Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widzę już pierwszy bogaty się wyłonił :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No cienki bolek z Ciebie :D

A swoją drogą ciekawie będzie z nowym systemem.
Ja gram od zawsze tylko na starym.


Ja podobnie. Zalogowałem się ,bo na Itace opanowaliśmy całe morze i nie ma kogo podbijać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Moze ktos sie rozpedzil i w 3 godziny pozbyl sie calego zlota zeby zablysnac w statystykach :) Jutro bardziej bedzie wiadomo kto nie przespal nocy bo siedzal i klikal :)

moim zdaniem zależy od tego kto ile kont założył;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Stonerek a ty co tutaj robisz nie mow ze klikasz :mad:

Adraian nie gram , zobaczylem na fb ze jakis nowy swiat wyskoczyl ...zastanawialem sie ale predkosc za wolna , jak cos podobnego do joty wyskoczy to moze sie skusze poklikac . Ja dzisaj poprostu zabijam sobie czas w pracy zagladajac na forum :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No bo juz kija na ciebie szykowalem

cho na helorusa nie dlugo tam cudaki sie zaczna to bedzie zabawa z ''Rumunami''

a tak BTW siema LL
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No bo juz kija na ciebie szykowalem

cho na helorusa nie dlugo tam cudaki sie zaczna to bedzie zabawa z ''Rumunami''

a tak BTW siema LL

Co juz angoli pogoniliscie z ich wlasnego serwera? :D tam juz tez dawno w statystyki nie zagladalem .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

witam smietanke grepo hehe

Nich smietanka lepiej skonczy na agielskich serwerach i wraca na nasze polskie :D bo widze ze tu jakies nowe pokolenie sie pokazalo ktore jeszcze nie mialo okazji poznac starych wyjadaczy :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Stoner na angliku jest ciekawie ale jakoś wszystkich do PL serwera ciągne heeh sam byś na anglika się wybrał i pomógł w zdobyciu korony czyt. utarciu nosa angolom i reszcie świata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Stoner na angliku jest ciekawie ale jakoś wszystkich do PL serwera ciągne heeh sam byś na anglika się wybrał i pomógł w zdobyciu korony czyt. utarciu nosa angolom i reszcie świata

...nie raz sie nad tym zastanawialem zeby wrucic i wielu mnie namawialo ale - jakos brakowalo mi tam motywacji do gry , ale moje konto gdzies tam jeszcze chyba jest , choc podobno nie najlepiej sobie radzi :/
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Adriankiller...

Zawału dostanę, zmień ten podpis! ;)

P.S.
Żeby nie było offtopa - nie wkurzają Was ludki na minusie?
 
Do góry