Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

To nie wyklucza dowodzenia silną ręką. Potwierdza tylko to, że dla ludzi, dobrego wodza - chce się robić więcej :)

no właśnie dla ludzi Sisi dla ludzi :)
Władza wtedy nie ma znaczenia. Chociaż bardzo ceniłam swoją radę- ale oni robili dokładnie to co my.
No nic.. dla mnie temat zamknięty. :eek:

Bawimy się dalej.
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Odnosze wrazenie ze zarzucasz tu ze legion jest zle prowadzony... nie znasz sytacji w sojuszu wiec sie nie wypowiadaj czy u nas jest zle czy dobrze. Popatrz lepiej na swoj sojusz ... dobrze popatrz bo krotko w nim jestes i zobacz w jaki sposob jest udzielana pomoc slabszym gracza.... a pozniej oceniaj...podpowiem widac to po ostatnich statsach .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Odnosze wrazenie ze zarzucasz tu ze legion jest zle prowadzony... nie znasz sytacji w sojuszu wiec sie nie wypowiadaj czy u nas jest zle czy dobrze. Popatrz lepiej na swoj sojusz ... dobrze popatrz bo krotko w nim jestes i zobacz w jaki sposob jest udzielana pomoc slabszym gracza.... a pozniej oceniaj...podpowiem widac to po ostatnich statsach .

to złe odnosisz wrażenie. Doradzam poczytać o czym była mowa a nie wszystko odnosić do siebie. Nie jesteś pępkiem świata :).
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Owszem i za niego sie nie uwazam ja was poprostu nie lubie a mam za co.
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Niezłe :)
No tak czyli jak rozkład sił Legion EE, Ciastka JD ? (za leniwy na przeglądanie tych wszystkich wpisów), czyli że co TBC samo zostało ?
Oj to nie dobrze, bo albo szybko spadną na kraniec świata albo podniosą się

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Koniec końców walka jednak między ciastkami i legionem... czyli jak było napisane na początku tak będzie na końcu... ahhh te miłości zawsze wracają do siebie
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

seba przeciez to twoi poszli w sline z tbc nie my:)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

A bo my tacy całuśni jesteśmy, całuśni i uwielbimy się przytulać
niewiem jak z tą śliną.....
hehehehe czyli że ciastka teraz z TBC trzymają, zara te info sprawdzę czy to prawda czy nie
Ale Marek wy z ee ???
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Tak:) z tbc sprawdz, ja myslalem ze ty jeszcze grasz:D my mamy pakt z EE zgadza sie:)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Gram przecie :) choć staty w miejscu stoją od xx mc to gram heheheh
No tak widzę że siły się zmieniają jak w kalejdoskiepie, ale ciągle legion i ciastka więc nie jest źle, czyli co my będziemy budować a wy burzyć czy odwrotnie ?
 

DeletedUser15831

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

My nie musimy nic budowac ale innym tez nie damy:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a ciacha strzeliły sobie w stope podpisując pona ze swoim najgroźniejszym rywalem do cudaków, a ci pewnie zacierają rączki
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

W stopu ciacha stóp nie mają ;)
Czyli legion burzy ciacha będą stawiać... hmmm to my mieliśmy burzyć no nic władza zerknie na fo i będzie myśleć co dalej z tym fantem zrobić.
A TBC nie mam zdania na tą chwile wyraże je lub nie za jakiś czas narazie rekonesans trzeba zrobić:)
 

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Rob przecież lejecie tbc a jeśli to prawda to ciastka popostu przestaną na chwile, napewno def nie będzie wędrował pomiędzy tymi dwoma. Czy wyjdą czy nie to się okaże za jakiś czas, nie rozumiem czemu ciacha złe bo pona podpisały, przeciez niedawno z wami też mieliśmy. I źle nie wyszło. Świat się kręci nowe intrygi wchodzą na jutkas i o to chodzi. Gdybyśmy tak cześto nie zrywali i nie schodzili się to pomyśla jaka nuda by panowała. A takto raz my z tymi raz wy z tamtymi i jakos ten czas leci :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Rob przecież lejecie tbc a jeśli to prawda to ciastka popostu przestaną na chwile, napewno def nie będzie wędrował pomiędzy tymi dwoma. Czy wyjdą czy nie to się okaże za jakiś czas, nie rozumiem czemu ciacha złe bo pona podpisały, przeciez niedawno z wami też mieliśmy. I źle nie wyszło. Świat się kręci nowe intrygi wchodzą na jutkas i o to chodzi. Gdybyśmy tak cześto nie zrywali i nie schodzili się to pomyśla jaka nuda by panowała. A takto raz my z tymi raz wy z tamtymi i jakos ten czas leci :)

Myślący gracz wie,że obecnie najlepszą sytuację na budowę cudów mają Ciastka/JD bo zarówno one jak i My bijemy TBC czyli ich najgroźniejszego rywala do cudaków co ich osłabia.Mapa nie kłamie i w przypadku wojny Legion będzie bił się z Ciastkami i TBC jednak TBC spokojnie poprawi swoją sytuację która i tak jest obecnie dobra i dogoni a nawet przegoni Ciastka.Fakt celem zarówno Ciastek jak i TBC jest pozbawienie możliwości budowy cudaków Legion ale na chłopski rozum czy nasza pozycja do tych cudów jest obecnie dobra ? Taki manewr miałby sens w przypadku gdyby do cudów było rok czy półtora a nie na 4-5 miesięcy przed EC.Jednym słowem nam w sumie sytuacja się nie zmieni natomiast Ciastka stracą na tej wojnie najwięcej bo jak już raz się przekonały wojna z Legionem i EE to nie wojna z ogórkami :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19895

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Hmm czyli nie ma co cudować, bo już role obrane. Ale taka polityka nie na moją głowę.
Choć ewidetnie ten post miał mi/reszcie coś uzmysłowić :D, mi nic nie dał ale może reszta wyciągnie wnioski.
Jarek co będzie za 4 mc to górale ci najstarsi nie wiedzą. Jest jak jest a my znowu łowimy swoje wiochy. Co nie dokońca mi się podoba ale skoro i tak tylko obserwator wydarzeń ... to wezmę browarka siądę na fotelu i zobacze gdzie to nas zaprowadzi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oczywiście że najlepsza sytuacje do budowy cudów mają ciastka. Ale tylko łącząc się z TBC mają pełna szanse je zrealizować.
To wy jesteście największym i najsilniejszym wrogiem.
Nie sadze, żeby ciastka miały by się kiedykolwiek połączyć z TBC - ale jednak jako gracz obserwujący - to bym im doradziła.
I to raczej w szybkim tempie. Jeżeli jest nienawiść - to przemyśleć i się przyjrzeć sytuacji. Zebrać graczy najaktywniejszych z jednej i z drugiej strony i robić już w tym momencie podejście do cudów. Brać graczy i palikować morze - zostawić tylko miasta na froncie z Legionem i te które będą przeszkadzać Legionowi i EE.
To raczej jest droga do wygranej i tego im życzę.
Nie mniej jednak życzę powodzenia wszystkim ;).

ps; oczywiście zaznaczam że to moje zdanie.:eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

nie chce mi się szukać obrazka ale "facepalm" jak to przeczytałem....
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

hahah zmieścić 4 sojusze w jednym tego na grepolis jeszcze nie było
 
Do góry