Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Akurat Sisi tutaj nie ma żadnej władzy moderatora, gra na tym świecie i nie możesz odmówić jej prawa wzięcia głosu w dyskusji:) Już nie przesadzajmy i nie szukajmy jakichś spisków, tam gdzie ich nie ma...
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

witam
Sisi wlasnie to jest rozwniez jeden z powodow by z Wami nie grac, uwazacie sie za idealnych i nigdy nie robiacych bledow, ja sie myle i tez czasem zwlaszcza w pospiechu potrafie wyslac atak bez ogni sorki jestem tylko czlowiekiem ale jak znadziejsz taki raport tez go wklej w koncu glupie ciastka i tak nigdy nie pasowaly do idealnego legionu
za duzo buty zero pokory
i jeszcze jedna sprawa, moderator czynnie walczacy moim zdaniem powinien powsciagnac swoje opnie bo kazdy z nas wie, wojna z modem nigdy nie jest rowna do konca i choc nie twierdze, ze jestes nieuczciwa ale masz przewage nad normalnymi graczami co jest faktem niezaprzeczalnym

W czym według Ciebie "jesteśmy lepsi"? na tym świecie jesteśmy tylko graczami i tak jak gracze mamy prawo wydawać opinię :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Po pierwsze - nikt nie jest idealny. Każdy popełnia błędy - moje też możecie tu wstawić - pośmieję się razem z Wami :) Mówisz za dużo buty -to czego oczekiwałaś? Że jak leci na mnie ponad 20 ataków na miasta offowe/ogniowe to usiądę i zacznę płakać? Tak się nie da. Mam bunty wbite i owszem. Pogodziłam się ze stratą miast, ale widać, jeszcze nie tym razem.

Dlaczego jako moderator nie mogę swojego zdania przekazać? Jestem takim samym graczem jak Wy. Nie mam żadnej przewagi - no może taką, że gram nieco dłużej niż inni. Co do doświadczenia - to marnie z tym, bo Juktas jest moim pierwszym światem z nowym systemem podboju i np. wczoraj w nocy posłałam masówkę do soja - Co się stanie jak puszczę kolona z jednym ogniem na miasto bronione tylko przez brandery?

Nie życzę sobie dyskryminowania dlatego, że jestem "zielona".
Możecie mnie nie lubić, ale zabraniać wyrażania opinii na świecie, na którym gram nie możecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja nikomu nic nie zabraniam tylko wyrazilam swoja opinie, hmm chyba ze nie moge to juz sie nie odzywam jestem po prostu zwyklym graczem takim jak tysiace innych, ktorym sie to nie podoba ale coz ja moge, po prostu nic
pozdrawiam i milego dnia zycze
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ci gracze nie byli w tamtej chwili u nas w sojuszu. Coś jeszcze macie w rękawach,hejterzy? ;d

Ja dostałem prośbę o wsparcie od gracza, który był u Was w sojuszu, więc nie wmawiaj tutaj ludziom, że nie był. Po dostaniu wiadomości od niego, zupełnie nie wiedziałem o co chodzi i jak wszedłem w jego profil, to był oznaczony jako CP...więc coś tutaj nie pasuje w Twojej układance.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja nikomu nic nie zabraniam tylko wyrazilam swoja opinie, hmm chyba ze nie moge to juz sie nie odzywam jestem po prostu zwyklym graczem takim jak tysiace innych, ktorym sie to nie podoba ale coz ja moge, po prostu nic
pozdrawiam i milego dnia zycze


Co się nie podoba? że admini i moderatorzy grają w grepolis?
akurat tak się składa, że zarówno ja jak i Sisi graliśmy w grepo dużo przed tym jak zajęliśmy akurat takie stanowiska, jeśli chcesz możesz do nas dołączyć:
Napisz Podanie
:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja pierniczę... Teraz winę za całe zło tego świata zwal na mnie. Bo ja inny kolor na forum mam.
Czepiaj się wyrzyma - on też ma inny kolor, no chyba, że łatwiej Wam na kobietki wjeżdżać.

No proszę... zwyzywaj znowu, że za dużo buty mam! Pewnie przez to, że
"zielona" jestem kolony nie weszły...

Kod:
[font=Courier New][b](24.11.2013 13:39) GIBON DĘBOWA TARCZA (indiana gibon) atakuje miasto Casandra. 04[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]GIBON DĘBOWA TARCZA[/b] [b]indiana gibon[/b] [b]Ciasteczkowe potwory[/b] Morale: 100% Szczęście: 29 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=C2.E2.G2.B1[/img]
    1     7     1   100 
[color=#b50307]    1     7     1   100 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Casandra. 04[/b] [b]Casandra.[/b] [b]IX LEGION[/b] Mur miejski: 7 (-0) 
[i]Ukryte[/i]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    22400    20300    17600      315        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.1 created by Potusek[/font]

Kod:
[font=Courier New][b](24.11.2013 15:29) LEGIONY GIBONA (indiana gibon) atakuje miasto Casandra. 04[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]LEGIONY GIBONA[/b] [b]indiana gibon[/b] [b]Ciasteczkowe potwory[/b] Morale: 100% [color=#b50307]Szczęście: -9 %[/color]
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=A2.C2.G2.F1[/img]
   10    12     1    50 
[color=#b50307]   10    12     1    50 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]Casandra. 04[/b] [b]Casandra.[/b] [b]IX LEGION[/b] Mur miejski: 9 (-0) 
[i]Ukryte[/i]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    40600    40600    39600      560        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.1 created by Potusek[/font]

Żeby nie było - też robię błędy - przeliczyłam się o kilka wojaków i miasto by moje było.
Jeden off za mało posłałam.

