to moze i tak nie jest zawsze

Mowia, ze jestes jeszcze mlodziak, wiec trzymam kciuki ze z tego wyrosniesz i mam wielka nadzieje ze to tylko poza do gry i w realu nie jestes takim typem czlowieka
 
A co moze kret powiedziec ?:)
na oroposie wyglada to tak ze ja jako defowiec mam 280k ataku a comendatne 180k
z obrony ma wiecej, ale wiadomo dlaczego tez jest to opisane na oroposie

chlopie ja moge robic domki i klepac festyny, ale honor nawet w takiej grze jest chyba wazniejszy ( tak w tym przyapdku mozna sie odwolac do honoru bo robienie na kolejnych swiatach kuku swoim sojuszom to frajerstwo i nie szanowanie czasu innych wspolgraczy ), no chyba ze ktos jest takim przypadkiem jak Ty to moze i tak nie jest zawsze

Mowia, ze jestes jeszcze mlodziak, wiec trzymam kciuki ze z tego wyrosniesz i mam wielka nadzieje ze to tylko poza do gry i w realu nie jestes takim typem czlowieka
Nie wiesz co było pomiędzy mną a Kroniką więc po co komentujesz :). Budzenie Cię o 3:00 typu BEKA jest na miejscu?
Wyzywanie i grożenie na TS ze ktoś do mnie przyjedzie, bądź rozbieranie mojego kumpla z którym wchodziłem na świat na żywca :)?
Pisałem do Exulora wiele razy zeby ogarnął sytuacje a ten ok ok i sam potem nie dotrzymywał słowa więc postanowiłem zmienic skład a to ze dalem info kilka razy to się z tym nie kryję i nie czuję wstydu bo jaki tu mieć honor jak inni Ciebie nie szanowali :)?
Punkty obrony mam tyle bo posiadam tyle birem ze mogę obstawić sam okupke i nic tobie do tego.
Co to ataku to przyznaje się na tym świecie nie ma szału z mojej strony i wynik będzie poprawiony.
 

DeletedUser11447

Guest
Komediancie jak dla mnie to Ty jesteś SPALONY NA ZAWSZE I TOTALNIE. Nie chcę nigdy mieć z Tobą nic do czynienia i identyczny pogląd na Ciebie ma jakieś 99,9% osób, które związane były z Idalium.
Dla mnie jesteś najgorszą gnidą społeczną.
I co Ci po tym, że jakiś czas byłeś w top 1 skoro punkty - jak na najgorszą gnidę społeczną przstało - nabijałeś na swoich ludziach.

Wszyscy o tym wiedzą i nikt nie ma do Ciebie nawet grama szacunku.
 
Komediancie jak dla mnie to Ty jesteś SPALONY NA ZAWSZE I TOTALNIE. Nie chcę nigdy mieć z Tobą nic do czynienia i identyczny pogląd na Ciebie ma jakieś 99,9% osób, które związane były z Idalium.
Dla mnie jesteś najgorszą gnidą społeczną.
I co Ci po tym, że jakiś czas byłeś w top 1 skoro punkty - jak na najgorszą gnidę społeczną przstało - nabijałeś na swoich ludziach.

Wszyscy o tym wiedzą i nikt nie ma do Ciebie nawet grama szacunku.
Powiedz mi kim ty jesteś? Grać nie potrafisz. Nawet akcji nie umiałaś zrobić
smiley_emoticons_irre.gif

Skąd te obliczenia :p? Robiłaś ankietę u was czy jak? Pani koordynator offa co nie umiała jednej Asi podbić
smiley_emoticons_confusednew.gif

Nie rozumiem co ty masz do moich punktów?
To są statystyki tylko a ty nawet tyle nie masz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Leszczyku Ty mnie dziecko nie zdenerwujesz, bo ja swoją wartość jako koordynatora off znam i wiem co mi dobrze wychodzi, a nad czym powinnam jeszcze popracować. Widać, że moje umiejętności oraz Sisi w tym zakresie wystarczyły i akcja na cudaki czerwonych zakończyła się zdobyciem 2 miast. Widzisz, być może nawet Twoje deffy słane na rzecz Castów nie pomogły - bo przecież Ty lubisz zdradzać swoich i posyłać deffa do przeciwnika, żeby swoi się o niego rozbijali, bo Ty masz punkty.
Tylko jakim sposobem zdobywane te punkty?!
Jedynie totalny debil nie jest w stanie pojąć, że takie statystyki i tak zdobyte punkty nic nie znaczą, a nawet przemawiają na niekorzyść posiadacza.

Ponadto wiesz, moje akcje off nie są tutaj tematem dyskusji. Tutaj odbywa się nierozgrzeszenie Ciebie za ZDRADĘ ZDRAJCO!

I nie pomoże tutaj Twoje "odbijanie piłeczki" czy do mnie o akcję na Asię (która w końcu została podbita) czy do kolegi o rzekome stawianie domków. Moje akcje mogą być do kitu, jego domki mogą być nawet przejmowane bez oporu (chociaż doskonale wiem, ze tak nie jest), ale żadne z nas nie zdradziło swoich, bo mamy coś takiego jak HONOR - kwestia dla Ciebie zupełnie nieznana.
 

