Sytuacja na świecie Itaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Ja się dyplomacją nie zajmuję, więc nie wnikam w dany temat.

Z tym kłamstwem, to bym polemizowała nieco. Sytuacja się szybko zmienienia na świecie, więc pewnie zachodzą również zmiany w dyplomacji.

Ja tam za kilka dni pojawię się blisko Was - niestety, ale na razie mam prawie 60h drogi tam gdzie chcę dotrzeć i muszę to zrobić na dwie raty. Patrząc na szybkość świata, ze 10 dni to potrwa <lol> :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Przyznam, że jestem trochę zdziwiony.
Stoją kolony w trzech miastach Kakardinho, a prócz właściciela pies z kulawą nogo nie fatyguje się odbijać miast.
Rozumiałem, że mniejszych graczy traktuje się u Was jak "mięso armatnie", ale że tego gracza też potraktowaliście w ten sposób.
Jest jakaś krótka lista graczy, których miast bronicie?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Tak. Bronimy tylko moje. Dawaj z kolonem ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Przyznam, że jestem trochę zdziwiony.
Stoją kolony w trzech miastach Kakardinho, a prócz właściciela pies z kulawą nogo nie fatyguje się odbijać miast.
Rozumiałem, że mniejszych graczy traktuje się u Was jak "mięso armatnie", ale że tego gracza też potraktowaliście w ten sposób.
Jest jakaś krótka lista graczy, których miast bronicie?

Jak zwykle u was ten bezsensowny język nienawiści.
Nie było mnie online, miałem drugiego sylwestra tak właściwie, coś tam z mobilki broniłem co mogłem, ale w sumie nawet mi się wszystkiego nie chciało.
Miast mi nie jest żal. Każdy jest inny i ma inne priorytety. Jedni spędzają sylwestra i nowy rok na grepo, inni bawiąc się w gronie swoich przyjaciół, którzy nawiasem mówiąc są dla mnie dużo ważniejsi, niż gra.
Tym co zdobyli miasta - gratuluję szczerze, w tej grze chodzi o to, żeby znaleźć moment, kiedy drugiego gracza nie ma na grze, lub jest mniej dostępny.
Czy to wasz sukces, czy nie, to kwestia względna. Wstawienie kolona to jedno, a ile mogliście wstawić, to druga sprawa. Z tego co widziałem, to kilka kolonów rozbiłem chyba, albo wy się na nich rozbiliście. To mój sukces. Że w takim stanie potrafiłem trafiać w klawisze telefonu :D:D:D Punkty stracone (bo miasto bez woja to w sumie tylko punkty), ale sloty zostają, więc nic tragicznego się nie stało. Będę miał większe pole manewru teraz :)

Pozdrowienia i najlepsze życzenia na nowy rok dla wszystkich grepoholików ! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Niedobry jesteś. A ja tu tak ładnie prosiłam o ataki na mnie...
Tylko, że choinka jasna, obok mnie nic czerwonego ;(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Bo, kurde zapomniałem na jakim nicku pogrywasz na Itace.:(
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Carasuna :)
Ale daj mi tydzień, będę bliżej :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Tak sobie patrzę na grepostats i widzę że kitsune nie rosną pkt walki atakującego ani za domki.Czyżby skończył grać.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :p

Ale od Kita mi sio!! :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Widzę, że w końcu ze statystyk korzystacie :)
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

ucichło coś ,a na świecie wręcz przeciwnie dzieje się oj dzieje
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Ano dzieje się, walki trwają na całego.

O i ja chyba blisko Ciebie się wprowadziłam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Wygląda na to, że Tkaczyslaw komuś konto przekazał...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Może chce zostać bobem budowniczym jak połowa never :)

Ije... szczerze się teraz uśmiałam, naprawdę :)

Dziękujemy za zainteresowanie i cieszymy się, że nasze nieocenione umiejętności w budowaniu domków wreszcie zostały docenione :D
 

DeletedUser19402

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Cieszy mnie to :) ja tez sie nie raz smieje jak czytam Twoje posty oraz kakardinho, tak bardzo im slodzicie ze az mi sie zwraca :) a nie bede pisal wiecej :) hihi
 
Do góry