Sytuacja na świecie Itaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Czyżby sojuszom z "rodziny" "Morituri te salutant", zaczynał się palić grunt pod nogami?
Wysyłają prośby o fuzję do sojuszu, który duża cześć ich graczy nie dawno zdradziła.
Trzeba przyznać Immortalowi i spółce, że maja umiejętność wynajdywania w innych sojuszach ludzi bez kręgosłupa moralnego (mocniejsze określenie tutaj nie przejdzie) i przyciągania ich do siebie.
Ale ma to dobry skutek, bo Ci którzy nie dają się im omamić to "zdrowa krew".:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Ja zdążyłem przeczytać.:)
Też jestem zdania, że takie zagrania Immorta i spółki, w efekcie wychodzą im później bokiem.
Ale najwyraźniej to taki typ ludzi, i nie co im tłumaczyć, widocznie dla nich to normalne.
W realu można by się na takimi osobami ulitować, ale tutaj trzeba ich po prostu wymazać z mapy świata.
 

DeletedUser19224

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Komost , grałem na Itace przez może 2-3 mies. ale skończyłem grać z powodu braku czasu na tamten świat , lecz obserwuję co jakiś czas działania tego świata oraz sojuszy bo mam tam paru znajomych i te byłe "Never" dzisiejsze "Morituri te salutant" Nigdy nie byli mocni i nie będą z tego co widzę cały czas zawierają pakty z lepszymi od siebie a ze słabszymi walczą " byłymi sojusznikami " raczej nie fer zrywać pakty z sojusznikiem żeby połączyć się z silniejszym od siebie . I nie dziwię się że moi znajomi też uciekli od nich do innego sojuszu walcząc z nimi :D czemu połączyli się z VAR 1 ? bo po dłuższym czasie nie mieli by z nimi szans . na Szczęście mam ich u siebie na Olimpi to będzie trochę zabawy ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Oj a Wy wiecznie tylko się czepiacie taktyki Immo.
Każdy ma swoją, więc nie rozumiem o co chodzi.
Rotacje to naturalna kolej rzeczy. Szczególnie na wolnych światach,
gdzie codziennie kilkanaście osób rezygnuje z gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Sisi między moimi wpisami był jeszcze post, napisany, przez gibao.
Został on wykasowany (wiedząc, że tak będzie, napisałem, że zdążyłem przeczytać).
Nie wiem czy czytałaś ten post, ale nie chodziło w nim o ostatnią fuzję.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Niestety nie zdążyłam. Mam trochę spraw w realu i ogólnie mało jestem ostatnio.
Ale zapraszam na PW, możesz mi tam napisać :)
 

DeletedUser18944

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Znów roszady i sojuszowi MtS doszedł kolejny wróg ciekawie się robi coraz ciekawiej ;)
 

DeletedUser19649

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Zawsze zapominacie o *The One* które siedzi w samym środku (-;
 

DeletedUser19402

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Oj czyżby rozłam w sojuszu ? Kłótnie? Kiedyś się śmialiście z VAR że nie mogli się zdecydować na nazwę, może teraz Wam pomożemy i znajdziemy jakaś fajną nazwę ?
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Już dawno nie widziałem takiej amotorszczyzny wśród sojuszu top 1 i jednego z głównych kandydatów do wygrania świata... Fuzja z wrogiem na tym etapie gry... Jeszcze spowodowana spotkaniem owych graczy na nowym świecie... Ktoś tu zapomniał, że nie łączy się światów... i że masówki szybko padają...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Obecnie sytuacja sie wyklarowała lecz era cudów znów moze wszytsko pozminiac... Kazdy patrzy * a nie ogółu/sojuszu, jednym słowem :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Świat wygrał Sojusz Dark Elite!
Gratulacje dla zwycięzców, szacunek dla pokonanych.
Panowie i Panie - to była fajna, ciekawa i emocjonująca gra.
Dziękuję i do zobaczenia na innych światach!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

o jeee.... Wygrana;]
Gratki dla ekipy!!
 

DeletedUser18944

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Gratulacje dla sojuszu Dark Elite, za wygranie świata Itaka :)
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

Już prawie po erze cudów toczy się walka o ostatni cud :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Gracz roku 2013 - Itaka

uuu a ty mnie przejąłes z tego co pamiętam :mad:
 
Do góry