Kod:
[font=Courier New][b](23.11.2013 16:33) Casandra. 12 atakuje miasto AMBRA (domin1981)[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[b]Agresor[/b]: [b]Casandra. 12[/b] [b]Casandra.[/b] [b]IX LEGION[/b] Morale: 100% Szczęście: 29 %
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=C2.E2.G2.B1.E1[/img]
   48    39     1   590     4 
[color=#b50307]    0     0     0   590     4 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
[b]Obrońca[/b]: [b]AMBRA[/b] [b]domin1981[/b] [b]Ciasteczkowe potwory[/b] Mur miejski: 8 (-0) 
[img]http://grepolis.potusek.eu/imgdyn.php?size=37&margin=5&type=f&list=A2.E2.XX[/img]
   52   184     ? 
[color=#b50307]    0     0     0 [/color]
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
Nie udało ci się zdobyć żadnych surowców.
[color=#0000ff]---------------------------------------------------------[/color]
   [img]http://grepolis.potusek.eu/static/fZ1Z2Z3Z4Z5.png[/img]   [b]Straty[/b]
    33410    59480    25040      602        0 [b]Agresor[/b]
        0        0        0        0        0 [b]Obrońca[/b]
[color=#0000ff]=========================================================[/color]
[url=http://grepolis.potusek.eu/]Grepolis Report Converter[/url] - ver. 2.2.1 created by Potusek[/font]
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ja dostałem prośbę o wsparcie od gracza, który był u Was w sojuszu, więc nie wmawiaj tutaj ludziom, że nie był. Po dostaniu wiadomości od niego, zupełnie nie wiedziałem o co chodzi i jak wszedłem w jego profil, to był oznaczony jako CP...więc coś tutaj nie pasuje w Twojej układance.

Układanka będzie pasowała, jeżeli wejdziesz w jego zmiany sojuszowe ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a ja mam beke z ciebie kimkolwiek jesteś panie tymbarkowy kwaśny kacprze. ciekawe jaki skrywasz swój real nick... alladyn? a może kancior ?:)
Ooo... Wypraszam sobie :) Nie znam tych panów, choć Tymbarkowego już zaczynam lubić hehe :D Co do Kanciora to też mnie pan nie obrażaj - uważam że ta samolubna lepa nie nie jest nic warta :)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Co mają do tego zmiany sojuszowe? Wiadomość przyszła od członka Waszego sojuszu...bo nim był w czasie, jak przysyłał wiadomości do mnie:)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

*odczytałem.
To ma, że odnosisz się do sojuszu, nieprawdaż? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dziewczynki z Legionu nie przejmujcie się za mocno... Niedługo powstanie nowy świat, kolejna szansa na wielką sławę :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dziewczynki z Legionu nie przejmujcie się za mocno... Niedługo powstanie nowy świat, kolejna szansa na wielką sławę :D

tak tak wtedy i liczę na Ciebie -- nawet linka Ci dam :)) byś mógł się przytulic do mnie na wyspie ;p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie, dzięki... Za czerwono będę miał dookoła, wielki żal by był jakby was na starcie ktoś podbił :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie, dzięki... Za czerwono będę miał dookoła, wielki żal by był jakby was na starcie ktoś podbił :)

nie no sami będziemy nie martw się będę Ci pomagał na początku - jakoś damy radę ;p
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

*odczytałem.
To ma, że odnosisz się do sojuszu, nieprawdaż? :)

Eh...no nie mogę zrozumieć, o co Tobie chodzi tak do końca:) Może myślimy o jednym i tym samym, ale jakoś to pokrętnie tłumaczymy.

Dobra, kończę ten temat, bo takimi półsłówkami nie ma sensu rzucać dalej tutaj na otwartym forum...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Strach mnie powstrzymuje, nie skorzystam... Gdzie mi do takich wielkich gwiazd z Legionu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Masz już swoich "pupili", nawet całą chmarę. Dzidziusie tak mają że ktoś ich musi za rączkę prowadzić, inaczej są nieporadne. Ty jako tatuś prowadź dalej te swoje przedszkole. Bez Taty Mamuta musieli pakty z pół światem zawrzeć i tłuc kilka razy słabsze sojusze, a jak się sytuacja odwróciła to "Zdrada o świcie" :D
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Bez Taty Mamuta musieli pakty z pół światem zawrzeć i tłuc kilka razy słabsze sojusze, a jak się sytuacja odwróciła to "Zdrada o świcie" :D

Dawaj nasz lampionie te pół świata z którym Legion miał Pakty od początku świata.Ja tam oprócz nYaN który jest naszym równoległym sojuszem doliczyć się mogę tylko dwóch.
Reszcie proponuję już zakończyć te dywagacje w które nawet ja się dałem wciągnąć.Było minęło trzeba się teraz wziąć w garść i grać dalej.To jest tylko gra ktoś musi wygrać ktoś musi przegrać.Najważniejsze abyśmy postępowali wedle naszych przekonań.Pozdrawiam
 
Do góry