Sytuacja na świecie Itaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18682

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

no jest wolny napewno dla kogoś kto grał już na szybszym :] za dwa,trzy tygodnie zaczną się pierwsze kolonizacje dla wiekszości graczy będzie się działo :]
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

wcale nie jest wolny, jest w sam raz do listopada
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Jak dla mnie wolny, jadę w tempie ślimaka, a kolona zbuduje chyba na gwiazdkę :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Witam wszytkich hehe co ciekawego sie dzieje na tym świecie kto z kim wojuje dopiero tutaj zaczynam i mam suuuuper sojusz **Strefa Ognia** tylko tam spamu brak ehhh
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

No bo suuuuper sojusze tak mają, że nie mają spamu :eek:

A sytuacja hmmm ciemno, zimno, wolno, nudno - czyli same plusy
Jeszcze pewnie ani 1/10 aktywnych graczy nie ma podboju to trudno mówić o wojnach - a Ci co już mogą to każdy z każdym :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Hola, hola ! Może u was jest nudno nie wiem ale w Valhalla cały czas się coś dzieję, jak nie podboje to obrona, aż chce się grać :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

gram na tym serwie dla przypomnienia sobie i czekam no nowy serwer : D ale całkiem przyjemnie z tymi podkładami sie gra : D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Hola, hola ! Może u was jest nudno nie wiem ale w Valhalla cały czas się coś dzieję, jak nie podboje to obrona, aż chce się grać :]

Nie każdy rozmnaża się przez pączkowanie :p
Szczęście sprzyja lepszym :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Słyszałem że wczoraj niezła akcja ze strony Smerfów na A-M była ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Akcja jak akcja. Postawili 160 birem ,jednak jak poszło 200 statków ogniowych z jednego miasta to zbierali tylko szczątki po kolonie
 

DeletedUser19198

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Mam prośbe do Adminów możecie skierować kogoś na moje morze bo u mnie nikogo nie ma a sam nie chce grać a ci co są to już nie grają :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Ale chyba sam dopiero zaczynasz - 800+pkt i na wyspie też masz kogoś z sojuszem, to jest Was już dwóch :)
 

DeletedUser19198

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

hehehe tylko on(a) już nie gra ale znalazłem 3 ludzi którzy grają ;) ale mają mnie punktów odemnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

No to możesz być liderem morza/sojuszu/koalicji/wszechświata... no z tym przesadziłem :p
Jak pograsz dłużej jak dwa/trzy tygodnie to będziesz miał większe rozeznanie kto w Twojej okolicy będzie bawił się łopatką a kto traktorkiem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Cóż, gra się przyjemnie. Zaczynam grę po dłuuugiej przerwie. Ciekawe co z tego wyniknie :)

Słyszałem o usuwaniu światów. Mogę spytac czy wynika to z "przeludnienia" czy z innych czynników, i czy Itaka też zostanie w krótkim czasie zdjęta? No i jeszcze czy "weterani" po skasowaniu świata zaczynają od zera czy mogą dostac jakieś rekompensaty? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Itaka

Po erze cudów na każdym świecie robią się pustki i cmentarze...
 
Do góry