Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

najgorsze jest to, że w ciastkach mam kilku znajomych, na których mogłem liczyć, a teraz stoimy po dwóch stronach barykady...
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

przynudzasz alladyn :) wszyscy znamy już twoje śpiewki na pamięć.

Gimbuskowe potwory wystraszyły się i zdradziły Legion uciekając do koalicji wroga :)

Szacunku trochę, dobrze wiesz po co Legionowi był ten pakt. Mając 1800 miast na świecie nie dajecie rady z deffem. Przykra jest sytuacja lidera, który nie może zorganizować obrony we własnym zakresie, a szuka "debili" co im podeślą.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak z ciekawości wróciłem na forum, tak jak myślałem. Ptaku ,piątej klepki może nie masz,ale zdolność do tworzenia newsów nr 1 to już tak =} Cóż , czekamy do jutra, szkoda tylko ,że znajomi są po drugiej stronie barykady... Cóż , myślę,że jeśli legion nie pomyśli ,to ciasteczka szybko im topkę utemperują i zniechęcą do dalszej walki... Niemniej życzę każdemu powodzenia.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak z ciekawości wróciłem na forum, tak jak myślałem. Ptaku ,piątej klepki może nie masz,ale zdolność do tworzenia newsów nr 1 to już tak =} Cóż , czekamy do jutra, szkoda tylko ,że znajomi są po drugiej stronie barykady... Cóż , myślę,że jeśli legion nie pomyśli ,to ciasteczka szybko im topkę utemperują i zniechęcą do dalszej walki... Niemniej życzę każdemu powodzenia.

No cóż nerwusy powiadasz :p i jeszcze napisz że to My ten Pakt zerwaliśmy. Pogadaj sobie z Ypsim i Rafaello to zobaczysz kto tu nerwusem jest no i zapytaj jak się sprzedali i z czerwonymi pakty zawarli .A takie cwaniaki z nich były i krzykacze,żeby lać ich a teraz PON z Akwizytorami,V kolumną i nawet do WB w łaskę polecieli jak ich JD do wiatru wystawiło :D .Jeszcze niedawno krzyczeli żeby ich lać a teraz wielcy koledzy.IX od początku miał tylko 3 Paktowiczów i żadnego nie zdradził jak to Ciastka zrobiły a bywało różnie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

i nawet do WB w łaskę polecieli jak ich JD do wiatru wystawiło :D .Jeszcze niedawno krzyczeli żeby ich lać a teraz wielcy koledzy.
Przytoczyłbym pewne słowa geparda z forum, gdzie to najpierw czepiał się koalicji, ze latają na nich i zarzekał się, że ich nie zaatakuje, bo jest honorowy, a później dał propozycję latania na nich. W ostateczności sam przejął od WB miasto.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przytoczyłbym pewne słowa geparda z forum, gdzie to najpierw czepiał się koalicji, ze latają na nich i zarzekał się, że ich nie zaatakuje, bo jest honorowy, a później dał propozycję latania na nich. W ostateczności sam przejął od WB miasto.

WB na moją prośbę zostali oznaczeni na czerwono po tym jak przyjęli w swoje szeregi zdrajców a jak widać gepard to lojalny człowiek wobec mnie i IX i się do mojego polecenia zastosował.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja tam gram do ostatniego szermierza w nYaN :) ciasteczka czują się chyba jak chleb z biedronki ?
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja tam gram do ostatniego szermierza w nYaN :) ciasteczka czują się chyba jak chleb z biedronki ?
Wiesz ,po legionie spodziewam się raczej "do ostatniego procarza/kawalerzysty" ,gdyż słuchy mnie doszły ,że deffa to u was ze świecą szukać =}
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no i od wczoraj wszyscy ruszyli na siebie z atakami, niczym króliczki playboya na kasę Hugh Hefnera ;)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Legion stracił właśnie pierwsze miasto :p

hihi czekam na nastepny odcinek bo na razie jest nieźle
 

DeletedUser17740

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

bahahahahah :D:D:D:D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no dajecie rade buahahaha :D ... Ekipa Elmera, PIĄTA KOLUMNA, Ciasteczkowe Potwory, TBC, Weselni Browarnicy, Akwizytorzy i Akwizytorzy ... (kto tam wie ile jeszcze tych numerków do przodu mają), ALIANCI, Potworki, Judgement Day, Mordownia :D ... dobierzcie sobie jeszcze kogoś do pomocy :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Każdy to tutaj raczej na własne konto jedzie i tylko wykorzystuje okazje jaka się nadarzyła, aby "zrobić krzywdę" legionowi...a współpracy w atakach między większością sojuszy przecież nie ma:)

Aktualnie, to jest gra pt "rozwalić legion"...a co będzie później, to się zobaczy, bo większość i tak nie pała do siebie sympatią:)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Od razu wszyscy na Legion :) Popłaczcie sie Legioniści. Od dwóch tygodni co tydzień po was latamy to planów nie bede planów zmieniał z dnia na dzień :))
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Pierwszy kotecek za płotecek
Drugi artecek za płotecek

to kto trzeci? B)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Legion rozdaje miasta :p

trzeci kotecek za płotecek
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

musicie być z siebie wyjątkowo dumni, gratuluję :) szkoda, że przez cały czas trwania tego świata ciastka nigdy nie miały żadnego konkretnego wroga i nigdy nie były pod naciskiem dzięki czemu mogli iść więcej w offa, a defa i biremy kisili u siebie...
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hahahahahahaaha :p I dlatego wy nas "uwalnialiścei" od naszych biremek?
Taaa dla was byliśmy "Zielonymi jełopami"
Teraz jesteśmy czerwonymi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ciekawa dyskusja... Legion jest między młotem a kowadłem,legioniści muszą deffa zacząć robić :D
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no na razie 4:2 dla koalicji anty legion ;)
 
Do góry