Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hehe to wyglądało jak pojedynek gracz vs gracz szkoda że presji nie wytrzymał :p
Aktywny gracz był tylko dlaczego wsparcia nie dostał heh może birem zabrakło :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

radocha widze na sto dwa szkoda tylko ze gracz nieaktywny byl a wy sie tutaj szczerzycie jak byscie juz wybudowali cuda
widac zabranie miast niekatywnemu graczowi to szczyt waszych mozliwosci (mowa tutaj o koalicji calej ant Legion ;) ) wymieniac nie bede bo jezcze modek sie przyczepi ze za dlugie posty pisze
ale niech wam bedzie ... gratuluje wyszarpania wiosek ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

radocha widze na sto dwa szkoda tylko ze gracz nieaktywny byl a wy sie tutaj szczerzycie jak byscie juz wybudowali cuda
widac zabranie miast niekatywnemu graczowi to szczyt waszych mozliwosci (mowa tutaj o koalicji calej ant Legion ;) ) wymieniac nie bede bo jezcze modek sie przyczepi ze za dlugie posty pisze
ale niech wam bedzie ... gratuluje wyszarpania wiosek ;)

a niby jak wy inaczej zdobywacie miasta? popatrzcie w statystyki i zastanów sie co piszesz. a jeśli chodzi o przejmowanie graczy to Bimbał i Concordia to aktywni gracze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie masz racji Killer. buhahaha grał, do póki nie wziął się za niego Papaj. Rozegrali to sobie 1 vs 1 i widać kto przegrał... Gracz nie wytrzymał i sie na szaro przerobił ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

fakt poczatek po zerwaniu ponu z wami byl troche drastyczny dla nas ale obecnie widac jak ladnie nurkuja wasze kolony :p

kolejny zdolniacha

2gir.png


Nie masz racji Killer. buhahaha grał, do póki nie wziął się za niego Papaj. Rozegrali to sobie 1 vs 1 i widać kto przegrał... Gracz nie wytrzymał i sie na szaro przerobił ;)

dziecko nie wtracaj sie jak dorosli dyskutuja i wroc do podstaw
a tak przy okazji dla ciebie to "Pan killer" jak juz ( jak bys nie wiedzial o co mi chodzi to masz tutaj focie )

la3i.png
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie wszystkie nurkują... Z resztą co będę się spierał. Dodam jeszcze, że my chociaż próbujemy coś podbić, i o ile wiem na tym częściowo ta gra polega. Z waszej strony nie było od dawana żadnego ruchu, nuda...
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciekawe...Jak LIX przejmuje miasta bez walki to pełna radość, jak traci bez walki, to wróg cienias, ale oczywiście decydujące znaczenie w ocenie podbojów ma tu wrodzona topkowatość legionu:p
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

widzisz mlody nie kazdy ma jednego wroga jak wy czasem trzeba sie na kims innym skupic wy i tak nigdzie nie uciekniecie :p
co najwyzej wykonacie za nas czesc zadania i przyblizycie sie do nas
a teraz przyslij kogos z waznym dowodem osobistym z dziecmi co dopiero sie wykluly nie dyskutuje :p

Ciekawe...Jak LIX przejmuje miasta bez walki to pełna radość, jak traci bez walki, to wróg cienias, ale oczywiście decydujące znaczenie w ocenie podbojów ma tu wrodzona topkowatość legionu:p

"Święty" a gdzie taki posty widziales ze legionisci wiwatuja ze cos przejeli nieaktywnego
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

widzisz mlody nie kazdy ma jednego wroga jak wy czasem trzeba sie na kims innym skupic wy i tak nigdzie nie uciekniecie :p
co najwyzej wykonacie za nas czesc zadania i przyblizycie sie do nas
a teraz przyslij kogos z waznym dowodem osobistym z dziecmi co dopiero sie wykluly nie dyskutuje :p



"Święty" a gdzie taki posty widziales ze legionisci wiwatuja ze cos przejeli nieaktywnego

Adrian z roku na rok jestes coraz lepszy na Fo , przyznal bym ci nagrode krola cietej riposty bo usmialem sie nie samowicie :)

