Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a ja, abstrahując od tego, że sytuacja na świecie Juktas jest bardzo ciekawa, chciałbym się dowiedzieć dlaczego adriankiller został zbanowany na forum:D Chyba nie przez jego opaleniznę? Bo jeśli tak to to podpada pod jakiś artykuł KK (dyskryminacja etc.:p)

Jak dobrze wiesz nie udzielamy informacji o banach innym graczom, tym bardziej na forum publicznym. O banie rozmawiamy tylko ze zbanowanym poprzez Support.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak dobrze wiesz nie udzielamy informacji o banach innym graczom, tym bardziej na forum publicznym. O banie rozmawiamy tylko ze zbanowanym poprzez Support.

Walki na świecie Juktas są bardzo zażarte i co i rusz ktoś komuś wbija bunt! Nawet dziś! A co do banów to szkoda, że tak strasznie poważnie traktujecie swoją rolę <mówię tu do adminów>, szczególnie na Forum, które powinno stanowić platformę do swobodnej komunikacji pomiędzy różnymi graczami, czasem okraszoną ciętym humorem lub ironią. Szczególnie źle to musi wyglądać z punktu widzenia ludzi, którzy kupują premium i na których Grepo zarabia. Na szczęście znając potęgę mediów społecznościowych to tylko kwestia czasu jak zmienicie swoje nastawienie i zrozumiecie, że to WY jesteście tu dla nas, a nie my dla Was.

ps. killer, trzymaj się tam! Brakuje mi tu Twoich błyskotliwych analiz i prognoz przypominających wykresy Jacka Gmocha w studiu sportowym TVP2:p;)

*mój post jest komentarzem dot. sytuacji na świecie Juktas i nie łamie regulaminu Forum Grepolis*
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ban banem, ale to nie powod by az tak offtopowac. Po za tym lepsza kolorowa "zaraza" niz czarna, jak w sredniowieczu - wtedy dopiero byl pogrom i poploch, a kolory sa przynajmniej wesołe ;)
Nie wspomne ze o tym jak dbamy o porzadek tutaj nie dyskutujemy publicznie, a jedynie poprzez wiadomocs prywatna do SMODka albo opiekuna forum.. Inne formy Nie sa niestety dozwolone..
Jakies nowe ciekawe podboje?;>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No zależy...
W podbojach miłosnych mam dłuższy okres przerwy, pewnie to przez żonę która mnie ogranicza :)
Jeżeli chodzi o podbicie komuś oka lub na odwrót, również stagnacja. I również żona mnie w tym ogranicza, kiedyś było prościej dostać w latarę :)
Co do sukcesów i podbojów wirtualnych - nadal top1 na grepo jest *Adaśko*, przy nim wszystkie gwiazdy bledną i szkoda pisania :)
Niby offtop, ale z braku laku dobry i kit ;-) Jak ktoś napisze o sytuacji na Juktas to można skasować, ale jak nie to po co kasować? Regulamin regulaminem, ale można chyba udać że się nie zauważyło tego "strasznego" offtopu :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Aleś poleciał :D

A dzięki za kolorową zarazę ;)

Sytuacja na świecie? Legion ma się dobrze, a Adrian niedługo wróci na FO, bo widzę, że bardzo za nim tęsknisz...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak banowali Adriana to mało żem się nie popłakał... Jeden z tych którzy mają spory zapas luzu :) Nie obraża się o byle głupoty czy docinki hehe :D
Najlepszego :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A dziękuję :)

No widziałam jak tęskniłeś ubliżając nieco zarazie kolorowej... Ja mój kolorek lubię - zielone jest piękne :D

Przyznasz się w końcu gdzie grasz i na jakim nicku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A dziękuję :)

No widziałam jak tęskniłeś ubliżając nieco zarazie kolorowej... Ja mój kolorek lubię - zielone jest piękne :D

Przyznasz się w końcu gdzie grasz i na jakim nicku?

Tez od dlugiego czasu sie nad tym zastanawiam pod jakim niciem na grze sie kryhe :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pewnie nie szybko albo w ogóle się nie dowiemy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Weźcie się lepiej za grę :) Co to zmieni w sytuacji na Juktas? Rzucicie się na bidulka Alladyna? :D Umiem przegrywać, wielkiej straty ani ujmy na honorze nie będzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Stworzyłem sobie własną zabawę, zwykła gra bez tej forumowej otoczki dawno mnie znudziła :) Najciekawsze jest granie z ludźmi w sojuszu którzy w ogóle nie podejrzewają że to ten forumowy Alladyn :) Postrzegają mnie jako kolegę od gry i niech tak zostanie, nie szukam żadnej "sztucznej sławy"
Dzisiaj taki nick, jutro inny... Podaj mi jeden powód dlaczego miałbym tym wszystkim zachwiać? :) Bo ktoś mnie nazwie tchórzem? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak tam sytuacj na Juktasoe z wojnami.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nio juz jestem widze ze nawet teskniliscie co niektorzy za mna "to milo"
wiec jak tam sytuacja na swiecie cos ciekawego sie dzieje
@aladyn dobrze ze nie podaje nicku trzyma wszystkich w niepewnosci dla mnie to bez znaczenia kim jest gdzie gra itd ...

BTW dziekuje za wakacje w bananowym raju prosil bym nastepnym razem o bilet "pierwsza klasa"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nio juz jestem widze ze nawet teskniliscie co niektorzy za mna "to milo"
wiec jak tam sytuacja na swiecie cos ciekawego sie dzieje
@aladyn dobrze ze nie podaje nicku trzyma wszystkich w niepewnosci dla mnie to bez znaczenia kim jest gdzie gra itd ...

BTW dziekuje za wakacje w bananowym raju prosil bym nastepnym razem o bilet "pierwsza klasa"


ps. a sytuacja na świecie Juktas jest ciekawa jak zawsze! Ataki lecą ze wszystkich kierunków!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Skoro mowisz ze nie ma powodu, to rzuc okiem do regulaminu, ktory jasno zabrania dyskusji o banach.. Dlatego pare postow stad wylecialo.. Wroccie do normalnej dyskusji o swiecie, bez lamania regulaminu to nie bedzie takich problemow.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

@krzyzak widze ze ty chyba w stresie zyjesz troche przewrazliwiony jestes :p
sytuacja na swiecie po staremu
zeby @krzyzak sie o spam nie przyfanzolil to wrzuce rapa

kpyn.png
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przyfanzolił :D

Adrian o moim prezencie nie zapomnij...

No ataki były ładne to fakt.
Trzeba będzie jakąś mały rewanżyk zrobić :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

;) proszę bardzo... zad.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry