Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hehe :D gmartink nie jest dla mnie żadnym Bogiem tak jak i jakiś Manfred - gram sam z kim chcę i jak chcę, bo właśnie tak lubię. Nie zmienia to faktu że ten gm dodał wam wielkiego powera (bardzo dobry gracz) tak jak i reszta
Adjan co podbiłeś sam bez wewnętrznych przejęć? :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

wiec po co o nim wspomniasz jak jego juz nie ma i nie bedzie w L wspominasz o gm tutaj
gm znalazl sie tylko i wylacznie w legionie dzieki saxonowi zeby nie saxon to nigdy bym go nie zaprosil mi byl potrzebny jak wrzut na tylku i jak sie okazalo ze wyszlo ze mialem racje co do niego cos jeszcze na temat tego powerpro gracza :p
nic wielkiego wiekszosc co podbilalem to byly akcje sojuszowe a co ciebie to tak interesuje ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A no właśnie, czekaj, czekaj... Saxon gra czy też wam oddał miasta? No tak... :) A co Wy bidulki byście sami zrobili...? :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

saxon oddal wioski sojuszowi nie mi w kazdym badz razie :p
poszlo o tego twojego pro gracza wlasnie ;)

co my bysmy zrobili bez nich dwoch legion pewnie by nie wspiol sie na szczy :eek:
powiedz co ciebie tak interesuje to wiekoszsc tutaj obecnych nie ma bladego pojecia o kim my tutaj nawijamy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jak jeszcze wspomnisz tych co za was naginali i ile miast oddali w decydującej fazie gry to obiecuję zamilknąć ;-)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

wrócił Alladyn :) od razu coś sie zaczęło :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale jakie mam Ci nicki podać? To chyba wiesz lepiej ode mnie kto grał u was na początku i ile miast oddał abyście mogli twardzieli zgrywać? A Twoja Jołasia to gra czy też wioski oddała ku chwale Adjanka? :D
Masa ludzi grała, a kilka nicków wszystko zagarnęło i jeszcze zero podzięki. Mam nadzieję że to zapamiętają :)
Dobranoc wszystkim
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

uzyj grepostatu a wszystkiego sie dowiesz bedziesz mogl nicki graczy podac i dowiesz sie tego czy Asia gra
masa ludzi grala ale juz nie gra z wlasnego zyczenia wiec ich sie zapytaj czemu juz nie graja ;)
zmykaj smarku :p
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie lubię takiego gdybania.
Fakt jest taki, ze L9 wciąż jest najmocniejszym sojuszem na świecie (jak to się aladyn stało nie jest w tym momencie istotne).
Inny fakt jest taki, że L9 choć dalej jest najmocniejszy to nie jest dominatorem jak na początku świata (ilość frontów, wojen ma na to wpływ [przyczyna], ale przecież L9 sam sobie te wojny wybierał).
To, ze adrian nie podbija wielu miast wroga nie znaczy, ze nie walczy. Sam też mam mało podbojów własnych, a pomagam w większości podbojów sojuszu i adrian robi podobnie (widać po rapkach).

L9 walczy na kilka frontów i nie ma siły być skutecznym na wszystkich.
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

amen :eek:

ale 5 groszy od siebie dodam hihi legion nie jest taki jak wczeniej i to chyba nikogo nie powinno dziwic skoro ponad 60% graczy albo i wiecej juz nie gra co sie przyczyniala sie do tego ze legion stal sie potega tego swiata ( i nie mam na mysli tutaj gm i saxona )
jak dobrze pamietam to tylko jeden z tych graczy o ktorych pisze zakonczyl gre przez konflikt z innym graczem w sojusz reszta graczy albo sie znudziala gra nie wrocila po urlopie lub zostala zbanowana :mad:
wojny sa jakie sa za latwo byc nie moze gracze za szybko by sie znudzili
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No oczywiście, że legion był inny na początku świata, ale to chyba większość sojuszy tak ma. W EE zostało może 15 graczy od początków, może 20, którzy zaczynali wojnę z legionem.
To kto od kogo odszedł jest wyłącznie problemem tych sojuszy, bo każdy soj ma ekipę słabszą (nie potwierdzone) niż na początku rozgrywki.
Zawsze się walczy w takich warunkach, jakie akurat na świecie są, EE miała spory kryzys jak chyba żaden sojusz z t10, ale wytrwali i się wzmocnili(dobrze, że legion nie potrafił wykorzystać).
Ciekawe jak będzie się sytuacja rozwijała dalej...na pewno jeszcze sporo sojuszów spotka jakieś małe załamanie ...ciekawe, czy przeciwnik tego użyje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Mądrych to i dobrze poczytać :)
Legion poszedł na totalną łatwiznę i DLA MNIE nie istnieje jakiekolwiek wytłumaczenie. Mając dream team podpisał pakty z pół światem. Zero zagrożenia i spokojniutki rozwój przez 2-3 miesiące. Przejmowanie swoich rezygnujących i nagłe wejście w rzeczywistość - wojnę. Teraz Killer będzie wstawiał staty które nie mają obecnie znaczenia i chwalił się na ilu to frontach walki toczą. Dla mnie to dno, jak macie inne zdanie - nie widzę problemu
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dna to Ty już dawno sięgnąłeś i mówią ci to wszyscy a ty i tak swoje.Proponuję pilną konsultację z lekarze bo cos nie do końca z Tobą w porządku.:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Byłem już
Powiedział że niżej niż 9L już nie upadnę i nie ma czym się przejmować ;-)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To spróbuj u górali oni mają zwierzęta mądrzejsze od Ciebie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Bez komentarza - za mocno mnie zatkało :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

przynudzasz alladyn :) wszyscy znamy już twoje śpiewki na pamięć.

Gimbuskowe potwory wystraszyły się i zdradziły Legion uciekając do koalicji wroga :)
 

DeletedUser14342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oto aktualna sytuacja na świecie Juktas :D
LEGION VS RESZTA ŚWIATA
 
Do góry