DeletedUser11447

Guest
I dodam jeszcze, że na twoim miejscu Komediancie zapadłabym się pod ziemię i stamtąd nie wychodziła, bo byłoby mi wstyd.
A Ty masz czelność jeszcze coś pisać na forum ZDRAJCO i KRECIE
 

DeletedUser26609

Guest
[bla bla bla bla] Komediancie [plum plum plum]
Marta, z szacunkiem - ale to ja jako pierwszy wprowadziłem takie określenie na EL i posiadam na nie trade mark i copyrights ;)

A tak na serio to są dwie strony tego medalu.
Po czasie polubiłem tego dzieciaka jakim jest Kamil, po prostu w gimbazowym pędzie do statystyk, zapomniał się i zagonił, a teraz cynicznie powiela swoje sztuczki, ale przy tym bywa pocieszny.
Poza tym jako pierwszy głośno i wyraźnie, na forum sojuszu kręciłem aferę przeciwko EL i tej Jego Koleżance, której kazano mi nie szarpać i jak dzieciaka mnie nagrodzono współorganizacją akcji [nomen omen skutecznej zarówno na moim jak i Jej froncie], ale mówiono mi, że mam wyluzować. Mówiłem wprost, że się wypnie, że wystawi. I co? Miałem rację. Ergun, Widow, Guzik mnie uspokajali, Sisi, Vesna1, Qruella trzymały na duchu, a Teodorus i WolfXXX oraz jeden z chłopaków z paczki TS-owej [nie pamiętam tylko nicka] patrzyli tylko z podziwem jak po prostu kręcę zadymę i z klasą ale rozkręcam się jak meble z Ikei.
 
Leszczyku Ty mnie dziecko nie zdenerwujesz, bo ja swoją wartość jako koordynatora off znam i wiem co mi dobrze wychodzi, a nad czym powinnam jeszcze popracować. Widać, że moje umiejętności oraz Sisi w tym zakresie wystarczyły i akcja na cudaki czerwonych zakończyła się zdobyciem 2 miast. Widzisz, być może nawet Twoje deffy słane na rzecz Castów nie pomogły - bo przecież Ty lubisz zdradzać swoich i posyłać deffa do przeciwnika, żeby swoi się o niego rozbijali, bo Ty masz punkty.
Tylko jakim sposobem zdobywane te punkty?!
Jedynie totalny debil nie jest w stanie pojąć, że takie statystyki i tak zdobyte punkty nic nie znaczą, a nawet przemawiają na niekorzyść posiadacza.

Ponadto wiesz, moje akcje off nie są tutaj tematem dyskusji. Tutaj odbywa się nierozgrzeszenie Ciebie za ZDRADĘ ZDRAJCO!

I nie pomoże tutaj Twoje "odbijanie piłeczki" czy do mnie o akcję na Asię (która w końcu została podbita) czy do kolegi o rzekome stawianie domków. Moje akcje mogą być do kitu, jego domki mogą być nawet przejmowane bez oporu (chociaż doskonale wiem, ze tak nie jest), ale żadne z nas nie zdradziło swoich, bo mamy coś takiego jak HONOR - kwestia dla Ciebie zupełnie nieznana.
Hmm wydaję mi się ze do tej pory nie dałaś rade podbić Asi. Wklejałem wszystkie ruchy co do cudaków i wszystkie miasta ogniowe były i mityków
smiley_emoticons_bravo2.gif
. Nikt nie zrobił tyle ogni co ja na odbijanie jak i mityków.
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 

DeletedUser26609

Guest
Dawno prezes Ciebie nie było
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_grin.gif

Jestem z powrotem ;) na PAROS ;-)
Się trochę pozmieniało... Koronki z Gięło nie zdobyłem, ale no cóż, mogę powiedzieć dumnie i głośno jedno. Nie ma większego zwycięzcy na całym Grepolis ode mnie :)
 

DeletedUser26609

Guest
No to pięknie
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Korona przyjdzie z czasem, a jak nie w grepolis to w monopolowym kupisz
smiley_emoticons_biggrin.gif
Na odwyku jestem ;) z racji zmiany miejsca zamieszkania i to diametralnej ;) teraz raczej herbsy ;) taki ze mnie się zielarz zrobił :p

A moja koronka przyjdzie z czasem - to fakt ;-) dokładniej za jakieś ciut ponad 8 miesięcy.
 

DeletedUser11447

Guest
Żal Ci Daruś?

to idź pod ścianę płaczu i sobie popłacz

a tak ponadto: gratulacje przyszły tatusiu :)

poprawsię jednak, abyś był wzorcem dla dziecka dobroci, a ni złośliwości
 

DeletedUser26609

Guest
Niczego mi nie żal. A nasz brak sympatii. po pierwszym lekko rozmytym odczuciowo kontakcie, był znany wszem i wobec, stąd mój sarkazm był nieomalże spodziewany i prawie oczywisty.

Dziękuje za powinszowania.
 

DeletedUser26609

Guest
No to pozwolę sobie zmienić temat ;)

Jak wiele ludzików jeszcze gra "do końca"?
I jak wiele ludzików ze starej ekipy, tej z komnaty chwały ciśnie dalej ;)?
 
Do góry