1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Juktas

Dyskusja w 'Juktas' rozpoczęta przez użytkownika yetj, 18. Cze 2013.

1. Kogut705

Kogut705

Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ciekawe gdzie ten cwaniak teraz jest tak jak i Heroin co to grac wogule nie umieja:) teraz wszystko widac elegancko dobiore sie do was zobaczycie... nawet ypsi was nie obroni[​IMG]

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Remus kolejny przyklad wodza co to zmarnowal prace calego sojuszu[​IMG] czekam az go wywalicie tak jak jego luba[​IMG]

2. NICKOS1

NICKOS1 Guest

To my mieliśmy pona z ciastkami? I ja nic o tym nie wiedziałam? Albo to było bardzo dawno temu, albo trzymane w tajemnicy :)

A co do cudaka TBC - nadal ni erozumiem gry tego sojuszu. Tylko jeden cudak zbudowany przy takiej ilosci graczy i nawet tego jednego nie potrafic obstawić... W sumie bunt wbiło dwóch graczy i to do dwóch miast na cudaku - nie była to jakas wielka sojuszowa akcja.

3. sin123

sin123 Guest

bo tam już nikt od dawna nie gra.

4. Kogut705

Kogut705

Kiedys tego pona mielismy ale oni uwazali i mysla dalej ze gdyby nie ten pon to bysmy nie istnieli[​IMG] Tak samo jak mieli mniemanie ze jakby w grze bylo 15 cudakow do budowy to tyle by zbudowali bez problemu. To ypsi tak nakrecil ludzi , ze mysleli oni ze moga poprostu wszystko.Takie mniemanie miec o sobie to chyba tylko narcyzy maja[​IMG]

5. 1Ktoś

1Ktoś Guest

gratulacje dla Legionu za odbicie cudaka a to, ze sie nie wypowiadamy to dlatego, ze rozmawiac, ze soba niestety nie potrafimy, niby doroslymi ludzmi w wiekszosci jestesmy a niestety zachowujemy sie jak dzieciaki nie szanujac drugiej strony i niestety dotyczy to wszystkich bo i niektore wypowiedzi moich kolegow tez mi sie nie podobaly
    i jak widze, nic sie nie zmienia :(

moze Legion wygra ten swiat ale poki co walczym i latwo nie oddamy cudaka :)

6. Stoner Raf

Stoner Raf Guest

W 100% popieraam wypowiedz przedmowcy na temat wymiany zdan graczy naszych sojuszu aleeee... my juz wygralismy ten swiat [​IMG] teraz tylko gra sie toczy o to czy wszytkie cuda beda nasze , moze to potrwac jeszcze pare tygodni/miesiecy ale kiedys odbijemy jedynego cudaka ktory nie jest w naszym posiadaniu... no chyba ze swiat sie skonczy do tego czasu.

7. 1Ktoś

1Ktoś Guest

no tak sorki, zle sie wyrazilam, fakt wybudowaliscie 5 cudakow wiec to wystarczy, zdobyliscie jeden i teraz czekamy na koniec swiata :p

8. Kogut705

Kogut705

My cos caly czas robimy wiec na nic nie czekamy:) to wy umarliscie:)

9. 1Ktoś

1Ktoś Guest

no tak to czasem bywa, niestety kazdy z nas ma tez real procz gry :) ale jak widac jestesmy nadal na tym swiecie :)

10. Uiyt

Uiyt

:) masakra
    cała sytuacja na świecie juktas to sytuacja ........ pomiędzy ciastkami a legionem
    widzę że nic się nie zmieniło, no może poza wynikiem końcowy ????
    nie czytałem całego forum ostatnią kartę przejrzałem
    pozdro dla wszystkich i kto się czubi ten się lubi ;)

11. adriankiller

adriankiller

Masz racje nic sie nie zmienilo legion byl i jest 'numeru uno' [​IMG]
    co tutaj ma sie dziac na tym swiecie pozostaly dwa sojusze tylko ktore graja
    legion i ee [​IMG]
    ciacha i potwory [​IMG]

Ostatnio edytowane: 31. Sie 2014
  12. Kogut705

Kogut705

ja ich nie lubie:)

13. NICKOS1

NICKOS1 Guest

A ja się nie czubię :)

14. adriankiller

adriankiller

i mnie @nikus nie lubisz zapomnialas dopisac [​IMG]

15. NICKOS1

NICKOS1 Guest

oj tam - lubię. lubię :)

Tylko się nie czubię, bo już nie ma z kim. Piszesz że został Legion i Ciastka - raczej dla mnie wyglada to tak, że ciastka przeszły do głęboiej defensywy i bedą broniły tego cudaka chyba na złosc :))

Zbudowali tylko jednego cudaka, na wiecej ich nie było stać. A myślałam, że będzie jakaś zacięta walka o cudaki, a tu - walkowerem prawie oddane.... Teraz będą bronili tego jednego do końca świata, bo co im pozostało?

Sytuacja patowa - całe ciastka przerobione na deffa:) - chyba nikomu nie będzie się chciało siedziec po nocach, żeby synchronizować kilkugodzinne ataki. Więc pewnie pozostanie tak, jak jest. Świat mamy wygrany, idziemy na następny. :)))

16. Uiyt

Uiyt

oj tam oj tam, mnie lubisz

17. ptaku79

ptaku79

a jednak Ciastka cudaka nie upilnowały i nawet przerobienie na deffa nic nie dało :p

18. Stoner Raf

Stoner Raf Guest

Bum!!! [​IMG] i juz nie macie cudaka [​IMG] szybki byl ten koniec swiata [​IMG] haha

19. Sara79

Sara79

Ostatni cud odbity. [​IMG]
    Cieszę się, że dane mi było, na tym świecie zagrać z tak wspaniałą ekipą.[​IMG]

Ostatnio edytowane: 2. Wrz 2014
  20. Sisi

Sisi

Ekipa super to fakt. I mimo tylu przeciwności udało się dotrwać do końca.[​IMG]

Gratulacje dla wszystkich i dziękuję za drugą koronkę. Z takimi ludźmi warto grać [​IMG]

Do góry