A co do sytuacji na swiecie to nabiera tepa :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

to zalerzy stoner od dnia chyba albo od humoru ale zawsze staram sie dostarczyc jak najwiecej rozrywki nie zawsze tej dobrej dla obydwu ze stron :p

sytuacja nabiera tepa robia sie dluzsze noce po miescie sie tak nie lata bo zimno w zadek to sie rozkreca gra :eek: oczywiscie jak ktos ma wene do tej gry jeszcze :rolleyes:
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

"Beka życia"

Piekny dzisiaj klin był wykonany przez Iza39 z Legionu samymi ogniami pogratulować hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no forum się dzisiaj rozkręca brakuje jeszcze podsumowania w wykonaniu przyjaciela lampy dzina. PS kiedyś skutecznie udało mi się ogniami sklinować
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

@k-nightmare bardziej mogl bys rozszerzyc swoja wypowiedz albo poprost kogos niech tobie wytlumaczy znaczenie slowa klin

swoja droga nawet kliny ogiami sa dobre jak noob wysyla kolona z jednym albo piecioma ogniami to nawet i ognikami sie jego zatrzyma
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

radocha widze na sto dwa szkoda tylko ze gracz nieaktywny byl a wy sie tutaj szczerzycie jak byscie juz wybudowali cuda
widac zabranie miast niekatywnemu graczowi to szczyt waszych mozliwosci (mowa tutaj o koalicji calej ant Legion ;) ) wymieniac nie bede bo jezcze modek sie przyczepi ze za dlugie posty pisze
ale niech wam bedzie ... gratuluje wyszarpania wiosek ;)
Dlaczego miał bym się nie cieszyć skoro podbiłem wszystkie planowane miasta 3/3.
Co do aktywności zależy kto jak to rozumie dla mnie był aktywny na tyle by utopić 1 kolona powołać obywateli poustawiać defa w zagrożonych miastach a czemu na forum u was nic nie napisał nie mam pojęcia :confused:
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

hm... Napisałem coś, że klin ogniami jest zły? Kolona wysłał z 55 zapałkami (za mało).

Mógłbym ale nie muszę :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

przed buntem albo w czasie trwania podburzania byl aktywny ?
to ze sie obudzil jak juz plynely kolony to dla ciebie jest oznaka aktywnego gracza
@papauszka wiecej sie po tobie spodziewalem ale widac niczym nie odstajesz od swoich bratnich ulomkow :p

hm... Napisałem coś, że klin ogniami jest zły? Kolona wysłał z 55 zapałkami (za mało).

Mógłbym ale nie muszę :p

juz nic nie rozumiem wroc najlepiej jak wytrzezwiejesz albo przyprowadz rodzica niech napisze za ciebie
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Kiler zawsze się chełpisz że zdobywacie coś nieważne czy gracz był nieaktywny czy aktywny. A tak nawiasem mówiąc jeśli chodzi o waszych topowych graczy to powiedz mi ile taki Asioczek przejął miast wroga? :) Porównaj to z innymi topowymi graczami :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Doprawdy to przykro mi że cię zawiodłem hehe
tak był aktywny wczoraj..ale skoro wiesz lepiej :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

za duzo was naraz nawet ja nie nadarzam hihihi

Kiler zawsze się chełpisz że zdobywacie coś nieważne czy gracz był nieaktywny czy aktywny. A tak nawiasem mówiąc jeśli chodzi o waszych topowych graczy to powiedz mi ile taki Asioczek przejął miast wroga? :) Porównaj to z innymi topowymi graczami :)

mnie interesuja fakty a nie twoje zdanie jak znalazles takiego posta to pokaz gdzie albo podaj linka
co do aski albo asioczka jak kto woli to nie wiem nie zawracam sobie nim glowy
ja mam swoje zdanie na temat graczy i niech ono zostanie dla mnie albo w kregu zaufanych mi graczy :eek:


Doprawdy to przykro mi że cię zawiodłem hehe
tak był aktywny wczoraj..ale skoro wiesz lepiej :)

ja nie wiem dokladnie kiedy byl aktywny dla mnie nie byl aktywny od kilku dni co zreszta sam na pw przesala wczoraj
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przykre...

Zakończyłem rozmowę z tobą bo nie ma ona sensu, ale jak nie pamięta się co się pisze w poprzednim poście to tak się ma :)
 
Do góry