Sytuacja na świecie Itaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

1. Dla jednych to dużo, dla drugich nie. Nie nie podajemy się :) Tylko piszę ponieważ wiem że darekzbergen ma straszne parcie na tą koronę :).
2. Owszem może zrezygnują, a co jak nie zrezygnują?
3. Być może :)
4. Oszukał nie oszukał, raczej bardzo, ale to bardzo wkurzył, i są to właśnie założyciele "never" darekzbergen oraz Immortal83, którzy podczas rozmowy na ts kłamali w żywe oczy, mydlili oczy, a takich osób bardzo nie lubię..
Ty może nie masz parcia, ale są gracze którzy mają (podczas rozmowy z darekzbergen oraz Immortal83 non stop słyszałem tylko korona i korona) :), a sporo graczy o tym nie wiem, a nie chce się im czytać informacji na wiki. Właśnie chyba ktoś taki jak oni mają parcie i oni przegrali na finiszu bój o ów koronę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

1. Mam nadzieję, że zrozumiesz, ale nie czuje się osobą upoważnioną do komentarza na ten temat :)
2. Zrezygnują, na każdym świecie tak jest, nie wierzę w wyjątki. Wejdź na grepostats i zobacz ilu jest aktywnych kont np. na Biznacjum czy Efezie, tutaj myślę, że będzie podobnie, chociaż jakaś tam mała szansa jest na inny scenariusz, w który szczerze nie wątpię :)
3. Wiesz, że tak jest i niektórych czasem trzeba "gonić", żeby coś tam więcej poklikali :D
4. Tutaj też nie jestem upoważniony komentarza na ten temat. Wiedzą, nie wiedzą, dobrze wiesz, jak to na innych światach wygląda, będą potrzebni "skoczkowie" itd.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

komost nie obrażaj ludzi, jeśli nigdy nie miałeś z nimi kontaktu...
Polecam przeczytać pierwszą część mojego opisu na profilu.

Difas... co do koronki - ja już moją mam i osobiście pomogę tym co chcą ją dostać :)
 

DeletedUser19402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Nagle same szlachetne osoby. Cieszy mnie fakt że chcesz oddać, ale ile znajdzie się takich co oddadzą?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

komost nie obrażaj ludzi, jeśli nigdy nie miałeś z nimi kontaktu...

Sisi Ty lubisz te osoby, i na pewno z tego powodu, mogą uważać się za szczęściarzy.
Ja ich lubić nie muszę.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Nie, nie musisz... A zaprosisz mnie do Was na TSa?

A wracając do sytuacji na świecie pierwsza piątka :)

1 Never
2 Dark Elite
3 *VALHALLA*
4 ARMAGEDON
5 -Wojownicy Bogów-

Ciekawa sytuacja dla Neverków kochanych :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Nie mogę zaprosić Cię do Nas na TS, bo ani nie funkcjonuje to w soju, ani ja z tego nie korzystam.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Jestem niepocieszona, naprawdę :(

Jak tam wojenka? Nie narzekacie chyba na nudę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

musze przyznac ze jest ciekawie, cos sie dzieje i troche sie podnieslismy wkoncu do pionu po tych ciezkich chwilach ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

"coś" się działo zawsze, moim zdaniem 1,5 miesiąca temu było ciekawiej :) a sytuacja polityczna zrobiła się bardzo stabilna po ostatnich perturbacjach, ciekawe czy powróci do względnego spokoju z lipca->połowy sierpnia...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

U mnie jak nudno było, tak dalej nudno jest :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

a oddałeś głos bo masz 6 postów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

głosy maja znaczenie jak rozmawiamy o sytuacji na ITACE?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

głosy maja znaczenie jak rozmawiamy o sytuacji na ITACE?

Wiesz, rozmawiamy...dotychczas coś ARMAGEDONu nie był w ogóle na forum, rozmawiają tak właściwie tylko Never, WB i Dark Elite :)
A jak tam u was?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

A jakoś leci.
Wadim nie chce nawet polewać i mamy z nim kłopot - krucjatę podpisał i do Sylwestra nie pije
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Wiesz, rozmawiamy...dotychczas coś ARMAGEDONu nie był w ogóle na forum, rozmawiają tak właściwie tylko Never, WB i Dark Elite :)
A jak tam u was?
A ja to co?Też jestem w Armagedonie :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na razie mam urlop ale wszystkiego dowiaduję się z grepostats
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Wszystkiego tam nie ma...a poza tym Armagedon II to powinno się nazywać Black Angel dla mnie :) Zawsze M33 będzie mi się kojarzyć właśnie z tym sojuszem...no chyba, że z Never je zawojujemy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

w budowaniu domkow jak najbardziej

- - - Automatycznie połączono posty - - -

z racji że reszta nie siega nam do łydek:)/konkurent w głosowaniu/ powinieneś do karczmy wejść i przynajmniej raz nawalić się z nami i popieprzyc glupoty:D :D :D

w budowaniu domkow jak najbardziej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

w budowaniu domkow jak najbardziej

- - - Automatycznie połączono posty - - -



w budowaniu domkow jak najbardziej

i twierdzi to największy wojownik Itaki <ok> idź swoje żale wylewać na własnym forum na Itace, bo na nikim to tutaj wrażenia nie zrobi. A zamiast przejmować szaraki, zapraszam na prawdziwy front, to nam pokażesz jakim wspaniałym wojownikiem jesteś :) bo w offie jesteś daleko za Immo :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Bardzo ciekawe co piszesz tylko nijak ma sie to do rzeczywistosci.
Z dawnych lat na grepo nauczylem sie ze PA sa najwazniejsze.
Tak, jestem staroswiecki ale tak juz mam.
gram od polowy czerwca a mam PA niewiele mniej niz ty.
stosunek PA do bobkow jest dla wojownikow najistotniejszy.
a samych PA mam wiecej niz POP, i tak jak patrze na twoje podboje gdzie punktow boba masz mase ale stosunek PA/PW mizerniutki do tychze:)
I gralem juz z lepszymi od ciebie, uwierz mi na slowo:)
Poza tym jak sami pewnie zdajecie sobie sprawe "poziom" Itaki jest hmmm… ( zebym nikogo nie obrazil ) dosyc mizerny:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i tak sie jeszcze zastanawiam.
Jak mozna miec tyle pkt POP a tak niewiele punktow walki ( stosunek PW do POP ).
Ile to trzeba festynow walnac na tyle slotow?
kiedys bylem w soju gdzie za festynki sie lecialo z soja:)
stare dobre czasy…

i jak spojrzalem na ranking graczy POP i ranking PA/PW to wszystko na temat twojego "wojowniczego" sojuszu jest tak jakby jasne:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry