1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Juktas

Dyskusja w 'Juktas' rozpoczęta przez użytkownika yetj, 18. Cze 2013.

1. 1Ktoś

1Ktoś Guest

Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Szadzio wiecie dobrze, ze przejeliscie miasta gracza, ktory nie byl aktywny wiec kto tu mowi o jakiejkolwiek walce ???, zapytaj guzitso :p opowie co znaczy walka i choc ja wygral to nie powie, ze bylo latwo :D

2. Szadzio

Szadzio

Hm wiesz my tylko nieaktywnych przejmujemy ;) bo reszta nie ma sensu :) ale zapytaj młodego bo to pewnie nieaktywny gracz który tydzien temu stracił pare miast ;) poza tym bardzo fajna tamta wysepka :) czasami wystarczy popatrzeć w staty ;)

3. DonBeker

DonBeker

Jak się walczy na prawie dziesięciu morzach przez cały czas, to czasem gdzieś trzeba odpuścić off, żeby zrobić porządki w innym miejscu, a jak się z porządkami uporamy, to i do Was z powrotem z offem zawitamy...także spokojnie, jeszcze mam nadzieję, że się doczekacie tego naszego offa:)

A póki co, to nie pozostaje nic innego jak cieszyć się ze strat miast wroga :)

4. 1Ktoś

1Ktoś Guest

rany to juz historia a jak ktos traci miasta w ten sposob to na wlasna odpowiedzielnisc, nie da sie byc wszedzie, Szadzio zaskocz mnie czyms nowym :p

5. Szadzio

Szadzio

a może to ty mnie zaskoczysz? :) przejmiesz mi miasto i bedziesz pierwsza która mi coś podbije :) albo przynajmniej spróbujesz :)

6. 1Ktoś

1Ktoś Guest

Don ja sama jestem mam miasta na 6 morzach dla mnie to nie wytlumaczenie :p

za kazda strata jednego miasta mamy 2 kolejne i stawiamy off nie def bo to dopiero nuda

a tak swoja droga coraz mnie graczy jest na tym swiecie

7. DonBeker

DonBeker

Jakby nie patrzeć, to teraz Ciastka mają pełne pole do popisu i kilka miast EE, które mogą spróbować przejąć...a że lubicie atakować aktywnych, to macie okazję to udowodnić:)

8. 1Ktoś

1Ktoś Guest

poczekaj mam troche inne plany na ta chwile ale jak mi rzucasz wyzwanie to mozesz byc pewien ze rekawice podejme, ja sie nie boje :p tylko cierpliwosci

9. Szadzio

Szadzio

ale ile można być nieatakowanym ? :(

10. 1Ktoś

1Ktoś Guest

ech a TBC chowa sie za EE jak male dzieci za spodnica matki :p

ech chyba dzis mam zly dzien :(

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tyle ile ja nie liczac fejkow

11. Szadzio

Szadzio

nie no kiedyś chyba coś na mnie zrobiliście ale to była troszke lipa ;) czekam że podejmiesz rekawice :)

12. 1Ktoś

1Ktoś Guest

i vice versa

Ostatnio edytowane przez moderatora: 23. Mar 2014
  13. Kogut705

Kogut705

TBC podpuszcza na EE zeby oddech złapac[​IMG]

14. KurasWWL

KurasWWL

chyba chciałaś napisać, jak juz nazywamy rzeczy po imieniu, ze dzięki TBC i atakach na nich - EE ma większe pole do popisu...

a tak z innej beczki:
    to piękna lipa wyszła z ostatniej waszej akcji...gdyby nie to ze Legion załapał sie na bonusowe miasta - strat by nie było ;)

15. 1Ktoś

1Ktoś Guest

hmm to znaczy, jak to nazywasz rzeczy po imieniu: EE nie da rady bez TBC i powinno być im wdzieczne ??
    a my nikomu nie musimy byc za nic wdzieczni nikomu i choc nie palam miloscia do Legionu rowniez musze przyznac nie sa nikomu za nic wdzieczne

czekam az TBC w koncu zacznie walczyc a nie tylko sie bronic i cieszyc za innych jakby to byly ich sukcesy :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: 23. Mar 2014
  16. KurasWWL

KurasWWL

nic takiego nie napisałem ze EE nie da sobie rady...
    TBC walczy każdego dnia jak pewnie zauważyłaś :) a czasami trzeba się cieszyc z sukcesów innych...

17. 1Ktoś

1Ktoś Guest

no tak ale napisales dzieki TBC, wiec EE potrzebuje pomocy waszej, zreszta dla mnie to jest to samo, mam nadzieje, ze odwdzieczja Wam sie za ta pomoc nalezycie :p

18. Małolat01

Małolat01 Guest

haha nie rozśmieszaj mnie...My się za nikim nie chowamy. Obecnie mamy na tym świecie najwięcej wrogów ze wszystkich sojuszy i mimo to trzymamy się i to bardzo dobrze. Lepiej zamiast pisać takie bzdury na FO zacznij robić offa bo ostatnio coś ostro się potopiłaś z kolegami. :)

19. 1Ktoś

1Ktoś Guest

my caly czas robimy offa a inni tylko defa :p

20. Małolat01

Małolat01 Guest

A masz gdzieś napisane że TBC tylko defa klepie ? Jakoś wasze koleżanki z JD miasta tracą na naszą korzyść... Ale no tak my atakujemy biremami i szermierzami.

Do góry