Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

co ty gadasz my tu pokojowo nastawieni, spóźniliśmy się ze startem na hiperboreę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No Ty to na pewno pomyliłeś światy, słyszałem że nawet na hiperborea Cię podbili ;-)
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

za wysoki poziom tam był
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No fakt... sama elita :)
W budowaniu nie idzie niektórych przegonić... Człowiek jakiś taki niezwyczajny do tych "domków"
Co tam ogólnie słychać stary niedźwiedziu?
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oprócz tego, że znowu gram i zacznę tylko chodzić do pracy to po staremu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szybko na tym świecie rozpoczęły się podboje. Zobaczymy jak to będzie wyglądało :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Stonerek ak wrocimy takim skladem na polskie grepo to odrazu moga nam korone dac -_-

@sisi co w podpisie sie tobie nie podoba :)

Eee, jeszcze globala nie wygraliscie choc ja akurat Wam nie przeszkadzam. Kazda korone ciezko zdobyc. Troche pokory chlopaki : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A więc tak na początku chciałbym pogratulować osobie która prześwietliła sojusze z topki "remro" (nie wiem jaki on miał nick) obstawiam że to multi kogoś z niezłomnych , IX legionu po przeglądzie technicznym sojuszy zresetował konto i zobaczymy do kogo miasto będzie należeć :)
Kolejna kwestia " KRETÓW" denerwuje mnie to bardzo...
Legion pokazuje swoją słabość , strach do innych sojuszy.
Dziś dowiedziałem się że w sojuszu replika jest mnóstwo kretów z legionu..
Mogę tylko pogratulować legionowi za czystą i bardzo uczciwą grę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A więc tak na początku chciałbym pogratulować osobie która prześwietliła sojusze z topki "remro" (nie wiem jaki on miał nick) obstawiam że to multi kogoś z niezłomnych , IX legionu po przeglądzie technicznym sojuszy zresetował konto i zobaczymy do kogo miasto będzie należeć :)
Kolejna kwestia " KRETÓW" denerwuje mnie to bardzo...
Legion pokazuje swoją słabość , strach do innych sojuszy.
Dziś dowiedziałem się że w sojuszu replika jest mnóstwo kretów z legionu..
Mogę tylko pogratulować legionowi za czystą i bardzo uczciwą grę :)

Może wskażesz mi tych kretów ? ile jest tych kretów ? jak masówki walą to się nie dziwie wiec lepiej zaufanych graczy zdobywać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie wiem ilu , nie wiem kto nim jest , gdybym wiedział kim oni są już by ich chyba nie było :O
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sojusz IX LEGION nie będzie korzystał z usług gryzoni.Jednocześnie prosimy o taką samą taktykę inne sojusze choć wątpię aby większość z niej skorzystała.Walczymy i bawimy się uczciwie bez kretów wyzwisk na pw i "chamskich" nazw miast.Sam osobiście miałem propozycję typu "będę dla was szpiegował ale przyjmiecie mnie do sojuszu później ?" Odmówiłem choć pewnie większość w to nie uwierzy ale generalnie mało mnie to obchodzi.Pozdrawiam wszystkich ciepło i życzę miłej gry :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Też mam podobne zdanie , ale proszę o nie wypowiadanie się w taki sposób o LEGIONIE bez żadnych podstaw na swoje oskarżenia to i my nie będziemy się wypowiadać na wasz temat ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sojusz IX LEGION nie będzie korzystał z usług gryzoni.Jednocześnie prosimy o taką samą taktykę inne sojusze choć wątpię aby większość z niej skorzystała.Walczymy i bawimy się uczciwie bez kretów wyzwisk na pw i "chamskich" nazw miast.Sam osobiście miałem propozycję typu "będę dla was szpiegował ale przyjmiecie mnie do sojuszu później ?" Odmówiłem choć pewnie większość w to nie uwierzy ale generalnie mało mnie to obchodzi.Pozdrawiam wszystkich ciepło i życzę miłej gry :cool:

Ale o to chodzi że wy już NAJPRAWDOPODOBNIEJ macie szpiegów ;)
Ależ oczywiście nie mam zamiaru was obrażać , dokuczać czy też w inny sposób denerwować ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A te 2 bunty które wstawiliście So good to było tak żeby nas sprawdzić ?
Bo w dziwnych godzinach były one wstawione ;p
Miasta tak łatwo nam nie odbierzecie :p
Chyba że znajdziecie u nas gracza który jest nieaktywny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale o to chodzi że wy już NAJPRAWDOPODOBNIEJ macie szpiegów ;)
Ależ oczywiście nie mam zamiaru was obrażać , dokuczać czy też w inny sposób denerwować ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A te 2 bunty które wstawiliście So good to było tak żeby nas sprawdzić ?
Bo w dziwnych godzinach były one wstawione ;p
Miasta tak łatwo nam nie odbierzecie :p
Chyba że znajdziecie u nas gracza który jest nieaktywny.


Chcialem przejac ow miasto:) Stad i wsadzilem bunt :) Rano przeszpiegowalem i jak sie okazalo- nie przebilbym sie. Macie w swojej koalicji okolo 250 graczy... wiec owszem, na poczatku bedzie ciezko przejmowac, przy tak masowej ilosci graczy:)

Nie wiem, jak to sie ma do kreta?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To nie ma nic wspólnego z kretem.
O krecie pisałem do ptaka ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A te 2 bunty które wstawiliście So good to było tak żeby nas sprawdzić ?
Bo w dziwnych godzinach były one wstawione ;p
Miasta tak łatwo nam nie odbierzecie :p
Chyba że znajdziecie u nas gracza który jest nieaktywny.
jeszcze zdążymy wsadzić parę kolonów ;D
Wiesz każdy wyśle po 20 szermierzy i możesz już patrzyć na inne miasto :) na początku tak jest.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ale o to chodzi że wy już NAJPRAWDOPODOBNIEJ macie szpiegów ;)
Ależ oczywiście nie mam zamiaru was obrażać , dokuczać czy też w inny sposób denerwować ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A te 2 bunty które wstawiliście So good to było tak żeby nas sprawdzić ?
Bo w dziwnych godzinach były one wstawione ;p
Miasta tak łatwo nam nie odbierzecie :p
Chyba że znajdziecie u nas gracza który jest nieaktywny.

Ja o naszych szpiegach w innych sojuszach nic nie wiem.To że ktoś tam się z kimś zna i jeden drugiemu pisze coś na pw nie oznacza że sojusz IX LEGION wstawił tam swojego szpicla.
Co do dwóch buntów to chyba normalna sprawa w tej grze.Mieliście dwa bunty to chyba nie był problem w tak dużej koalicji je obstawić tym bardziej że pewnie mobilizacja była na najwyższym poziomie żeby pokazać swoją siłę.Kozacy będziecie jak w taki sam sposób obstawicie 20-30 buntów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Sytuacja na świecie powoli staje się patowa, zbyt wielkie siły obronne po obu stronach koalicji, a zbyt małe w ataku. Top 10 podzieliło się na dwie strony. Kto na tym skorzysta? Obie strony podchodzą do siebie jak do jeża, trochę poszczekają i zadowolą się czymś innym co znajdą na mapie. Czekać tylko kiedy ta wielka bańka koalicji pęknie i dopiero wtedy zacznie się prawdziwa gra :)
 
Do góry